Intencje Mszalne 2017

Strona startowa » Intencje Mszalne 2017

 

NIEDZIELA /15.10.2017/      XXVIII       ZWYKŁA

   7.3o + Franciszek i Cecylia ROJEWSCY

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Cecylia WALICHNIEWICZ /42r/

 12.15 Dziękczynna w 50 r. ślubu Haliny i Kazimierza

 18.oo + Klara i Zygmunt SZADKOWSCY oraz Jadwiga KUCHARSKA

 

Poniedziałek /16.10.2017/

   7.oo + Stefan WASICKI – od sąsiadów

 18.oo + Urszula DROZDOWSKA i zmarli z rodziny Dubaczewskich

 

Wtorek /17.10.2017/

   7.oo + Jadwiga i Czesław REC

 18.oo + Cecylia i Ksawery LENSER oraz zmarli z rodziny

 

Środa /18.10.2017/

   7.oo Dziękczynna w 20 r. ślubu Zofii i Jarosława

 18.oo + Jadwiga FRANCISZKOWSKA

 

Czwartek /19.10.2017/

   7.oo + Janina /6r/ i Zbogniew /36/ CHRZANIECCY

 18.oo + Teodor KUSZ /2r/ oraz zmarli z rodziny Kuszów, Dąbków i Kędziorów

 

Piątek /20.10.2017/

   7.oo + Irena i Jan NIKODEM oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Irena ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /21.10.2017/

   7.oo + Stefan WASICKI – od rodziny Wojtewiczów

 18.oo + Kazimierz ŻUBKOWSKI /4r/

 

NIEDZIELA /22.10.2017/      XXIX      ZWYKŁA

   7.3o + Grzegorz SZABLAK – od matki chrzestnej

   9.3o Dziękczynna w rocznicę urodzin Danuty

 11.oo + Agnieszka SKOPIŃSKA /24r/ i zmarli z rodziny

 12.15 + Dariusz JAWORSKI i rodzice obojga stron

 18.oo Dziękczynna w 50 r. ślubu Teresy i Henryka – od syna z rodziną

 

Poniedziałek /23.10.2017/

   7.oo + Nikodem

 18.oo + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMAREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

Wtorek /24.10.2017/

   7.oo + Zbigniew TYLICKI /ur/

 18.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

 

Środa /25.10.2017/

   7.oo + Wiesław LICHOCKI – od żony i syna Roberta

 18.oo + Zofia RYŁOWICZ i zmarli z rodziny Dominikowskich

 

Czwartek /26.10.2017/

   7.oo + Urszula SZCZURYK /7r/

 18.oo + Jadwiga i Józef HAJDAMOWICZ oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /27.10.2017/

   7.oo + Alojzy KASAK – od sąsiadów

 18.oo + Jadwiga i Ryszard RELIS; Czesław i Dariusz oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /28.10.2017/

   7.oo Dziękczynna w 45 r. ślubu Haliny i Eugeniusza

 18.oo + Andrzej ZĄBEK oraz zmarli z rodziny Ząbków i Majkowskich

 

 NIEDZIELA /29.10.2017/      XXX     ZWYKŁA

   7.3o + Włodzimierz NOWAK /18r/

   9.3o + Kazimierz SZEFER, rodzice obojga stron i zmarłe rodzeństwo

 11.oo + Bronisław i Leszek DUDEK oraz rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

 12.15 + Andrzej GABRYCHOWICZ /20r/ – od córki Joanny z rodziną

 18.oo Dziękczynna w 35 r. ślubu Lidii i Mirosława

 

Poniedziałek /30.10.2017/

   7.oo + Krystyna STĘPIEŃ – od sąsiadów

 18.oo + Zbigniew PILUT /15r/

 

Wtorek /31.10.2017/

   7.oo + Krystyna KANARKIEWICZ – od koleżanek z klasy

 18.oo + Jan MŁYNARCZYK /35r/ i zmarli z rodziny

 

ŚRODA /1.11.2017/       WSZYSTKICH   ŚWIĘTYCH

   7.3o + Ludwika i Franciszek DZIKI oraz zmarłe rodzeństwo

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Urszula PARZĘCKA /ur/

 

Czwartek /2.11.2017/      Dzień    Zaduszny

   7.oo + Franciszek KOWALEWSKI i zmarli rodzice

   9.3o + Wojciech SOBIERALSKI /5r/

 18.oo + za zmarłych kapłanów i członków Stowarzyszenia Wspierania Powołań

 

Piątek /3.11.2017/

   7.oo + Zbigniew TYLICKA i zmarli z rodziny

 18.oo + zmarli z rodziny Goerke, Korpus i Sudomierskich

 

Sobota /4.11.2017/

   7.oo + Alojzy ZIELIŃSKI i zmarli z rodziny

 18.oo + Tadeusz CHŁOPECKI

 

NIEDZIELA /5.11.2017/      XXXI      ZWYKŁA

   7.3o + Weronika i Antoni WIŚNIEWSCY oraz zmarli dziadkowie

   9.3o + Kazimierz FRISCHKE – od teściów z synem

 11.oo + Franciszka /r.śm/, Czesław, Edwin i Franciszek WEJNEROWSCY; Romana i Brunon oraz zmarli z rodziny Szarafińskich

 12.15 + Regina ŻUREK /5/

 18.oo + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

 

Poniedziałek /6.11.2017/

   7.oo + Eugeniusz CHLEBOSZ

 18.oo + Henryk MICHALAK /4r/

 

Wtorek /7.11.2017/

   7.oo + Czesława STANISZEWSKA

 18.oo + Antoni i Antonina MRUK oraz Stanisława i Władysław MICHALAK

 

Środa /8.11.2017/

   7.oo + Halina i Szczepan ROGALA oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Ewa i Erhard FRANKE

 

Czwartek /9.11.2017/

   7.oo + Krystyna KANARKIEWICZ – od sąsiadów

 18.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /10.11.2017/

   7.oo + Alina KUJACIŃSKA – od brata z żoną

 18.oo + Teresa MELLER /11r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /11.11.2017/    Święto Niepodległości

   7.oo + Zdzisław KURASIAK – od żony i córki

 18.oo W intencji Ojczyzny

 

NIEDZIELA /12.11.2017/     XXXII     ZWYKŁA

   7.3o + Marcin KAMIŃSKI /im/

   9.3o Dziękczynna w 50 r. ślubu Krystyny i Kazimierza

 11.oo + Antonina i Jan /19r/ NOWICCY oraz zmarli z rodziny

 12.15 + Andrzej BŁAŻKOW /4r/

 18.oo + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /13.11.2017/

   7.oo + Władysław, Jacek i Józef WIECZOREK oraz Czesław KAK

 18.oo + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY

 

Wtorek /14.11.2017/

   7.oo Dziękczynna za dar życia Ojca Założyciela i udzielone mu łaski

 18.oo + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Środa /15.11.2017/

   7.oo + Alina KUJACIŃSKA – od Bożeny z dziećmi

 18.oo + Edmund MIENTUS; Pelagia, Stefan i Kazimierz ZJAWIŃSCY; Pelagia KASPERSKA i zmarli z rodziny Michalak

 

Czwartek /16.11.2017/

   7.oo + Krystyna STĘPIEŃ – od kuzynek

 18.oo + Józef BĄK /5r/

 

Piątek /17.11.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od sąsiadów z ogródków działkowych

 18.oo + Helena, Stanisław, Cecylia i Ks. Wacław MRUK

 

Sobota /18.11.2017/

   7.oo + Andrzej BIENIARZ – od rodziny Mirzwa

 18.oo + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

 

NIEDZIELA /19.11.2017/      XXXIII      ZWYKŁA

   7.3o + Maria BOCHAT oraz Hildegarda i Bogdan NOWIŃSCY

   9.3o Dziękczynna w 75 r. urodzin Janiny

 11.oo + Feliks PIPOWSKI /31r/ i rodzice obojga stron

 12.15 + Cecylia WALICHNIEWICZ /im/

 18.oo + zmarli z rodziny Macyszynów i Cybulskich

 

Poniedziałek /20.11.2017/

   7.oo + Hieronim i Teresa ROLIŃSCY

 18.oo + Zbigniew ŁAPA /10r/ i rodzice obojga stron

 

Wtorek /21.11.2017/

   7.oo Krystyna KANARKIEWICZ – od syna z rodziną

 18.oo + Henryk, Grzegorz i Krzysztof oraz zmarli z rodziny

 

Środa /22.11.2017/

   7.oo + Ryszard WRZESZCZ i zmarli z rodziny obojga stron

 18.oo + Stefan PIÓRKOWSKI /3r/ i zmarli z rodziny

 

Czwartek /23.11.2017/

   7.oo + Marta /47r/, Stanisław i Zbigniew DRZYZGA  oraz zmarli z rodziny Bartoszyńskich

 18.oo + Bożena NÓŻKA /2r/; zmarli z rodziny Salamońskich i Łukasik

 

Piątek /24.11.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od rodziny Pitułów

 18.oo + Alfons GAFKA /5r/

 

Sobota /25.11.2017/

   7.oo + Katarzyna i Michał SZPYTMA oraz Genowefa DUDEK i Władysław BOROWIAK

 16.3o W intencji Nowożeńców: Korpus / Kleczko

 18.oo + Józefa WESOŁOWSKA – od rodziny

 

NIEDZIELA /26.11.2017/     JEZUSA   CHRYSTUSA   KRÓLA   WSZECHŚWIATA

   7.3o + Stanisław KOŹLICKI /5or/ oraz Cecylia i Wacław MASŁOWSCY

   9.3o + Kazimierz FRISCHKE – od brata Czesława z żoną i córek z rodzinami

 11.oo + Lech BORKOWSKI /12r/

 12.15 + zmarli z rodziny Fryszke, Trzaska i Gołowskich

 18.oo Dziękczynna Bogu w 20 r. abstynencji, z prośbą o dalsze bł. dla całej rodziny

 

Poniedziałek /27.11.2017/

   7.oo + Kazimierz KRYSKA

 18.oo + Zdzisław PYCIOR /im/ i zmarli z rodziny

 

Wtorek /28.11.2017/

   7.oo + Sławomir BLEJA – od współlokatorów 

 18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI /im/

 

Środa /29.11.2017/

   7.oo + Andrzej DEC /im/ oraz rodzice: Mieczysława i Władysław

 18.oo + Ryszard ROGUSKI /22r/

 

Czwartek /30.11.2017/

   7.oo + Zofia i Stanisław SAWICCY oraz Józef SZYMONIK

 18.oo + Andrzej WITKOWSKI /ur i im/

  

Piątek /1.12.2017/

   7.oo + Janina i Mieczysław KOŁODZIEJ – od rodziny

 18.oo + Stanisław KOPYCIŃSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Sobota /2.12.2017/

   7.oo + Andrzej BIENIARZ – od Wandy z rodziną

 18.oo + Zbigniew TOUŚCIUK /r.śm/

 

NIEDZIELA /3.12.2017/       I       ADWENTU

   7.3o + Krzysztof HAJKA /1r/

   9.3o + Kazimierz FRISCHKE – od syna Szymona z żoną

 11.oo + Stanisław i Małgorzata JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA i zmarli z rodziny

 12.15 + Urszula PIETRUSZYŃSKA

 18.oo + Tomasz HERMANOWICZ /3r/

 

Poniedziałek /4.12.2017/

   7.oo + Janina KĘDZIERSKA – od sąsiadów

 18.oo + Tadeusz WITYCH /1r/

 

Wtorek /5.12.2017/

   7.oo + Sławomir BLEJA – od współlokatorów

 18.oo + Jan KRASIŃSKI /2r/

 

Środa /6.12.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od sąsiadów

 18.oo + Monika i Antoni DZIENNIK oraz Regina i Bolesław KOLASIŃSCY

 

Czwartek /7.12.2017/

   7.oo + Helena i Alfons GACA oraz zmarli z rodziny

 18.oo O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek /8.12.2017/

   7.oo O rozszerzenie czci N M P Niepokalanie Poczętej oraz jej opiekę nad Zgromadzeniem

 18.oo + Marianna i Czesław WOŹNIAK

 

Sobota /9.12.2017/

   7.oo + Andrzej BIENIARZ – od Marleny z rodziną

 18.oo + zmarli z rodziny Kardach i Wasiccy oraz zmarli z obojga stron

 

NIEDZIELA /10.12.2017/      II      ADWENTU

   7.3o W intencji Parafian

   9.3o + Henryk BISAGA /ur/

 11.oo + Ryszard TWOREK /8r/

 12.15 + Helena SZUMSKA /10r/

 18.oo + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Poniedziałek /11.12.2017/

   7.oo + Zofia LEWANDOWSKA – od chrześniaczki Ani i siostrzenicy Gabrieli z rodziną

 18.oo + Stefania i Feliks JARGIEŁO

 

Wtorek /12.12.2017/

   7.oo + Jan PIŚLEWICZ, rodzice i rodzeństwo

 18.oo + Jan ROLIŃSKI /5r/ i rodzice obojga stron

 

Środa /13.12.2017/

   7.oo + Zofia LEWANDOWSKA – od męża i synów z rodzinami

 18.oo + Barbara PIETRUSZEWSKA i zmarli z rodziny Wojtasiewicz

 

Czwartek /14.12.2017/

   7.oo + Józef NOWAK

 18.oo + Józef BRETES /ur/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /15.12.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od rodziny Pitułów

 18.oo + Gertruda /15r/ i Franciszek /16r/ LEWANDOWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /16.12.2017/

   7.oo + Krystyna /1r/ i Józef /9r/ BEJTKA

 18.oo + Jadwiga i Czesław REC oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /17.12.2017/      III      ADWENTU

   7.3o + Edward /1r/ i Jan CIESŁOWSCY

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Urszula PARZĘCKA /12r/

 12.15 + Rajmund JAŚNIAK /15r/

 18.oo + Danuta i Ludwik NOWAKOWSCY

 

Poniedziałek /18.12.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od rodziny Gołdeckich

 18.oo + Dariusz DOMAŃSKI /18r/

 

Wtorek /19.12.2017/

   7.oo + Czesław ŁUCZAK – od żony z rodziną

 18.oo Dziękczynna w Dniu Imienin Ks. Dariusza Sobczaka i Ks. Dariusza Błaszczyka

 

Środa /20.12.2017/

   7.oo + Wiesław LICHOCKI – od szwagierki Teresy

 18.oo + Jan SADOWSKI i zmarli z rodziny Setckich

 

Czwartek /21.12.2017/

   7.oo + Zofia LEWANDOWSKA – od siostrzenicy Bronisławy z rodziną

 18.oo + Tadeusz i Henryk GOŁOFIT /19r/; zmarli z rodziny Gołofit i Łukasik

 

Piątek /22.12.2017/

   7.oo + Krystyna ORCHOWSKA /10r/; zmarli z rodziny Orchowskich i Wojciechowskich

 18.oo + Marek WAWRZON

 

Sobota /23.12.2017/

   7.oo + Anna, Izydor, Antoni i Franciszek BAGIŃSCY

 18.oo + Tadeusz BURCZYŃSKI /30r/

 

NIEDZIELA /24.12.2017/       IV      ADWENTU        /WIGILIA/

   7.3o Dziękczynna w 60 r. ślubu Haliny i Jerzego oraz 35 r. Marleny i Zdzisława

   9.3o + Henryk BISAGA

 11.oo + Teresa MAGDZIŃSKA /12r/

 12.15 + Andrzej RUJNER /4r/ i zmarli z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK /25.12.2017/      BOŻE    NARODZENIE

24.oo W intencji Parafian

   7.3o Dziękczynna w 45 r. ślubu Barbary i Romualda

   9.3o + Kazimierz SZEFER i rodzice obojga stron

 11.oo + Adam i Józef KRAWCZUN

 12.15 + Sylwester i Aniela WOLNIEWICZ

 18.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zmarli z rodziny

 

WTOREK /26.12.2017/        ŚW. SZCZEPANA

   7.3o + Szczepan GRABOWSKI

   9.3o + Pelagia i Szczepan GOŁOCHOWICZ

 11.oo + Jadwiga i Dionizy ZIÓŁKOWSCY

 12.15 + Antoni KIESTRZYN i zmarli z rodziny obojga stron

 18.oo + Mariusz KOWALEWSKI /9r/

 

Środa /27.12.2017/

   7.oo + Stanisława /2r/ i Kazimierz ŁOJKUC oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Ewa SPALIŃSKA /6r/

 

Czwartek /28.12.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od rodziny Rubików

 18.oo + Henryk KRAKOWIAK /29r/

 

Piątek /29.12.2017/

   7.oo + Jan KRASICKI – od sąsiadów

 18.oo + Józef GRĄCKI – od koleżanek żony

 

Sobota /30.12.2017/

   7.oo + Jerzy HAJKA /11r/

 18.oo + Sylwester i Mieczysław JAŚNIAK oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /31.12.2017/      ŚWIĘTEJ     RODZINY

   7.3o + Bogusław KAPLARNY /6r/

   9.3o + Mieczysława DEC /1r/ 

 11.oo Dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane od Boga, z prośbą o dalsze dla rodziny

 12.15 + Sylwester WOLNIEWICZ

 18.oo Dziękczynna za wszelkie łaski Starego Roku

 

PONIEDZIAŁEK /1.01.2018/       N O W Y     R O K

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Jan MALINOWSKI oraz Leokadia i Józef MAGDA

 12.15 + Marianna WAWRZYNIAK oraz zmarli z rodziny Wawrzyniaków i Estkowskich

 18.oo Dziękczynna Dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA