Intencje mszalne 2019 rok

Strona startowa » Intencje mszalne 2019 rok

NIEDZIELA /22.09.2019/   XXV   ZWYKŁA

   7.3o + Zygfryd ŁAPA /1r/

   9.3o Dziękczynna w rocznicę Nawiedzenia N M P

11.oo + Małgorzata, Stanisław i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

12.30 Dziękczynna w 50 r. ślubu Anny i Jerzego

18.oo + Irena i Jan NIKODEM

 

Poniedziałek /23.09.2019/

   7.oo + Janina MAŚLANKA – od siostry Heleny i chrześniaczki Janiny

18.oo + Tadeusz PORĘBSKI /16r/

 

Wtorek /24.09.2019/

   7.oo + Jan HORKA – od żony

18.oo Dziękczynna z okazji urodzin Marcina

 

Środa /25.09.2019/

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA – od Barbary i Jana

18.oo + Jerzy AMBROZIAK /25r/

 

Czwartek /26.09.2019/

   7.oo + Janina MAŚLANKA – od chrześniaka Janusza z rodziną

18.oo + Zdzisław, Jolanta i Mirosław KOWALEWSCY

 

Piątek /27.09.2019/

   7.oo O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Dagmary

18.oo + Dziękczynna w 40 r. ślubu Anny i Wojciecha

 

Sobota /28.09.2019/

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA – od bratowej Róży

18.oo + Łucja, Czesław i Grzegorz FIUK

 

NIEDZIELA /29.09.2019/   XXVI   ZWYKŁA

   7.3o + Stefania KURZEJA i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Zygmunt /30r/ i Irena /2r/ CZIZEWSCY

12.30 + Stanisław TUREK /17r/

18.oo + Bogumił MALEC /ur/

 

Poniedziałek /30.09.2019/

   7.oo + Roman LELIWA /13r/

18.oo + Zofia LEWANDOWSKA /2r/ i rodzice obojga stron

 

Wtorek /1.10.2019/

   7.oo + Janina MAŚLANKA – od Eugeniusza Skibińskiego z rodziną

18.oo + Michał CIECIURSKI /17r/

 

Środa /2.10.2019/

   7.oo + Stanisław MISIAK /ur/ oraz Marta i Dominik KANTORSCY

18.oo + Stanisław MISIAK oraz Marta i Dominik KANTORSCY

 

Czwartek /3.10.2019/

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA – od Heleny z rodziną

18.oo Dziękczynna w 50 r. urodzin Małgorzaty

 

Piątek /4.10.2019/

   7.oo + Jan HORKA – od Stanisławy Olewczyńskiej

18.oo + Teresa PIEKUT /19r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /5.10.2019/

   7.oo + Janina MAŚLANKA – od rodziny Maciejewskich i Nyckowskich

18.oo + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

NIEDZIELA /6.10.2019/   XXVII   ZWYKŁA

   7.3o + Marianna AMBROZIAK /5r/ i zmarli z rodziny

   9.3o Dziękczynna w 35 r. ślubu Marioli i Mirosława

11.oo + Brunon/im/, Brunon/r.śm/, Helena, Gertruda i Romana ZWIERSCY

12.30 + Joanna i Franciszek /38r/ ADAMCZYK

18.oo + Albina i Michał JUREWICZ oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /7.10.2019/

   7.oo + Teresa i Bronisław LEWANDOWSCY; Irena i Zenon CHLEBOSZ oraz zmarli z ich rodzin

18.oo O łaskę bł. Bożego dla Matek Różańcowych III Róży

 

Wtorek /8.10.2019/

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA – od kuzyna Jerzego  z rodziną

18.oo + Marianna i Władysław DZIADOWICZ 

 

Środa /9.10.2019/

   7.oo + Jan HORKA – od Macieja i Asi z rodziną

18.oo + Stanisława PIŚLEWICZ – od Matek Różańcowych II Róży

 

Czwartek /10.10.2019/

   7.oo Dziękczynna Dobremu Bogu za zdrowie odzyskane za przyczyną N M P

18.oo + Andrzej BŁAŻKOW /6r/

 

Piątek /11.10.2019/

   7.oo Dziękczynna w 93 r. urodzin Jadwigi

18.oo + Józef GÓRSKI /3r/ i Józef WACHOWIAK /45r/

Sobota /12.10.2019/

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA – od przyjaciółki Asi z rodziną

18.oo Dziękczynna w 35 r. ślubu Marioli i Mirosława

 

NIEDZIELA /13.10.2019/   XXVIII   ZWYKŁA

   7.3o + Cecylia, Franciszek i Leon ROJEWSCY

   9.3o Dziękczynna w 18 r. urodzin Karoliny

11.oo + Stanisław KARŁOWSKI /ur/

12.30 + Janina BUJALSKA /2r/

18.oo + Teresa MAGDZIŃSKA /im/

 

Poniedziałek /14.10.2019/

   7.oo + Grzegorz KOTKOWSKI /19r/

18.oo + Teresa /im/, Wiesław i Arkadiusz RUDNI

 

Wtorek /15.10.2019/

   7.oo + Jan HORKA – od Michała z rodziną

18.oo + Cecylia WALICHNIEWICZ /44r/

 

Środa /16.10.2019/

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA – od kuzynki Gertrudy z rodziną

18.oo + Cecylia i Ksawery LENSER oraz zmarli rodzice

 

Czwartek /17.10.2019/

   7.oo + Marta HANUS

18.oo + Urszula DROZDOWSKA i zmarli z rodziny Dubaczewskich

 

Piątek /18.10.2019/

   7.oo + Jan HORKA – od Kingi i Krzysztofa z rodziną

18.oo + Jadwiga i Czesław REC

 

Sobota /19.10.2019/

   7.oo + Janina SKŁADANOWSKA

18.oo + Jadwiga i Józef oraz Urszula i Marek SZYKANOWSCY

NIEDZIELA /20.10.2019/   XXIX   ZWYKŁA

   7.3o + Irena ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Grzegorz SZABLAK – od matki chrzestnej

12.30 Dziękczynna w 35 r. ślubu Emilii i Wiesława

18.oo + Urszula PIETRUSZYŃSKA

 

Poniedziałek /21.10.2019/

   7.oo + Alina WITT – od siostry

18.oo + Teodor i marian KUSZ; zm. z rodz. Kuszów, Dombków i Kędziorów

 

Wtorek /22.10.2019/

   7.oo + Wanda i Mariusz KUŻMA – od sąsiadów

18.oo + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMAREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

Środa /23.10.2019/

   7.oo + Jan HORKA – od Kseni z rodziną

18.oo + Stanisława MARKOWSKA /18r/

 

Czwartek /24.10.2019/

   7.oo + Zbigniew TYLICKI i zmarli z obojga stron

18.oo + Kazimierz SAWICKI /2r/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /25.10.2019/

   7.oo Dziękczynna za szczęśliwie przeżyte 90 lat Leona

18.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

 

Sobota /26.10.2019/

   7.oo + Kazimierz ZDRADA /ur/ i Władysław MICHALAK /68r/

18.oo + zmarli z rodziny Czarneckich, Domanowskich i Durmowiczów

 

NIEDZIELA /27.10.2019/   XXX   ZWYKŁA

   7.3o + Józefa ŻAGUŃ /ur/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Kazimierz SZEFER i zmarli z rodziny

12.30 + Teresa, Wiesław i Arkadiusz RUDNI; Jadwiga i Dionizy ZIÓŁKOWSCY

18.oo + Łucja LEWANDOWSKA /2r/

 

Poniedziałek /28.10.2019/

   7.oo + Tadeusz CHŁOPECKI /im/

18.oo + Grażyna GRABOWSKA

 

Wtorek /29.10.2019/

   7.oo + Mariusz NAPIERAŁA /10r/ i rodzice obojga stron

18.oo + Andrzej GABRYCHOWICZ /22r/

 

Środa /30.10.2019/

   7.oo + Włodzimierz NOWAK i zmarli z rodziny

18.oo + Zbigniew PILUT

 

Czwartek /31.10.2019/

   7.oo + Barbara GROBELNA /ur/

18.oo + Jan MŁYNARCZYK i zmarli z rodziny

 

PIĄTEK /1.11.2019/   WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

   7.3o + Maria, Beata, Kazimierz i Piotr oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Leokadia, Antoni, Stanisław i Czesław KULIGOWSCY oraz Zdzisław BRAZEWICZ

 

Sobota /2.11.2019/   Dzień  Zaduszny

   7.oo + Alojzy ZIELIŃSKI i zmarli z rodziny

  9.3o + Franciszek KOWALEWSKI i rodzice obojga stron

18.oo + Teresa MELLER

 

NIEDZIELA /3.11.2019/   XXXI   ZWYKŁA

   7.3o + zmarli z rodziny Cybulskich i Macyszynów

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Wojciech SOBIERALSKI /7r/

12.30 + Regina /7r/ i Bogdan ŻUREK

18.oo Dziękczynna w 90 r. urodzin Janiny

 

Poniedziałek /4.11.2019/

   7.oo + Franciszek DRZEWIECKI

18.oo + Franciszka /r.śm/, Franciszek, Czesław i Edwin WEJNEROWSCY; Brunon i Romana

 

Wtorek /5.11.2019/

   7.oo + Wanda i Mariusz KUŹMA – od sąsiadów

18.oo + Ewa i Erhard FRANKE /r.śm/

 

Środa /6.11.2019/

   7.oo + Anna SIWIŃSKA /15r/

18.oo + zmarli z rodziny Goerke, Sudomierskich, Korpus i Frysny

 

Czwartek /7.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od córki Małgorzaty i wnuczki Karoliny

18.oo + Weronika i Antoni WIŚNIEWSCY oraz zmarli dziadkowie

 

Piątek /8.11.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Suskich

18.oo + zmarli z rodziny Fryszke i Trzaska

 

Sobota /9.11.2019/

   7.oo

18.oo + Władysław /38r/ i Zofia BRETES; zm z rodz. Balceraków i Szelążków

 

NIEDZIELA /10.11.2019/   XXXII   ZWYKŁA

   7.3o + Leopold WODEJKO /im/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Dziękczynna w 2 r. urodzin Rozalii

12.30 + Henryk MICHALAK; Antonina i Antoni MRUK oraz zm. z rodziny

18.oo + Stanisław, Małgorzata i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

 

Poniedziałek /11.11.2019/   Święto  Niepodległości

   7.oo + Urszula NIDENKO – od rodziny Różewskich

18.oo W intencji Ojczyzny

 

Wtorek /12.11.2019/

   7.oo + mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

18.oo + Marcin KAMIŃSKI /im/

 

Środa /13.11.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Czwartek /14.11.2019/

  7.oo + Urszula NIDENKO – od siostry Honoraty z rodziną

18.oo + Antonina i Jan NOWICCY oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /15.11.2019/

   7.oo + Feliks PIPOWSKI i rodzice obojga stron

18.oo + Czesław DROZDOWSKI /1r/

 

Sobota /16.11.2019/

   7.oo + Józef /31r/, Helena i Regina PYRZYŃSCY

18.oo + Józef BĄK /7r/

NIEDZIELA /17.11.2019/   XXXIII   ZWYKŁA

   7.3o + Stanisława i Władysław MICHALAK oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

12.30 Dziękczynna w 60 r. ślubu Anny i Jana

18.oo + Zbigniew DUDKIEWICZ /20r/

 

Poniedziałek /18.11.2019/

   7.oo + rodzeństwo, rodzice i dziadkowie z rodziny Polępa oraz Szpringer

18.oo + Maria BOCHAT /ur/ oraz Hildegarda i Bogdan NOWIŃSCY

 

Wtorek /19.11.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

18.oo + Jerzy i Włodzimierz OLIWKOWSCY oraz Zbigniew CHWAŁEK

 

Środa /20.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od brata Janusza z rodziną

18.oo + Teresa, Jadwiga i Hieronim ROLIŃSCY

 

Czwartek /21.11.2019/

   7.oo + Marta /49r/, Stanisław /48r/ i Zbigniew /63r/ DRZYZGA oraz zm. z rodz. Bartoszyńskich

18.oo + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

 

Piątek /22.11.2019/

   7.oo

18.oo + Stefan PIÓRKOWSKI /5r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /23.11.2019/

   7.oo

18.oo + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

NIEDZIELA /24.11.2019/   CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

   7.3o + Katarzyna i Michał SZPYTMA oraz zmarli z rodziny

   9.3o Dziękczynna w 30 r. ślubu Małgorzaty i Zbigniewa

11.oo + Alfons GAFKA i zmarli z rodziny

12.30 + Bożena /4r/ i Marek /20r/ NÓŻKA

18.oo + Wojciech KONCEWICZ /14r/

 

Poniedziałek /25.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od brata Ryszarda z rodziną

18.oo + Andrzej STACHOWSKI

 

Wtorek /26.11.2019/

   7.oo + Stanisław KOŹLICKI /52r/ oraz Cecylia i Wacław MASŁOWSCY

18.oo + Lech BORKOWSKI /13r/

 

Środa /27.11.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

 18.oo + Pelagia i Franciszek BRYLEWSCY oraz zmarli z rodziny

Czwartek /28.11.2019/

   7.oo + Irena MAURER /11r/ – od bratanicy

18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI /im/

 

Piątek /29.11.2019/

   7.oo + Urszula NIDENKO – od chrześniaka z rodziną

 18.oo + Tadeusz i Genowefa KAMIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /30.11.2019/

   7.oo + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC /im/

18.oo + Andrzej DEC /im/

 

NIEDZIELA /1.12.2019/   I   ADWENTU

   7.3o Dziękczynna w rocznicę urodzin Andrzeja

   9.3o W intencji parafian

11.oo + Paweł GÓRSKI /2r/

12.30 + Ryszard ROGUSKI /24r/

18.oo + Stanisław KOPYCIŃSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Poniedziałek /2.12.2019/

   7.oo + Krystyna i Józef BEJTKA

18.oo + Barbara SPICZONEK – od Matek Różańcowych II Róży

 

Wtorek /3.12.2019/

   7.oo

18.oo + Tomasz HERMANOWICZ /5r/

 

Środa /4.12.2019/

   7.oo + Helena /69r/ i Józef PYRZYŃSCY

18.oo + Ewa i Tadeusz WITYCH

 

Czwartek /5.12.2019/

   7.oo

18.oo + Alojzy PRZYJEMSKI /9r/

 

Piątek /6.12.2019/

   7.oo + Mariola MATYJASIK – od rodziny Noli

18.oo + Agnieszka GABRYCHOWICZ – od ojca chrzestnego z rodziną

 

Sobota /7.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jarosław GRABOWSKI

 

NIEDZIELA /8.12.2019/   II   ADWENTU

   7.3o + Marianna i Czesław WOŹNIAK oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Tadeusz KONIARSKI /34r/ i zmarli z rodziny

12.30 + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY oraz zmarli z rodziny

18.oo + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Poniedziałek /9.12.2019/

   7.oo

18.oo + Beata i Piotr

 

Wtorek /10.12.2019/

   7.oo + Ryszard TWOREK /10r/

18.oo + Jan ROLIŃSKI /7r/ i rodzice obojga stron

 

Środa /11.12.2019/

   7.oo

18.oo + Henryk BISAGA /ur/

 

Czwartek /12.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jozef BRETES /im/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /13.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jadwiga i Czesław REC

 

Sobota /14.12.2019/

   7.oo + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY /r.śm/

18.oo + Agnieszka GABRYCHOWICZ – od kuzynki Moniki z rodziną

NIEDZIELA /15.12.2019/   III   ADWENTU

   7.3o + Franciszka SZYMCZAK i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Arkadiusz /r.śm/, Teresa i Wiesław RUDNI

12.30 + Helena SZUMSKA /12r/

18.oo + Anna BROSZKO oraz zmarli rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Poniedziałek /16.12.2019/

   7.oo

18.oo + Gertruda i Franciszek LEWANDOWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /17.12.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna w 40 r. urodzin Beaty

 

Środa /18.12.2019/

   7.oo

18.oo + Anna i Bolesław MARTENKA

 

Czwartek /19.12.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna w dniu imienin ks. Dariusza Błaszczyka i ks. kan. Dariusza Sobczaka

 

Piątek /20.12.2019/

   7.oo + Kazimierz ZDRADA /1r/

18.oo + Jan SADOWSKI, rodzice obojga stron i Mieczysław SETCKI

 

Sobota /21.12.2019/

   7.oo

18.oo + Beata i Piotr

 

NIEDZIELA /22.12.2019/   IV   ADWENTU

   7.3o + Teresa MAGDZIŃSKA /14r/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zmarli z obojga stron

12.30 + Marek WAWRZON

18.oo + Rajmund JAŚNIAK /r.śm/ i Krystyna SOBECKA /ur/

 

Poniedziałek /23.12.2019/

   7.oo

18.oo + Beata i Piotr

 

WTOREK /24.12.2019/   WIGILIA

   7.oo + zmarli z rodziny Maciąg i Małek

   7.oo

 

ŚRODA /25.12.2019/   BOŻE   NARODZENIE

   0.oo W intencji Parafian

   7.3o + Henryk BISAGA i zmarli z rodziny

  9.3o + Kazimierz SZEFER

11.oo + Łucja i Tadeusz LEWANDOWSCY oraz dziadkowie obojga stron

12.30 + Aniela /5r/ i Sylwester /31r/ WOLNIEWICZ

18.oo + Andrzej RUJNER /7r/ i zmarli z rodziny

 

CZWARTEK /26.12.2019/   ŚW.  SZCZEPANA

   7.3o

   9.3o + Pelagia i Szczepan GOŁOCHOWICZ

11.oo + Kazimierz FRISCHKE /ur/

12.30 + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY

18.oo + Ewa JURAK oraz zmarli z rodziny Janowskich i Gliwińskich

 

Piątek /27.12.2019/

   7.oo + Stanisława ŁOJKUC /4r/, Kazimierz, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

18.oo + Ewa SPALIŃSKA /8r/

Sobota /28.12.2019/

   7.oo

18.oo + Henryk KRAKOWIAK /31r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /29.12.2019/   ŚWIĘTEJ  RODZINY

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Józef SIWEK /28r/ – od żony i syna Krzysztofa z rodziną

12.30 + Zenona SŁOWIŃSKA /1r/

18.oo Dziękczynna za otrzymane łaski od Boga za przyczyną Matki Bożej, z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

 

Poniedziałek /30.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jadwiga KONIECZNA i Stanisław OSIŃSKI – od brata

 

Wtorek /31.12.2019/

   7.oo + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

18.oo Dziękczynna Dobremu Bogu za wszelkie łaski Starego roku

 

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA