Intencje Mszalne 2020

Strona startowa » Intencje Mszalne 2020

NIEDZIELA /27.09.2020/ XXVI  ZWYKŁA

  7.30 + Joanna i Franciszek /39r/ ADAMCZK

  9.30 + Jan CERLAK

11.00 + Łucja, Czesław i Grzegorz FIUK

12.30 + Stanisław TUREK /18r/

18.00 + Tadeusz MATUSZEWSKI

 

Poniedziałek /28.09.2020/

  7.00 + Józef, Agnieszka i Mirosława KĘSKA

18.00 + Tadeusz MATUSZEWSKI /1r/

 

Wtorek /29.09.2020/

  7.00 + Marianna i zmarli z rodziny Tylickich

18.00 + Zofia LEWANDOWSKA /3r/ i rodzice obojga stron

 

Środa /30.09.2020/

  7.00 + Rafał NAWROCKI /im/

18.00 + Roman LELIWA /14r/

 

Czwartek /1.10.2020/

  7.00 + Teresa ZGÓRSKA – od chrześniaczek: Renaty i Wiesławy

18.00 O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek /2.10.2020/

  7.00 + Danuta KUCHARSKA – od rodziny Kucharskich z Zosina

18.00 + Teresa /im/, Wiesław i Arkadiusz RUDNI

 

Sobota /3.10.2020/

  7.00 + Teresa i Bronisław LEWANDOWSCY oraz Irena i Zenon CHLEBOSZ

18.00 + Teresa BĄK /im/

 

NIEDZIELA /4.10.2020/ XXVII  ZWYKŁA

  7.30 + teresa MAGDZIŃSKA /im/

  9.30 + Władysław BERDYSIAK – od żony

11.00 + Albina i Michał JUREWICZ

12.30 + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

18.00 + Teresa PIEKUT /20r/ i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /5.10.2020/

  7.00 + Jerzy SZPRYNGER – od sąsiadów: Ireny, Marleny i Huberta

18.00 + Józef GÓRSKI i Józef WACHOWIAK /r.śm/

 

Wtorek /6.10.2020/

  7.00 + Teresa ZGÓRSKA – od rodzin: Kowalskich, Hejmejów i Koperskich

18.00 + Marianna AMBROZIAK /6r/ i zmarli z rodziny

 

Środa /7.10.2020/

  7.00 O łaskę bł. Bożego dla Matek Różańcowych III Róży

18.00 + Jan JABŁOŃSKI /30r/

 

Czwartek /8.10.2020/

  7.00 + Franciszka LEOŃCZYK – od siostry Danuty z rodziną

18.00 + Andrzej BŁAŻKOW /7r/

 

Piątek /9.10.2020/

  7.00 + Anna KULIGOWSKA – od rodziny

18.00 + Klara i Zygmunt SZATKOWSCY oraz Jadwiga KUCHARSKA

 

Sobota /10.10.2020/

  7.00 + Paulina NAWROCKA /im/

18.00 + Grażyna GRABOWSKA

 

NIEDZIELA /11.10.2020/ XXVIII  ZWYKŁA

  7.30 + Cecylia, Franciszek i Leon ROJEWSCY

  9.30 + Jan CERLAK

11.00 + Brunon, Brunon /r.śm/, Helena, Gertruda i Romana ZWIERSCY

12.30 Dziękczynna w 18 r. urodzin Michała

18.00 + Jadwiga, Józef i Marek SZYKANOWSCY oraz Urszula SZELIGA

 

Poniedziałek /12.10.2020/

  7.00 + Anna KULIGOWSKA – od rodziny

18.00 Dziękczynna w 94 r. urodzin Jadwigi

 

Wtorek /13.10.2020/

  7.00 + Edward OSMAŁEK – od syna Bogdana z rodziną

18.00 + Stanisław KARŁOWSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Środa /14.10.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od żony

18.00 + Grzegorz KOTKOWSKI /20r/

 

Czwartek /15.10.2020/

  7.00 Wynagradzająca za grzechy rodziny

18.00 + Cecylia WALICHNIEWICZ /45r/

 

Piątek /16.10.2020/

  7.00 + Danuta KUCHARSKA – od sąsiadów

18.00 + Tomasz JĘDRZEJAK- od wujka Wieśka z żoną

 

Sobota /17.10.2020/

  7.00 Dziękczynna w 55 r. ślubu Teresy i Sylwestra

18.00 + Teresa BĄK /1r/

 

NIEDZIELA /18.10.2020/ XXIX. ZWYKŁA

  7.30 + Marianna i Władysław DZIADOWICZ

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Grzegorz SZABLAK – od matki chrzestnej

12.30 + Janina BUJALSKA /3r/

18.00 + Urszula PIETRUSZYŃSKA

 

Poniedziałek /19.10.2020/

  7.00 + Anna KULIGOWSKA – od rodziny Kaczanów

18.00 + Jan KRASIŃSKI i zmarli z rodziny

 

Wtorek /20.10.2020/

  7.00 + Kazimierz ŻUBKOWSKI /7r/

18.00 + Irena ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

 

Środa /21.10.2020/

  7.00 + Edward OSMAŁEK – od syna Zbigniewa z rodziną

18.00 + Weronika i Antoni WIŚNIEWSCY oraz dziadkowie i zmarli z rodziny

 

Czwartek /22.10.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od dzieci z rodzinami

18.00 + Jacek, Genowefa i Jan ZAGOR

 

Piątek /23.10.2020/

  7.00 + Kazimierz SAWICKI i zmarli z rodziny

18.00 + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMAREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

Sobota /24.10.2020/

  7.00 + zmarli z rodziny Czarneckich, Domanowskich i Durmowiczów

18.00 + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /25.10.2020/ XXX  ZWYKŁA

  7.30 W intencji Parafian

  9.30 Dziękczynna w 35 r. ślubu Wiesławy i Tomasza

11.00 + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

12.30 + Łucja LEWANDOWSKA /3r/

18.00 + Edward i zmarli z rodziny KIN

 

Poniedziałek /26.10.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od syna Tomasza z rodziną

18.00 + Marian SMORAWIŃSKI /1r/

 

Wtorek /27.10.2020/

  7.00 + Maria Marcinowska – od rodziny

18.00 + Włodzimierz NOWAK

 

Środa /28.10.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od sąsiadów

18.00 + Tadeusz CHŁOPECKI /im/

 

Czwartek /29.10.2020/

  7.00 + Edward OSMAŁEK – od sąsiadów

18.00 + Stefania, Józef, Wiesław, Józef i Jadwiga SKOWROŃSCY

 

Piątek /30.10.2020/

  7.00 + Danuta KUCHARSKA – od sąsiadów

18.00 + Zbigniew PILUT /19r/

 

Sobota /31.10.2020/

  7.00 + Barbara GROBELNA /ur/

18.00 + Jan MŁYNARCZYK i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /1.11.2020/ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  7.30 + Zdzisław BRAZEWICZ, Czesław Kuligowski i zmarli z rodziny

  9.30 + Beata, Maria, Kazimierz i Piotr

11.00 + Wojciech Sobieralski /8r/

 

Poniedziałek /2.11.2020/ Dzień Zaduszny

  7.00 + Kazimierz FRISCHKE oraz zmarli z rodziny

18.00 + Zbigniew TYLICKI, rodzice, rodzeństwo i zmarli z rodziny

 

Wtorek /3.11.2020/

  7.00 + Alojzy ZIELIŃSKI /21r/ i zmarli z rodziny

18.00 + Janina MAŚLANKA /ur/

 

Środa /4.11.2020/

  7.00 + Stanisława MACYSZYN /1r/

18.00 + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

 

Czwartek /5.11.2020/

  7.00 + Franciszek, Wiesław, Stanisław i Maria

18.00 O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek /6.11.2020/

  7.00 + zmarli z rodziny Goerke, Sudomierskich i Korpus

18.00 + Antoni ŁOZOWSKI i rodzice obojga stron

 

Sobota /7.11.2020/

  7.00 + Ewa i Erhard FRANKE /r.śm/

18.00 + Kazimierz SZEFER i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /8.11.2020/  XXXII  ZWYKŁA

  7.30 + Mieczysław SŁEMBARSKI

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Regina ŻUREK /8r/ i zmarli z rodziny

12.30 + zmarli z rodziny Fryszke i Trzaska

18.00 + Władysław /39r/ i Zofia BALCERAK; zm. rodziny Balceraków i Szelążków

 

Poniedziałek /9.11.2020/

  7.00 + Łukasz JESIONOWSKI /1r/

18.00 + Franciszka /r.śm/, Franciszek, Czesław i Edwin WEJNEROWSCY; Brunon i Romana

 

Wtorek /10.11.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od rodziny Gut

18.00 + Jan i Antonina NOWICCY oraz zmarli z rodziny

 

Środa /11.11.2020/

  7.00 + Marcin KAMIŃSKI /im/

18.00 W intencji Ojczyzny

 

Czwartek /12.11.2020/

  7.00 + Maria MARCINOWSKA – od koleżanek synowej

18.00 + Teresa, Jadwiga i Hieronim ROLIŃSCY

 

Piątek /13.11.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od sąsiadów z ul. Bydgoskiej 35A

18.00 + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Sobota /14.11.2020/

  7.00 + Mieczysław SYROCKI – od córki Lidii z rodziną

18.00 + Teresa MELLER /r.śm/

 

NIEDZIELA /15.11.2020/ XXXIII  ZWYKŁA

  7.30 + Jadwiga i Józef HAJDAMOWICZ

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Maria i Józef GAŁĄSKA

12.30 + Czesław DROZDOWSKI /2r/ i zmarli z rodziny

18.00 + Feliks PIPOWSKI i rodzice obojga stron

 

Poniedziałek /16.11.2020/

  7.00 + Edmund MIENTUS /im/

18.00 + Józef BĄK /8r/

 

Wtorek /17.11.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od Zofii Skorek z synami

18.00 + Jerzy i Włodzimierz OLIWKOWSCY oraz Zbigniew CHWAŁEK

 

Środa /18.11.2020/

  7.00 + Bronisław KENN – od rodziny Foltak i Zdanowicz z rodzinami

18.00 + Helena i Bolesław BOŻEJEWICZ oraz zmarłe rodzeństwo

 

Czwartek /19.11.2020/

  7.00 + Mieczysław SYROCKI – od syna Andrzeja z rodziną

18.00 Dziękczynna w 43 r. ślubu Danuty i Czesława 

 

Piątek /20.11.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od Krystyna Bedra z rodziną

18.00 + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

 

Sobota /21.11.2020/

  7.00 + Marta oraz zmarli z rodziny Drzyzgów i Bartoszyńskich

18.00 + Maria BOCHAT /ur/ oraz Hildegarda i Bogdan NOWIŃSCY

 

NIEDZIELA /22.11.2020/ CHRYSTUSA  KRÓLA

  7.30 Dziękczynna w 45 r. ślubu Anny i Wojciecha

  9.30 Dziękczynna w 55 r. ślubu Czesławy i Bogdana

11.00 + Jarosław Grabowski

12.30 + Cecylia WALICHNIEWICZ /im/

18.00 + Stefan PIÓRKOWSKI /6r/ i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /23.11.2020/

  7.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Wojciecha

18.00 + Ryszard WRZESZCZ /12r/, rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Wtorek /24.11.2020/

  7.00 + Lech BORKOWSKI /15r/

18.00 + Alfons GAFKA i zmarli z rodziny

 

Środa /25.11.2020/

  7.00 + Michał i Katarzyna SZPYTMA oraz zmarli z rodziny

18.00 + Pelagia i Franciszek BRYLEWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek /26.11.2020/

  7.00 + Katarzyna NAWROCKA /im/

18.00 + Wojciech KONCEWICZ

 

Piątek /27.11.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od pracowników „Ochronki”

18.00 + Tadeusz KAMIŃSKI /30r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /28.11.2020/

  7.00 + Danuta KUCHARSKA – od sąsiadów

18.00 + Zdzisław ORŁOWSKI /im/

 

NIEDZIELA /29.11.2020/  I  ADWENTU

  7.30 + Zdzisław PYCIOR /im/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Andrzej DEC i zmarli z rodziny

12.30 + Andrzej WITKOWSKI /im/

18.00 + Ryszard ROGUSKI /25r/

 

Poniedziałek /30.11.2020/

  7.00 + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC

18.00 Dziękczynna w 24 r. urodzin Andrzeja

 

Wtorek /1.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od córki Beata z wnuczkami

18.00 + Stanisław KOPYCIŃSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Środa /2.12.2020/

  7.00 + Henryk TĘCZA – od sąsiadów 

18.00 + Małgorzata, Stanisław i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

 

Czwartek /3.12.2020/

  7.00 + Zdzisław KURKOWSKI – od żony

18.00 O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek /4.12.2020/

  7.00 + Barbara WASICKA

18.00 + Barbara GROBELNA /im/

 

Sobota /5.12.2020/

  7.00 + Mariola MATYJASIK

18.00 + Jan KRASIŃSKI /5r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /6.12.2020/  II  ADWENTU

  7.30 + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Ewa i Tadeusz WITYCH

12.30 + Eugeniusz /ur/ i Maria LEWANDOWSCY

18.00 + Zofia PIĄTKOWSKA, Danuta, Andrzej i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /7.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od rodziny Kaczmarczyk

18.00 + Jerzy SZPRYNGER – od syna Waldemara z rodziną

 

Wtorek /8.12.2020/

  7.00 + Joanna WYCIŃSKA – od koleżanek mamy

18.00 + Marianna WOŻNIAK i zmarli z rodziny

 

Środa /9.12.2020/

  7.00 + Krzysztof SZLINGER – od mamy

18.00 + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Czwartek /10.12.2020/

  7.00 + Gabriela LEWANDOWSKA – od dzieci z rodzinami

18.00 + Ryszard TWOREK /11r/

 

Piątek /11.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od sąsiadki Marysi

18.00 + Jan ROLIŃSKI /8r/ i rodzice obojga stron

 

Sobota /12.12.2020/

  7.00 + Zofia i Wacław SZYLEJKO – od Barbary i Karoliny

18.00 + Łucja MISIAK /im/

 

NIEDZIELA /13.12.2020/  III  ADWENTU

  7.30 + Regina i Henryk TĘCZA

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY oraz zmarli z rodziny

12.30 + Helena SZUMSKA i Krystyna SOBECKA

18.00 + Józef BRETES oraz zm. z rodziny Balceraków i Szelążków

 

Poniedziałek /14.12.2020/

  7.00 + Leokadia ASZKOWSKA i zmarli z rodziny

18.00 + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY /r.śm/

 

Wtorek /15.12.2020/

  7.00 + Kazimierz ZDRADA /2r/ i Weronika SZYDŁOWSKA

18.00 + Teresa, Wiesław i Arkadiusz /r.śm/ RUDNI

 

Środa /16.12.2020/

  7.00 + Jerzy SZCZĘSNY /8r/

18.00 + Jerzy SZPRYNGER, rodzice i dziadkowie obojga stron – od żony

 

Czwartek /17.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od Anny Suchara

18.00 + Beata i Maria

 

Piątek /18.12.2020/

  7.00 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże w rodzinie

18.00 + Jarosław MIKLAS – od chrześniaczki Kamili i kuzyna Jerzego z rodz.

 

Sobota /19.12.2020/

  7.00 + Bronisław KENN – od rodziny Delik

18.00 Dziękczynna w dniu im. Ks. Dariusza Sobczaka i Dariusza Błaszczyka

 

NIEDZIELA /20.12.2020/  IV  ADWENTU

  7.30 + Teresa MAGDZIŃSKA 15r/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Stanisława i Andrzej oraz zmarli z obojga stron

12.30 + Barbara i Stefan WASICCY

18.00 + Jan SADOWSKI /27r/, Mieczysław SETCKI i rodzice obojga stron 

 

Poniedziałek /21.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od kuzynki Haliny

18.00 + Anna i Izydor BAGIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /22.12.2020/

  7.00 + Henryk TĘCZA  – od sąsiadów

18.00 + Marek WAWRZON

 

Środa /23.12.2020/

  7.00 + Wacław i rodzice obojga stron

18.00 Dziękczynna w dniu imienin Ewy

 

Czwartek /24.12.2020/ Wigilia

  7.00 + Józefa, Stanisław i Tekla

  7.00 + Bronisław KENN – od dzieci

 

PIĄTEK /25.12.2020/  BOŻE  NARODZENIE

  0.00 W intencji Parafian

  7.30 + Michał KAMIEŃSKI – od rodziny

  9.30 + Kazimierz SZEFER i rodzice obojga stron

11.00 + Aniela /6r/ i Sylwester /32r/ WOLNIEWICZ

12.30 + Kazimierz FRISCHKE /ur/

18.00 + Marian i Marianna BLACHOWSCY oraz zmarli z rodziny

 

SOBOTA /26.12.2020/  ŚW. SZCZEPANA

  7.30 + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY

  9.30 + Barbara BEDNARSKA – od dzieci

11.00 + Henryk BISAGA i zmarli z rodziny

12.30 + Ks. Zygmunt, Ada, Elżbieta, Maria, Janina i Stanisław PITUŁA

18.00 + Andrzej RUJNER /8r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /27.12.2020/  ŚWIĘTEJ  RODZINY

  7.30 + Krzysztof SZAFRANIEC – od żony z dziećmi

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Teresa i Ryszard SCHMIDT

12.30 + Stanisława /5r/ i Kazimierz ŁOJKUC, rodzice ob. stron i zm. z rodziny

18.00 + Ewa SPALIŃSKA /9r/

 

Poniedziałek /28.12.2020/

  7.00 + Mieczysław SYROCKI /ur/ – od Marii, Wojciecha i Radomira z rodzinami

18.00 + zmarli rodzice i teściowie

 

Wtorek /29.12.2020/

  7.00 

18.00 + Henryk KRAKOWIAK /32r/

 

Środa /30.12.2020/

  7.00 + Krzysztof SZLINGER – od siostry z rodzinami

18.00 + Sylwester SZWED

 

Czwartek /31.12.2020/

  7.00 + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

18.00 Dziękczynna za wszelkie łaski 2020 roku

 

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA