Intencje mszalne 2019 rok

Strona startowa » Intencje mszalne 2019 rok

 

NIEDZIELA /17.11.2019/   XXXIII   ZWYKŁA

   7.3o + Stanisława i Władysław MICHALAK oraz zmarli z rodziny

   7.3o O łaskę zdrowia dla Joanny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

12.30 Dziękczynna w 60 r. ślubu Anny i Jana

18.oo + Zbigniew DUDKIEWICZ /20r/

 

Poniedziałek /18.11.2019/

   7.oo + rodzeństwo, rodzice i dziadkowie z rodziny Polępa oraz Szpringer

18.oo + Maria BOCHAT /ur/ oraz Hildegarda i Bogdan NOWIŃSCY

 

Wtorek /19.11.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

18.oo + Jerzy i Włodzimierz OLIWKOWSCY oraz Zbigniew CHWAŁEK

 

Środa /20.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od brata Janusza z rodziną

18.oo + Teresa, Jadwiga i Hieronim ROLIŃSCY

 

Czwartek /21.11.2019/

   7.oo + Marta /49r/, Stanisław /48r/ i Zbigniew /63r/ DRZYZGA oraz zm. z rodz. Bartoszyńskich

18.oo + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

 

Piątek /22.11.2019/

   7.oo + Marianna BLACHOWSKA – od córki Seweryny z Januszem

18.oo + Stefan PIÓRKOWSKI /5r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /23.11.2019/

   7.oo + Zdzisław /7r/, Mirosław /3r/ i Jolanta /2r/ KOWALEWSCY

18.oo + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

 

NIEDZIELA /24.11.2019/   CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

   7.3o + Katarzyna i Michał SZPYTMA oraz zmarli z rodziny

   9.3o Dziękczynna w 30 r. ślubu Małgorzaty i Zbigniewa

   9.3o Dziękczynna w 35 r. ślubu Grażyny i Krzysztofa

11.oo + Alfons GAFKA i zmarli z rodziny

12.30 + Bożena /4r/ i Marek /20r/ NÓŻKA

18.oo + Wojciech KONCEWICZ /14r/

20.oo W intencji młodzieży naszego miasta

 

Poniedziałek /25.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od brata Ryszarda z rodziną

18.oo + Andrzej STACHOWSKI

 

Wtorek /26.11.2019/

   7.oo + Stanisław KOŹLICKI /52r/ oraz Cecylia i Wacław MASŁOWSCY

18.oo + Lech BORKOWSKI /13r/

 

Środa /27.11.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

 18.oo + Pelagia i Franciszek BRYLEWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek /28.11.2019/

   7.oo + Irena MAURER /11r/ – od bratanicy

18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI /im/

 

Piątek /29.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od chrześniaka z rodziną

 18.oo + Tadeusz i Genowefa KAMIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /30.11.2019/

   7.oo + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC /im/

18.oo + Andrzej DEC /im/

 

NIEDZIELA /1.12.2019/   I   ADWENTU

   7.3o Dziękczynna w rocznicę urodzin Andrzeja

   9.3o W intencji parafian

11.oo + Paweł GÓRSKI /2r/

12.30 + Ryszard ROGUSKI /24r/

18.oo + Stanisław KOPYCIŃSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Poniedziałek /2.12.2019/

   7.oo + Krystyna i Józef BEJTKA

18.oo + Barbara SPICZONEK – od Matek Różańcowych II Róży

 

Wtorek /3.12.2019/

   7.oo + Marianna BLACHOWSKA – od sąsiadów

18.oo + Tomasz HERMANOWICZ /5r/

 

Środa /4.12.2019/

   7.oo + Helena /69r/ i Józef PYRZYŃSCY

18.oo + Ewa i Tadeusz WITYCH

 

Czwartek /5.12.2019/

   7.oo + Tadeusz MATUSZEWSKI – od rodziny Prusek

18.oo + Alojzy PRZYJEMSKI /9r/

 

Piątek /6.12.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

18.oo + Agnieszka GABRYCHOWICZ – od ojca chrzestnego z rodziną

 

Sobota /7.12.2019/

   7.oo + Barbara GROBELNA /im/

18.oo + Jarosław GRABOWSKI

 

NIEDZIELA /8.12.2019/   II   ADWENTU

   7.3o + Marianna i Czesław WOŹNIAK oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Tadeusz KONIARSKI /34r/ i zmarli z rodziny

12.30 + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY oraz zmarli z rodziny

18.oo + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Poniedziałek /9.12.2019/

   7.oo + Łukasz STUKA – od przyjaciół rodziny

18.oo + Beata i Piotr

 

Wtorek /10.12.2019/

   7.oo + Ryszard TWOREK /10r/

18.oo + Jan ROLIŃSKI /7r/ i rodzice obojga stron

 

Środa /11.12.2019/

   7.oo + Tadeusz MATUSZEWSKI – od Barbary Mazur

18.oo + Henryk BISAGA /ur/

 

Czwartek /12.12.2019/

   7.oo + Edwina CHWASTEK oraz zm. z rodziny Chwastek i Urban

18.oo + Jozef BRETES /im/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /13.12.2019/

   7.oo + Anna NOWAKOWSKA

18.oo + Jadwiga i Czesław REC

 

Sobota /14.12.2019/

   7.oo + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY /r.śm/

18.oo + Agnieszka GABRYCHOWICZ – od kuzynki Moniki z rodziną

 

NIEDZIELA /15.12.2019/   III   ADWENTU

   7.3o + Franciszka SZYMCZAK i zmarli z rodziny

   9.3o O Bożą opiekę w trudach choroby

11.oo + Arkadiusz /r.śm/, Teresa i Wiesław RUDNI

12.30 + Helena SZUMSKA /12r/

18.oo + Anna BROSZKO oraz zmarli rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Poniedziałek /16.12.2019/

   7.oo + Teresa BĄK – od sąsiadów

18.oo + Gertruda i Franciszek LEWANDOWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /17.12.2019/

   7.oo + Barbara OLEJNICZAK – od męża i synów z rodzinami

18.oo Dziękczynna w 40 r. urodzin Beaty

 

Środa /18.12.2019/

   7.oo + Jerzy FOLTAK – od szwagierki Krystyny

18.oo + Anna i Bolesław MARTENKA

 

Czwartek /19.12.2019/

   7.oo Dziękczynna za łaskę zdrowia i za będących ze mną w modlitwie

18.oo Dziękczynna w dniu imienin ks. Dariusza Błaszczyka i ks. kan. Dariusza Sobczaka

 

Piątek /20.12.2019/

   7.oo + Kazimierz ZDRADA /1r/

18.oo + Jan SADOWSKI, rodzice obojga stron i Mieczysław SETCKI

 

Sobota /21.12.2019/

7.oo + Tadeusz MATUSZEWSKI – od żony i synów z rodzinami

18.oo + Beata, Maria, Kazimierz i Piotr

 

NIEDZIELA /22.12.2019/   IV   ADWENTU

   7.3o + Teresa MAGDZIŃSKA /14r/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zmarli z obojga stron

12.30 + Marek WAWRZON

18.oo + Rajmund JAŚNIAK /r.śm/ i Krystyna SOBECKA /ur/

 

Poniedziałek /23.12.2019/

   7.oo + Leszek KURKOWSKI i zmarli z obojga stron

18.oo + Beata i Piotr

 

WTOREK /24.12.2019/   WIGILIA

   7.oo + zmarli z rodziny Maciąg i Małek

   7.oo + Jerzy FOLTAK – od sąsiadów

 

ŚRODA /25.12.2019/   BOŻE   NARODZENIE

   0.oo W intencji Parafian

   7.3o + Henryk BISAGA i zmarli z rodziny

  9.3o + Kazimierz SZEFER

11.oo + Łucja i Tadeusz LEWANDOWSCY oraz dziadkowie obojga stron

12.30 + Aniela /5r/ i Sylwester /31r/ WOLNIEWICZ

18.oo + Andrzej RUJNER /7r/ i zmarli z rodziny

 

CZWARTEK /26.12.2019/   ŚW.  SZCZEPANA

   7.3o + Tadeusz MATUSZEWSKI – od żony i synów z rodzinami

   9.3o + Pelagia i Szczepan GOŁOCHOWICZ

11.oo + Kazimierz FRISCHKE /ur/

12.30 + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY

18.oo + Ewa JURAK oraz zmarli z rodziny Janowskich i Gliwińskich

 

Piątek /27.12.2019/

   7.oo + Stanisława ŁOJKUC /4r/, Kazimierz, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

18.oo + Ewa SPALIŃSKA /8r/

 

Sobota /28.12.2019/

   7.oo + Teresa BĄK – od córki Anetty

18.oo + Henryk KRAKOWIAK /31r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /29.12.2019/   ŚWIĘTEJ  RODZINY

   7.3o + Władysława i Jan WDOWICCY

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Józef SIWEK /28r/ – od żony i syna Krzysztofa z rodziną

12.30 + Zenona SŁOWIŃSKA /1r/

18.oo Dziękczynna za otrzymane łaski od Boga za przyczyną Matki Bożej, z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

20.oo W intencji młodzieży naszego miasta

 

Poniedziałek /30.12.2019/

   7.oo + Teresa BĄK – od sąsiadów

18.oo + Jadwiga KONIECZNA i Stanisław OSIŃSKI – od brata

 

Wtorek /31.12.2019/

   7.oo + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

18.oo Dziękczynna Dobremu Bogu za wszelkie łaski Starego roku

 

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA