Intencje mszalne 2019 rok

Strona startowa » Intencje mszalne 2019 rok

 

NIEDZIELA /19.05.2019/   V   WIELKANOCNA

   7.3o + Ks. Wacław MRUK i Ks. Wacław JACKOWIAK

   9.3o + Andrzej WITKOWSKI /8r/

11.oo + Mieczysław KAMIONKA 20r/

12.30 + Józef OŚMIAŁOWSKI /4r/

18.oo + Jerzy SZCZĘSNY /7r/

 

Poniedziałek /20.05.2019/

   7.oo + Andrzej DEMBOWSKI /6r/ i Stanisław WALCZAK

18.oo + Marian GĘSICKI /20r/ i zmarli z rodziny

 

Wtorek /21.05.2019/

   7.oo + Regina PUZIO – od syna z rodziną

18.oo + Marcin KAMIŃSKI /11r/

 

Środa /22.05.2019/

   7.oo + Józef PIETRZAK – od rodziny marków

18.oo + Grzegorz, Łucja i Czesław FIUK

 

Czwartek /23.05.2019/

   7.oo + Jan, Leokadia, Edmund, Jan i Andrzej KARDACH

18.oo + Stefan WASICKI /2r/, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

Piątek /24.05.2019/

   7.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

18.oo + Jan ORZECHOWSKI /1r/

 

Sobota /25.05.2019/

   7.oo + Marian i Teodor KUSZ; zm. z rodz. Kuszów, Dombków i Kędziorów

18.oo + Róża KUBERSKA /10r/

 

NIEDZIELA /26.05.2019/   VI   WIELKANOCNA

   7.3o + Czesława MIENTUS /dzień matki/

   9.3o + Jadwiga i Józef HAJDAMOWICZ oraz zmarli z rodziny

11.oo + Genowefa KŁUDKOWSKA i Monika KUBSKA

12.30 Msza święta prymicyjna Ks. Igora Wichrowskiego

18.oo + Alina KUJACIŃSKA – od córki Izabeli

20.00 W intencji młodzieży naszego miasta

 

Poniedziałek /27.05.2019/

   7.oo + Maria BOCHAT /11r/

18.oo + Helena NIJAKA

 

Wtorek /28.05.2019/

   7.oo + Elżbieta WOJCIECHOWSKA – od sąsiadów

18.oo + Łucja LEWANDOWSKA – od córki Doroty

 

Środa /29.05.2019/

   7.oo + zmarli z rodziny Maciejewskich i Owczarz

18.oo O łaskę bł. Bożego dla Matek Różańcowych I Róży

 

Czwartek /30.05.2019/

   7.oo + Regina PUZIO – od sąsiadów

18.oo + Wiesław, Barbara i Stefan LICHOCCY

 

Piątek /31.05.2019/

   7.oo + Jozef PIETRZAK – od chrześniaczki Katarzyny z rodziną

18.oo + Józef GRĄCKI /2r/

 

Sobota /1.06.2019/

   7.oo + Wiesław /11r/ i Franciszek /9r/ SAMOJEDNY 

18.oo + zmarli z rodziny Zjawińskich i Kujawów

 

NIEDZIELA /2.06.2019/   WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE

   7.3o + Jadwiga TOPIJ – od rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Agnieszka GABRYCHOWICZ

12.30 + Teresa i Zbigniew ZIÓŁKOWSCY oraz Eugenia NYC

18.oo + Władysław KOZIOŁ /28r/

 

Poniedziałek /3.06.2019/

   7.oo + Leszek KURKOWSKI /im/

18.oo Franciszek KOWALEWSKI /ur i im/

 

Wtorek /4.06.2019/

   7.oo + Aniela i Mieczysław JAŚNIAK oraz zmarłe rodzeństwo

18.oo + Maria /21r/, Beata, Kazimierz i Piotr /16r/

 

Środa /5.06.2019/

   7.oo Dziękczynna w 37 r. święceń kapłańskich

18.oo + Violetta BORKOWSKA

 

Czwartek /6.06.2019/

   7.oo + Leszek CZAJA /30r/ – od córki z rodziną

18.oo + Piotr GROBELNY

 

Piątek /7.06.2019/

   7.oo + Adela i Zygmunt CZAJA – od wnuczki z rodziną

18.oo + Edward i Izabela RUTKIEWICZ oraz zmarli z rodziny Szirockich

 

Sobota /8.06.2019/

   7.oo + Regina PUZIO – od brata Henryka z rodziną

18.oo + Zdzisław KURASIAK /2r/

 

NIEDZIELA /9.06.2019/   ZESŁANIE  DUCHA  ŚWIĘTEGO

   7.3o + Jadwiga BLOKOWSKA /4r/ – od męża i całej rodziny

   9.3o + Leon SIERACKI /r.śm/

11.oo + Stanisław SZABLAK /23r/

12.30 + Bogumił MALEC /im/ i rodzice obojga stron

18.oo + Władysław DOMINIAK

 

Poniedziałek /10.06.2019/

   7.oo O łaskę błogosławieństwa Bożego dla narzeczonych: Karoliny i Wojciecha

18.oo + zmarli z rodziny Jaworskich i Zboińskich

 

Wtorek /11.06.2019/

   7.oo + Tadeusz STECKIEWICZ – od rodziny

18.oo + Janina KULESZA /17r/

 

Środa /12.06.2019/

   7.oo + Józefa ŹAGUŃ – od córek: Elżbiety i Renaty z rodzinami

18.oo + Józef BRETES /4r/

 

Czwartek /13.06.2019/

   7.oo + Helena i Alfons GACA; Halina i Szczepan ROGALA oraz zmarli z ich rodzin

18.oo + Czesław RYBARCZYK i zmarli z rodziny

 

Piątek /14.06.2019/

   7.oo + Leszek KURKOWSKI /ur/

18.oo + Kazimierz BRZEZIŃSKI /ur i im/

 

Sobota /15.06.2019/

   7.oo + Sławomir oraz zmarli rodzice Murawscy i Bejtka

18.oo Dziękczynna za otrzymane łaski od Boga za przyczyną MB i św. Antoniego

 

NIEDZIELA /16.06.2019/   PRZENAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY

   7.3o + Irena i Jan NIKODEM oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Jan ROLIŃSKI /ur i im/ i rodzice obojga stron

12.30 + Maria i Stanisław MINDYKOWSCY

18.oo + Józef NITKOWSKI /5r/

Poniedziałek /17.06.2019/

   7.oo + Antoni ŁOZOWSKI – od żony i dzieci z rodzinami

18.oo + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

Wtorek /18.06.2019/

   7.oo + Sabina STENCEL – od rodziny

18.oo + Jan ROLIŃSKI – od Bronisławy Rutkowskiej

 

Środa /19.06.2019/

   7.oo + Henryk SIKORSKI /9r/, Teresa TYNKIEWICZ i Irena GRZESIAK

18.oo Dziękczynna w 18 r. urodzin Franciszka

 

CZWARTEK /20.06.2019/   BOŻE  CIAŁO

   7.3o + Zenona SŁOWIŃSKA /im/

  9.3o W intencji Parafian

12.15 + Henryk BISAGA i zmarli z rodziny

18.oo + Helena, Leszek, Zofia i Kazimierz

 

Piątek /21.06.2019

   7.oo + Eugeniusz WÓDARZEWSKI /10r/ i rodzice obojga stron

18.oo + Alojzy ZIELIŃSKI; Antonina i Jan NOWICCY oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /22.06.2019/

   7.oo + Czesław MAŁEK i Rafał MACIĄG

18.oo + Weronika i Wojciech PACZKOWSCY; Marianna i Walenty ADAMCZYK

 

NIEDZIELA /23.062019/   XII   ZWYKŁA

   7.3o + Antonina i Antoni MRUK oraz Stanisława i Władysław MICHALAK

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Józef KŁUDKOWSKI i marian KUBSKI

12.30 + Józef OŚMIAŁOWSKI – od córek

18.oo + Marian ŚLAZYK i Edmund MIENTUS /dzień ojca/

 

Poniedziałek /24.06.2019/

   7.oo + Jan WALCZAK /im/

18.oo + Jan MAŚLANKA /im/

 

Wtorek /25.06.2019/

   7.oo + Józefa ŹAGUŃ – od Zbigniewa z Bydgoszczy z rodziną

18.oo + Beata i Piotr ŚWIĘCICHOWSCY

 

Środa /26.06.2019/

   7.oo + Antoni ŁOZOWSKI – od żony i dzieci z rodzinami

18.oo + Czesława WACHOWIAK /10r/

 

Czwartek /27.06.2019/

   7.oo + Władysława, Władysław, Jan i Dariusz OSIŃSCY

18.oo + Anna i Anastazy FRIESE oraz zmarli z rodziny

PIĄTEK /28.06.2019/   ODPUST  PARAFIALNY

  7.oo + Kazimierz ZDRADA – od żony i dzieci

  7.oo + Stanisław i Marian BRYK

18.oo W intencji parafian

 

Sobota /29.06.2019/

   7.oo + Anna NOWAKOWSKA

18.oo + Leszek, Bogdan i Maria BLACHOWSCY; Weronika i Tomasz GRACZ oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /30.06.2019/   XIII   ZWYKŁA

   7.3o W intencji Parafian

   9.3o Dziękczynna w 55 r. ślubu Ireny i Olecha oraz 80 r urodzin Olecha

11.oo + Jan MAREK /im/ i zmarli z rodziny

12.30 + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

18.oo + Andrzej DEC i zmarli z rodziny

Poniedziałek /1.07.2019/

   7.oo + Halina JAŚNIAK /6r/ i zmarli z rodziny

18.oo + Teresa, Sabina i Szczepan

 

Wtorek /2.07.2019/

   7.oo + Halina, Józef i Bogusław ZIENKIEWICZ, rodzice obojga stron i Robert SUK

18.oo + Edmund /r.śm/ i Grzegorz GOERKE

 

Środa /3.06.2019/

   7.oo + Marta i Józef ADAMCZEWSCY oraz zmarli z rodziny

18.oo + Anna KAMIŃSKA – od rodziny

 

Czwartek /4.07.2019/

   7.oo + Antoni ŁOZOWSKI – od Michała z rodziną Teper

18.oo + Tadeusz LEWANDOWSKI /12r/

 

Piątek /5.07.2019/

   7.oo + sabina STENCEL – od sąsiadów

18.oo + Leokadia CICHA /1r/

 

Sobota /6.07.2019/

   7.oo + Stanisław MUDZIUK /13r/

18.oo + Franciszek KOWALEWSKI 6r/

 

NIEDZIELA /7.07.2019/   XIV   ZWYKŁA

   7.3o + Lucyna i Wacław CHOJNICCY oraz zmarli z rodziny

   9.3o + Krystyna GRABIŃSKA oraz zmarli z rodziny Grabińskich i Mieszałowskich

11.oo W intencji Parafian

12.30 Dziękczynna w 70 r. urodzin Teresy

18.oo + Henryk BISAGA

 

Poniedziałek /8.07.2019/

   7.oo + Antoni ŁOZOWSKI – od Magdaleny z rodziną

18.oo + Irena JANKOWSKA /1r/

 

Wtorek /9.07.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisław KAMIŃSKI /60r/ i zmarli z rodziny

 

Środa /10.07.2019/

   7.oo

18.oo + Tadeusz ZIÓŁKOWSKI /19r/

 

Czwartek /11.07.2019/

   7.oo + Antoni ŁOZOWSKI – od Magdaleny z rodziną

18.oo + Ignacy /40r/ i Józefa KWAŚNIEWSCY oraz Józef OŚMIAŁOWSKI

 

Piątek /12.07.2019/

   7.oo

18.oo + Franciszek i Stanisław GRAMOWSCY

 

Sobota /13.07.2019/

   7.oo + Marian FRYSZKE /15r/

16.oo Dziękczynna w 50 r. ślubu Marii i Henryka 

18.oo + Wojciech MELLER

 

NIEDZIELA /14.07.2019/   XV   ZWYKŁA

   7.3o + Henryk MICHALAK

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Irena CHYŻEWSKA i rodzice obojga stron

12.30 + Józef KURZEJA

18.oo + Władysław MŁYNARCZYK i zmarli rodzice

 

Poniedziałek /15.07.2019/

   7.oo

18.oo + Maria, Jan i Czesław KRZYSZTYNIAK

 

Wtorek /16.07.2019/

   7.oo

18.oo + Józef BOGUNIA i zmarli z rodziny

 

Środa /17.07.2019/

   7.oo

18.oo + Agnieszka, Mirosława, Edmund i Andrzej WIŚNIEWSCY

 

Czwartek /18.07.2019/

   7.oo

18.oo + Violetta BRZEZIŃSKA

 

Piątek /19.07.2019/

   7.oo + Marianna i Czesław WOŻNIAK oraz zmarlim z rodziny

18.oo + Zenona i Czesław /28r/ SŁOWIŃSCY

 

Sobota /20.07.2019/

   7.oo + Zygmunt ZABOROWSKI /11r/, Dariusz WYSOCKI /7r/, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

18.oo + Antoni MACYSZYN /10r/

 

NIEDZIELA /21.07.2019/   XVI   ZWYKŁA

   7.3o + Irena BORKOWSKA /8r/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Czesław ŹREBIEC /im/

12.30 + Andrzej BIENIARZ /2r/

18.oo + Genowefa, Bronisław i marek SZULC

 

Poniedziałek /22.07.2019/

   7.oo

18.oo + Weronika i Władysław JABŁOŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /23.07.2019/

   7.oo

18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI

 

Środa /24.07.2019/

   7.oo

18.oo + Grzegorz RUJNER /5r/ i zmarli z rodziny

 

Czwartek /25.07.2019/

   7.oo + Paweł GÓRSKI – od wujka Zdzisława z rodziną

18.oo + Czesława i Edmund MIENTUS; zm. z rodziny Mientus i Zjawińskich

Piątek /26.07.2019/

   7.oo + Jan BEDNARSKI /4r/ i zmarli z rodziny

18.oo + Wanda i Feliks ŻELAZKO oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /27.07.2019/

   7.oo + Anna NOWAKOWSKA

18.oo + Anna CHECHŁA i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /28.07.2019/   XVII   ZWYKŁA

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

11.oo Dziękczynna w urodziny  Ewy i Jadwigi

12.30 + Andrzej i Edmund oraz zmarli z rodziny

18.oo + Feliks, Wanda i Stanisław ŻELAZKO; Jadwiga i Robert GREGORCZYK

 

Poniedziałek /29.07.2019/

   7.oo + Aniela WOLNIEWICZ /ur/

18.oo + Teresa PIEKUT /ur/ i zmarli z rodziny

 

Wtorek /30.07.2019/

   7.oo + Antoni ŁOZOWSKI – od syna Michała

18.oo + Józefa, Stanisław i Tekla

 

Środa /31.07.2019/

   7.oo + Ryszard ZWOLANOWSKI i zmarli z rodziny

18.oo + Kazimierz BRZEZIŃSKI i zmarli z rodziny

 

Czwartek /1.08.2019/

   7.oo + Feliksa DĄBROWSKA

18.oo + Józefa TURALSKA /21r/ i zmarli dziadkowie

 

Piątek /2.08.2019/

   7.oo Dziękczynna w 39 r. ślubu Elżbiety i Dariusza

18.oo + Alfons DOMANOWSKI /im/ – od żony z dziećmi

 

Sobota /3.08.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisława i Feliks SKUCIŃSCY; Helena, Józef i Andrzej DRABINA; Julianna i Stanisław LEŚNY

 

NIEDZIELA /4.08.2019/   XVIII   ZWYKŁA

   7.3o + Zdzisław PYCIOR /ur/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Grzegorz SZABLAK /8r/

12.30 + Stanisław KOPYCIŃSKI /28r/

18.oo + Roman FOLKMAR oraz zmarli z rodziny Gliwińskich i Janowskich

 

Poniedziałek /5.08.2019/

   7.oo + Zbigniew TYLICKI /9r/ i zmarli z obojga stron

18.oo + Jan ZGÓRSKI /5r/

 

Wtorek /6.08.2019/

   7.oo + rodzice obojga stron

18.oo + Ewa i Janusz REMEZ

 

Środa /7.08.2019/

   7.oo + Stanisław MISIAK /36r/ oraz Marta i Dominik KANTORSCY

18.oo + Maria MICHOŃSKA /ur i im/

 

Czwartek /8.08.2019/

   7.oo + Franciszek KRZYŻKOWIAK

18.oo + Mieczysław SETCKI /15r/, rodzice i dziadkowie Zagroda i Rogulscy

 

Piątek /9.08.2019/

   7.oo

18.oo + Brunon, Rozalia i Franciszek WERNER

 

Sobota /10.08.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisław SPICZONEK oraz zmarli z rodziny Spiczonek i Kępskich

 

NIEDZIELA /11.08.2019/   XIX   ZWYKŁA

   7.3o + Zofia i Wojciech CIĘŻCY oraz Teresa i Marek BURCHARD

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Monika i Józef CIESZYŃSCY

12.30 + Leszek KURKOWSKI

18.oo + Halina /4r/ – od córki Marioli z rodziną

 

Poniedziałek /12.08.2019/

   7.oo

18.oo + Hipolit ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

 

Wtorek /13.08.2019/

   7.oo

18.oo + Emilia i Bronisław DROZDOWSCY

 

Środa /14.08.2019/

   7.oo + Maciej NOWICKI

18.oo + Anita NITKOWSKA /30r/

CZWARTEK /15.08.2019/   WNIEBOWZIĘCIE  N M P

   7.3o + Benedykt PASIECKI /20r/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Ryszard TWOREK, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

12.30 + Marianna i Wawrzyniec BANASIAK

18.oo + Władysława i Albin TRAWIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /16.08.2019/

   7.oo Dziękczynna w 80 r. urodzin Krystyny

18.oo + Zofia, Jan i Marian NIEDOJADŁO oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /17.08.2019/

   7.oo

18.oo + Alina KUJACIŃSKA – od córki Izabeli z rodziną

 

NIEDZIELA /18.08.2019/   XX   ZWYKŁA

   7.3o + Joanna AMBROZIAK /7r/

   9.3o Dziękczynna w 18 r. urodzin Adriana

11.oo + Feliks i Bronisława ORŁOWSCY; Helena i Marian PRZYBYLSCY

12.30 + Czesław ŁUCZAK – od żony z rodziną

18.oo + Wacław LUBOJAŃSKI /3r/ – od żony z dziećmi

 

Poniedziałek /19.08.2019/

   7.oo

18.oo + Genowefa i Bolesław WOJCIECHOWSCY oraz zmarli z rodziny

Wtorek /20.08.2019/

   7.oo

18.oo + Stefania GUGUŁA – od dzieci

Środa /21.08.2019/

   7.oo O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Anny

18.oo + Stanisław WAWRZYNIAK /14r/; zm. z rodz. Wawrzyniaków i Estkowskich

 

Czwartek /22.08.2019/

   7.oo

18.oo + Helena i Jan PEPEL oraz Janina i Wacław RUDNI

 

Piątek /23.08.2019/

   7.oo + Józef /2r/, Maria i Adam NOWAK

16.00 Dziękczynna w 50 r. ślubu Barbary i Franciszka

18.oo + Adam KACZMAREK /7r/

 

Sobota /24.08.2019/

   7.oo

18.oo + Zygmunt i Władysława LIBUMSCY oraz zmarli z rodziny

NIEDZIELA /25.08.2019/   XXI   ZWYKŁA

   7.3o Dziękczynna w 40 r. ślubu Marii i Tadeusza

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Kazimierz /3r/ i Mirosław /25r/ KARWOWSCY

12.30 + Stanisław PITUŁA /39r/

18.oo + zmarli z rodziny Janowskich, Gliwińskich i Stawskich

 

Poniedziałek /26.08.2019/

   7.oo

18.oo + Czesław i Dariusz SZARAFIŃSCY oraz rodzice obojga stron

 

Wtorek /27.08.2019/

   7.oo

18.oo + Grzegorz /r.śm/ i Edmund GOERKE

 

Środa /28.08.2019/

   7.oo

18.oo + zmarli rodzice, bracia i bratowe

 

Czwartek /29.08.2019/

   7.oo

18.oo + Sławomir PRZYJEMSKI /1r/

 

Piątek /30.09.2019/

   7.oo

18.oo

 

Sobota /31.08.2019/

   7.oo

18.oo + Beata ROGOZIŃSKA /9r/

 

NIEDZIELA /1.09.2019/   XXII   ZWYKŁA

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Bronisław WALICHNIEWICZ /im/

12.30 + Kazimierz FRISCHKE /2r/

18.oo + Bronisław GĘSICKI /25r/ i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /2.09.2019/

   7.oo

18.oo + Wiesław /r.śm/, Teresa i Arkadiusz RUDNI

 

Wtorek /3.09.2019/

   7.oo

18.oo + Janina, Mieczysław i Edward KOŁODZIEJ oraz rodzice obojga stron

 

Środa /4.09.2019/

   7.oo

18.oo + Helena i Leon ULATOWSCY; zm. z rodz. Ulatowskich i Lewandowskich

 

Czwartek /5.09.2019/

   7.oo

18.oo + Cecylia, Jan i Janina WASZAK oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /6.09.2019/

   7.oo + Beata /im/ i Piotr ŚWIĘCICHOWSCY

18.oo + Eugeniusz WÓDARZEWSKI /im/

 

Sobota /7.09.2019/

   7.oo

18.oo + Irena /43r/ i Andrzej MASOJĆ

 

NIEDZIELA /8.09.2019/   XXIII   ZWYKŁA

   7.3o + Maria KRĘGIEL /im/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

12.30 O łaskę błogosławieństwa Bożego dla dzieci z okazji rocznic ślubu

18.oo + Zofia KONCEWICZ /1r/

 

Poniedziałek /9.09.2019/

   7.oo

18.oo + Stefan, Maciej i Krzysztof BINIEK oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /10.09.2019/

   7.oo + Zygmunt KLIMCZAK i zmarli z rodziny

18.oo + Piotr ZIÓŁKOWSKI /14r/

 

Środa /11.09.2019/

   7.oo + Ludwika WARYŚ /ur/

18.oo + Jerzy RUJNER /15r/ i zmarli z rodziny

 

Czwartek /12.09.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisława NIEDZWIEDZKA; Stefan i Stanisława oraz rodzice obojga stron

 

Piątek /13.09.2019/

   7.oo

18.oo + Elżbieta, Franciszka i Andrzej SZYMCZAK

 

Sobota /14.09.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna Dobremu Bogu za otrzymane łaski w rodzinie

 

NIEDZIELA /15.09.2019/   XXIV   ZWYKŁA

   7.3o W intencji Parafian

   9.3o Dziękczynna w 20 r. ślubu Anety i Mariusza

11.oo + Łucja i Tadeusz /ur/ LEWANDOWSCY

12.30 + Halina ZIENTEK /4r/

18.oo

 

Poniedziałek /16.09.2019/

   7.oo

18.oo + Bronisława i Wojciech CERLAK oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /17.09.2019/

   7.oo

18.oo + Józef OŚMIAŁOWSKI /ur/, rodzice i teściowie

 

Środa /18.09.2019/

   7.oo

18.oo + Zygmunt LAPKA i zmarli z rodziny

 

Czwartek /19.09.2019/

   7.oo

18.oo + Bogdan ŻUREK /1r/

 

Piątek /20.09.2019/

   7.oo

18.oo + Józef PIETRZAK – od siostry Stanisławy z rodziną

 

Sobota /21.09.2019/

   7.oo

18.oo + Karolina ROSZAK /3r/

 

NIEDZIELA /22.09.2019/   XXV   ZWYKŁA

   7.3o + Zygfryd ŁAPA /1r/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Małgorzata, Stanisław i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

12.30 Dziękczynna w 50 r. ślubu Anny i Jerzego

18.oo + Irena i Jan NIKODEM

 

Poniedziałek /23.09.2019/

   7.oo

18.oo + Tadeusz PORĘBSKI /16r/

 

Wtorek /24.09.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna z okazji urodzin Marcina

 

Środa /25.09.2019/

   7.oo

18.oo + Jerzy AMBROZIAK /25r/

 

Czwartek /26.09.2019/

   7.oo

18.oo + Zdzisław, Jolanta i Mirosław KOWALEWSCY

 

Piątek /27.09.2019/

   7.oo

18.oo + Dziękczynna w 40 r. ślubu Anny i Wojciecha

Sobota /28.09.2019/

   7.oo

18.oo + Łucja, Czesław i Grzegorz FIUK

NIEDZIELA /29.09.2019/   XXVI   ZWYKŁA

   7.3o + Stefania KURZEJA i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Zygmunt /30r/ i Irena /2r/ CZIZEWSCY

12.30 + Stanisław TUREK /17r/

18.oo + Bogumił MALEC /ur/

 

Poniedziałek /30.09.2019/

   7.oo + Roman LELIWA /13r/

18.oo + Zofia LEWANDOWSKA /2r/ i rodzice obojga stron

 

Wtorek /1.10.2019/

   7.oo

18.oo + Michał CIECIURSKI /17r/

 

Środa /2.10.2019/

   7.oo + Stanisław MISIAK /ur/ oraz Marta i Dominik KANTORSCY

18.oo + Stanisław MISIAK oraz Marta i Dominik KANTORSCY

 

Czwartek /3.10.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna w 50 r. urodzin Małgorzaty

 

Piątek /4.10.2019/

   7.oo

18.oo + Teresa PIEKUT /19r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /5.10.2019/

   7.oo

18.oo + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

NIEDZIELA /6.10.2019/   XXVII   ZWYKŁA

   7.3o + Marianna AMBROZIAK /5r/ i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Brunon/im/, Brunon/r.śm/, Helena, Gertruda i Romana ZWIERSCY

12.30 + Joanna i Franciszek /38r/ ADAMCZYK

18.oo + Albina i Michał JUREWICZ oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /7.10.2019/

   7.oo + Teresa i Bronisław LEWANDOWSCY; Irena i Zenon CHLEBOSZ oraz zmarli z ich rodzin

18.oo O łaskę bł. Bożego dla Matek Różańcowych III Róży

 

Wtorek /8.10.2019/

   7.oo

18.oo + Marianna i Władysław DZIADOWICZ 

 

Środa /9.10.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisława PIŚLEWICZ – od Matek Różańcowych II Róży

 

Czwartek /10.10.2019/

   7.oo

18.oo + Andrzej BŁAŻKOW /6r/

 

Piątek /11.10.2019/

   7.oo Dziękczynna w 93 r. urodzin Jadwigi

18.oo + Józef GÓRSKI /3r/ i Józef WACHOWIAK /45r/

Sobota /12.10.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna w 35 r. ślubu Marioli i Mirosława

 

NIEDZIELA /13.10.2019/   XXVIII   ZWYKŁA

   7.3o + Cecylia, Franciszek i Leon ROJEWSCY

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Stanisław KARŁOWSKI /ur/

12.30 + Janina BUJALSKA /2r/

18.oo + Teresa MAGDZIŃSKA /im/

 

Poniedziałek /14.10.2019/

   7.oo + Grzegorz KOTKOWSKI /19r/

18.oo + Teresa /im/, Wiesław i Arkadiusz RUDNI

 

Wtorek /15.10.2019/

   7.oo

18.oo + Cecylia WALICHNIEWICZ /44r/

 

Środa /16.10.2019/

   7.oo

18.oo + Cecylia i Ksawery LENSER oraz zmarli rodzice

 

Czwartek /17.10.2019/

   7.oo

18.oo + Urszula DROZDOWSKA i zmarli z rodziny Dubaczewskich

 

Piątek /18.10.2019/

   7.oo

18.oo + Jadwiga i Czesław REC

 

Sobota /19.10.2019/

   7.oo

18.oo + Jadwiga i Józef oraz Urszula i Marek SZYKANOWSCY

NIEDZIELA /20.10.2019/   XXIX   ZWYKŁA

   7.3o + Irena ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Grzegorz SZABLAK – od matki chrzestnej

12.30 Dziękczynna w 35 r. ślubu Emilii i Wiesława

18.oo + Urszula PIETRUSZYŃSKA

 

Poniedziałek /21.10.2019/

   7.oo

18.oo + Teodor i marian KUSZ; zm. z rodz. Kuszów, Dombków i Kędziorów

 

Wtorek /22.10.2019/

   7.oo

18.oo + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMAREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

Środa /23.10.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisława MARKOWSKA /18r/

 

Czwartek /24.10.2019/

   7.oo + Zbigniew TYLICKI i zmarli z obojga stron

18.oo + Kazimierz SAWICKI /2r/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /25.10.2019/

   7.oo

18.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

 

Sobota /26.10.2019/

   7.oo

18.oo + zmarli z rodziny Czarneckich, Domanowskich i Durmowiczów

 

NIEDZIELA /27.10.2019/   XXX   ZWYKŁA

   7.3o + Józefa ŻAGUŃ /ur/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Kazimierz SZEFER i zmarli z rodziny

12.30 + Teresa, Wiesław i Arkadiusz RUDNI; Jadwiga i Dionizy ZIÓŁKOWSCY

18.oo + Łucja LEWANDOWSKA /2r/

 

Poniedziałek /28.10.2019/

   7.oo + Tadeusz CHŁOPECKI /im/

18.oo + Grażyna GRABOWSKA

 

Wtorek /29.10.2019/

   7.oo

18.oo + Andrzej GABRYCHOWICZ /22r/

 

Środa /30.10.2019/

   7.oo + Włodzimierz NOWAK i zmarli z rodziny

18.oo + Zbigniew PILUT

 

Czwartek /31.10.2019/

   7.oo

18.oo + Jan MŁYNARCZYK i zmarli z rodziny

 

PIĄTEK /1.11.2019/   WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

   7.3o + Maria, Beata, Kazimierz i Piotr oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Leokadia, Antoni, Stanisław i Czesław KULIGOWSCY oraz Zdzisław BRAZEWICZ

 

Sobota /2.11.2019/   Dzień  Zaduszny

   7.oo + Alojzy ZIELIŃSKI i zmarli z rodziny

  9.3o + Franciszek KOWALEWSKI i rodzice obojga stron

18.oo + Teresa MELLER

 

NIEDZIELA /3.11.2019/   XXXI   ZWYKŁA

   7.3o + zmarli z rodziny Cybulskich i Macyszynów

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Wojciech SOBIERALSKI /7r/

12.30 + Regina /7r/ i Bogdan ŻUREK

18.oo Dziękczynna w 90 r. urodzin Janiny

 

Poniedziałek /4.11.2019/

   7.oo

18.oo + Franciszka /r.śm/, Franciszek, Czesław i Edwin WEJNEROWSCY; Brunon i Romana

 

Wtorek /5.11.2019/

   7.oo

18.oo + Ewa i Erhard FRANKE /r.śm/

 

Środa /6.11.2019/

   7.oo

18.oo + zmarli z rodziny Goerke, Sudomierskich, Korpus i Frysny

 

Czwartek /7.11.2019/

   7.oo

18.oo + Weronika i Antoni WIŚNIEWSCY oraz zmarli dziadkowie

 

Piątek /8.11.2019/

   7.oo

18.oo + zmarli z rodziny Fryszke i Trzaska

 

Sobota /9.11.2019/

   7.oo

18.oo + Władysław /38r/ i Zofia BRETES; zm z rodz. Balceraków i Szelążków

 

NIEDZIELA /10.11.2019/   XXXII   ZWYKŁA

   7.3o + Leopold WODEJKO /im/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Dziękczynna w 2 r. urodzin Rozalii

12.30 + Henryk MICHALAK; Antonina i Antoni MRUK oraz zm. z rodziny

18.oo + Stanisław, Małgorzata i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

 

Poniedziałek /11.11.2019/   Święto  Niepodległości

   7.oo

18.oo W intencji Ojczyzny

 

Wtorek /12.11.2019/

   7.oo

18.oo + Marcin KAMIŃSKI /im/

 

Środa /13.11.2019/

   7.oo

18.oo + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Czwartek /14.11.2019/

  7.oo 

18.oo + Antonina i Jan NOWICCY oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /15.11.2019/

   7.oo + Feliks PIPOWSKI i rodzice obojga stron

18.oo + Czesław DROZDOWSKI /1r/

 

Sobota /16.11.2019/

   7.oo

18.oo + Józef BĄK /7r/

NIEDZIELA /17.11.2019/   XXXIII   ZWYKŁA

   7.3o + Stanisława i Władysław MICHALAK oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

12.30 Dziękczynna w 60 r. ślubu Anny i Jana

18.oo + Zbigniew DUDKIEWICZ /20r/

 

Poniedziałek /18.11.2019/

   7.oo

18.oo + Maria BOCHAT /ur/ oraz Hildegarda i Bogdan NOWIŃSCY

 

Wtorek /19.11.2019/

   7.oo

18.oo + Jerzy i Włodzimierz OLIWKOWSCY oraz Zbigniew CHWAŁEK

 

Środa /20.11.2019/

   7.oo

18.oo + Teresa, Jadwiga i Hieronim ROLIŃSCY

 

Czwartek /21.11.2019/

   7.oo + Marta /49r/, Stanisław /48r/ i Zbigniew /63r/ DRZYZGA oraz zm. z rodz. Bartoszyńskich

18.oo + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

 

Piątek /22.11.2019/

   7.oo

18.oo + Stefan PIÓRKOWSKI /5r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /23.11.2019/

   7.oo

18.oo + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

NIEDZIELA /24.11.2019/   CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA

   7.3o + Katarzyna i Michał SZPYTMA oraz zmarli z rodziny

   9.3o Dziękczynna w 30 r. ślubu Małgorzaty i Zbigniewa

11.oo + Alfons GAFKA i zmarli z rodziny

12.30 + Bożena /4r/ i Marek /20r/ NÓŻKA

18.oo + Wojciech KONCEWICZ /14r/

 

Poniedziałek /25.11.2019/

   7.oo

18.oo Andrzej STACHOWSKI

 

Wtorek /26.11.2019/

   7.oo + Stanisław KOŹLICKI /52r/ oraz Cecylia i Wacław MASŁOWSCY

18.oo + Lech BORKOWSKI /13r/

 

Środa /27.11.2019/

   7.oo

 18.oo + Pelagia i Franciszek BRYLEWSCY oraz zmarli z rodziny

Czwartek /28.11.2019/

   7.oo

18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI /im/

 

Piątek /29.11.2019/

   7.oo

 18.oo + Tadeusz i Genowefa KAMIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /30.11.2019/

   7.oo + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC /im/

18.oo + Andrzej DEC /im/

 

NIEDZIELA /1.12.2019/   I   ADWENTU

   7.3o Dziękczynna w rocznicę urodzin Andrzeja

   9.3o W intencji parafian

11.oo + Paweł GÓRSKI /2r/

12.30 + Ryszard ROGUSKI /24r/

18.oo + Stanisław KOPYCIŃSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Poniedziałek /2.12.2019/

   7.oo + Krystyna i Józef BEJTKA

18.oo + Barbara SPICZONEK – od Matek Różańcowych II Róży

 

Wtorek /3.12.2019/

   7.oo

18.oo + Tomasz HERMANOWICZ /5r/

 

Środa /4.12.2019/

   7.oo

18.oo + Ewa i Tadeusz WITYCH

 

Czwartek /5.12.2019/

   7.oo

18.oo + Alojzy PRZYJEMSKI /9r/

 

Piątek /6.12.2019/

   7.oo

18.oo

 

Sobota /7.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jarosław GRABOWSKI

 

NIEDZIELA /8.12.2019/   II   ADWENTU

   7.3o + Marianna i Czesław WOŹNIAK oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Tadeusz KONIARSKI /34r/ i zmarli z rodziny

12.30 + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY oraz zmarli z rodziny

18.oo + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Poniedziałek /9.12.2019/

   7.oo

18.oo

 

Wtorek /10.12.2019/

   7.oo + Ryszard TWOREK /10r/

18.oo + Jan ROLIŃSKI /7r/ i rodzice obojga stron

 

Środa /11.12.2019/

   7.oo

18.oo + Henryk BISAGA /ur/

 

Czwartek /12.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jozef BRETES /im/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /13.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jadwiga i Czesław REC

 

Sobota /14.12.2019/

   7.oo + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY /r.śm/

18.oo

NIEDZIELA /15.12.2019/   III   ADWENTU

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Arkadiusz /r.śm/, Teresa i Wiesław RUDNI

12.30 + Helena SZUMSKA /12r/

18.oo + Anna BROSZKO oraz zmarli rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Poniedziałek /16.12.2019/

   7.oo

18.oo + Gertruda i Franciszek LEWANDOWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /17.12.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna w 40 r. urodzin Beaty

 

Środa /18.12.2019/

   7.oo

18.oo + Anna i Bolesław MARTENKA

 

Czwartek /19.12.2019/

   7.oo

18.oo Dziękczynna w dniu imienin ks. Dariusza Błaszczyka i ks. kan. Dariusza Sobczaka

 

Piątek /20.12.2019/

   7.oo + Kazimierz ZDRADA /1r/

18.oo + Jan SADOWSKI, rodzice obojga stron i Mieczysław SETCKI

 

Sobota /21.12.2019/

   7.oo

18.oo

 

NIEDZIELA /22.12.2019/   IV   ADWENTU

   7.3o + Teresa MAGDZIŃSKA /14r/

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zmarli z obojga stron

12.30 + Marek WAWRZON

18.oo + Rajmund JAŚNIAK /r.śm/ i Krystyna SOBECKA /ur/

 

Poniedziałek /23.12.2019/

   7.oo

18.oo

 

WTOREK /24.12.2019/   WIGILIA

   7.oo + zmarli z rodziny Maciąg i Małek

   7.oo

 

ŚRODA /25.12.2019/   BOŻE   NARODZENIE

   0.oo W intencji Parafian

   7.3o + Henryk BISAGA i zmarli z rodziny

  9.3o + Kazimierz SZEFER

11.oo + Łucja i Tadeusz LEWANDOWSCY oraz dziadkowie obojga stron

12.30 + Aniela /5r/ i Sylwester /31r/ WOLNIEWICZ

18.oo + Andrzej RUJNER /7r/ i zmarli z rodziny

 

CZWARTEK /26.12.2019/   ŚW.  SZCZEPANA

   7.3o

   9.3o + Pelagia i Szczepan GOŁOCHOWICZ

11.oo + Kazimierz FRISCHKE /ur/

12.30 + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY

18.oo + Ewa JURAK oraz zmarli z rodziny Janowskich i Gliwińskich

 

Piątek /27.12.2019/

   7.oo + Stanisława ŁOJKUC /4r/, Kazimierz, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

18.oo + Ewa SPALIŃSKA /8r/

Sobota /28.12.2019/

   7.oo

18.oo + Henryk KRAKOWIAK /31r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /29.12.2019/   ŚWIĘTEJ  RODZINY

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

11.oo + Józef SIWEK /28r/ – od żony i syna Krzysztofa z rodziną

12.30 + Zenona SŁOWIŃSKA /1r/

18.oo Dziękczynna za otrzymane łaski od Boga za przyczyną Matki Bożej, z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

 

Poniedziałek /30.12.2019/

   7.oo

18.oo + Jadwiga KONIECZNA i Stanisław OSIŃSKI – od brata

 

Wtorek /31.12.2019/

   7.oo + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

18.oo Dziękczynna Dobremu Bogu za wszelkie łaski Starego roku

 

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA