Intencje Mszalne

Strona startowa » Intencje Mszalne

 

NIEDZIELA /14.10.2018/    XXVIII    ZWYKŁA

   7.3o + Grzegorz KOTKOWSKI /18r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Stanisław KARŁOWSKI /ur/

 12.15 + Grzegorz SZABLAK – od chrzestnej

 18.oo + Jadwiga i Dionizy ZIÓŁKOWSCY

 

Poniedziałek /15.10.2018/

   7.oo + Jadwiga FRANCISZKOWSKA

 18.oo + Janina BUJALSKA – od Zdzisławy Terpińskiej i Hoffmanów

 

Wtorek /16.10.2018/

   7.oo + Halina i Szczepan ROGALA; Helena i Alfons GACA oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Stanisława PIASECKA; Józefa i Jan PYCIOR oraz zm. z rodziny

 

Środa /17.10.2018/

   7.oo + Marek PRZYMUS – od Wiesława z rodziną

 18.oo + Cecylia i Ksawery LENSER oraz zm. rodzice

 

Czwartek /18.10.2018/

   7.oo Kazimierz RUDOWSKI – od sąsiadów

 18.oo + Jadwiga i Czesław REC oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /19.10.2018/

   7.oo + Teodor KUSZ /3r/ oraz zm. z rodz. Kuszów, Dombków i Kędziorów

 18.oo + Jadwiga SZYKANOWSKA i zmarli z rodziny

 

Sobota /20.10.2018/

   7.oo + Jerzy POLEK /ur/

 18.oo + Kazimierz ŻUBKOWSKI /5r/

 

NIEDZIELA /21.10.2018/    XXIX    ZWYKŁA

   7.3o + Irena ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Dariusz JAWORSKI i rodzice ob. stron

 12.15 Dziękczynna w 50 r. ślubu Józefy i Henryka Ruczyńskich

 18.oo + Urszula PIETRUSZYŃSKA

 

Poniedziałek /22.10.2018/

   7.oo + Aniela TŁUCHOWSKA – od córki Bożeny z mężem

 18.oo + Urszula DROZDOWSKA i zm. z rodziny Dubaczewskich

 

Wtorek /23.10.2018/

   7.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zm. z rodziny

 18.oo + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMAREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

Środa /24.10.2018/

   7.oo + Zbigniew TYLICKI /ur/

 18.oo + Alojzy URBAN

 

Czwartek /25.10.2018/

   7.oo + Teresa AUGUSTYNIAK – od rodziny Plewów

 18.oo + Konrad i Marianna ŁOBOCCY

 

Piątek /26.10.2018/

   7.oo + Czesława HIĆKAJŁO – od syna Adama z rodziną

 18.oo + Łucja LEWANDOWSKA /1r/

 

Sobota /27.10.2018/

   7.oo + Jadwiga i Ryszard RELIS; Czesława i Dariusz oraz zm. z rodziny

 18.oo + Lucyna KONOPA

 

NIEDZIELA /28.10.2018/    XXX    ZWYKŁA

   7.3o Dziękczynna w 40 r. urodzin Marcina

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Tadeusz KONIARSKI /33r/

 12.15 + Tadeusz MAKOWSKI /im/

 18.oo + Tadeusz CHŁOPECKI /im/

 

Poniedziałek /29.10.2018/

   7.oo + Kazimierz SAWICKI i zmarli z rodziny

 18.oo + Jan MŁYNARCZYK i zmarli z rodziny

 

Wtorek /30.10.2018/

   7.oo + Włodzimierz NOWAK

 18.oo + Zbigniew PILUT

 

Środa /31.10.2018/

   7.oo + Eugeniusz TĘCZA /ur/

 18.oo + Zbigniew KASAK /10r/

 

CZWARTEK /1.11.2018/    WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

   7.3o + Ludwika i Franciszek DZIKI oraz zmarłe rodzeństwo

   9.3o + Krzysztof GRABIKOWSKI /ur/

 11.oo + Urszula WIJATYK /2r/

 

Piątek /2.11.2018/    Dzień Zaduszny

   7.oo + Zbigniew TYLICKI i zm. z obojga stron

 18.oo + Franciszek KOWALEWSKI i zmarli rodzice

 

Sobota /3.11.2018/

   7.oo + Ewa i Erhard FRANKE

 18.oo + Henryk MICHALAK /5r/

 

NIEDZIELA /4.11.2018/    XXXI    ZWYKŁA

   7.3o + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Wojciech SOBIERALSKI /6r/

 12.15 + Teodor /50r/, Władysława i Teodor KĘPSCY oraz zm. z rodziny

 18.oo + Regina /6r/ i Bogdan ŻUREK

 

Poniedziałek /5.11.2018/

   7.oo + Weronika i Antoni WIŚNIEWSCY oraz zmarli dziadkowie

 18.oo + Alojzy ZIELIŃSKI /21r/ i zmarli z rodziny

 

Wtorek /6.11.2018/

   7.oo + Czesława HIĆKAJŁO – od rodziny Drogowskich

 18.oo + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

 

Środa /7.11.2018/

   7.oo Dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane od Boga

 18.oo + zmarli z rodziny Goerke, Sudomierskich i Korpus

 

Czwartek /8.11.2018/

   7.oo + Teresa WYROBIŃSKA /5r/ i Andrzej ODZIOMEK 

 18.oo + Stanisław i Małgorzata JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

 

Piątek /9.11.2018/

   7.oo + Zuzanna WÓJTEWICZ – od wnuka Roberta z rodziną

 18.oo + Władysław /37r/ i Zofia BALCERAK oraz zm. z rodz. Balceraków i Szelążków

 

Sobota /10.11.2018/

   7.oo + Józefa i Jan TURALSCY – od syna z rodziną

 18.oo + Teresa MELLER

 

NIEDZIELA /11.11.2018/    XXXII    ZWYKŁA

   7.3o O łaskę błogosławieństwa Bożego dla Matek Różańcowych III Róży

   9.3o W intencji Ojczyzny

 11.oo + Franciszka /r.śm/, Franciszek, Czesław i Edwin WEJNEROWSCY; Brunon i Romana oraz zm. z rodziny Szarafińskich

 12.15 + Antoni i Antonina MRUK oraz Stanisława i Władysław MICHALAK

 18.oo + Jerzy POLEK /9r/

 

Poniedziałek /12.11.2018/

   7.oo + Czesław KULIGOWSKI – od rodziny Pitułów

 18.oo + Jan /20r/ i Antonina NOWICCY

 

Wtorek /13.11.2018/

   7.oo + Stanisław KUCZYŃSKI /im/

 18.oo + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Środa /14.11.2018/

   7.oo + Jacek, Władysław i Józef WIECZOREK oraz Czesław KAK

 18.oo + Jerzy i Włodzimierz OLIWKOWSCY oraz Zbigniew CHWAŁEK

 

Czwartek /15.11.2018/

   7.oo + Feliks PIPOWSKI /32r/ i rodzice obojga stron

 18.oo Dziękczynna w 50 r. ślubu Stanisławy i Jerzego

 

Piątek /16.11.2018/

   7.oo + Jan WILKUSZEWSKI – od sąsiadów

 18.oo + Edmund MIENTUS i zm. z rodziny

 

Sobota /17.11.2018/

   7.oo + Helena, Stanisław, Cecylia i Ks. Wacław MRUK

 18.oo + Józef BĄK /6r/

 

NIEDZIELA /18.11.2018/    XXXIII    ZWYKŁA

   7.3o + Maria JANIK /ur/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Kazimierz SZEFER i zmarli z rodziny

 12.15 + zm. z rodziny Friszke i Trzaska

 18.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zm. z obojga stron

 

Poniedziałek /19.11.2018/

   7.oo + Bożena BRZESKA – od córki Marioli z rodziną

 18.oo + Maria BOCHAT /ur/ oraz Bogdan i Hildegarda NOWIŃSCY

 

Wtorek /20.11.2018/

   7.oo + Janina /7r/ i Zbigniew /37r/ CHRZANIECCY

 18.oo + Ryszard WRZESZCZ /10r/, rodzice i krewni ob. stron

 

Środa /21.11.2018/

   7.oo + Marta /48r/, Stanisław i Zbigniew DRZYZGA oraz zm. z rodz. Bartoszyńskich

 18.oo + Stanisław SADOWSKI

 

Czwartek /22.11.2018/

   7.oo + Małgorzata MACIEJEWSKA – od sąsiadów

 18.oo + Stefan PIÓRKOWSKI /4r/ i zmarli z rodziny

 

Piątek /23.11.2018/

   7.oo + Alfons GAFKA /6r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Bożena /3r/ i Marek /19r/ NÓŻKA

 

Sobota /24.11.2018/

   7.oo Dziękczynna w 80 r. urodzin Aliny

 18.oo + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

 

NIEDZIELA /25.11.2018/    CHRYSTUSA  KRÓLA

   7.3o + Katarzyna i Michał SZPYTMA oraz zm. z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Paweł GÓRSKI /1r/

 12.15 W pewnej intencji

 18.oo + Anna KISIELEWSKA i Bonawentura WLIZŁO

 

Poniedziałek /26.11.2018/

   7.oo + Stanisław KOŹLICKI /51r/ i rodzice: Cecylia i Wacław MASŁOWSCY

 18.oo + Lech BORKOWSKI /12r/

 

Wtorek /27.11.2018/

   7.oo + Ewa NOWACKA – od rodziny

 18.oo + Pelagia i Franciszek oraz zm. z rodziny Brylewskich

 

Środa /28.11.2018/

   7.oo + Emilia KUJAWA – od rodziny

 18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI /ur/

 

Czwartek /29.11.2018/

   7.oo + Aniela TŁUCHOWSKA – od Justyna, Grzegorza i Mariusza z rodziną

 18.oo + Andrzej STACHOWSKI 

 

Piątek /30.11.2018/

   7.oo + Andrzej DEMBOWSKI /im/ i Andrzej DEC /im/

 18.oo + Andrzej DEC /im/ oraz rodzice: Mieczysława i Władysław

 

Sobota /1.12.2018/

   7.oo + Teresa STARZYK – od sąsiadów

 18.oo + Stanisław KOPYCIŃSKI i rodzice ob. stron

 

NIEDZIELA /2.12.2018/    I    ADWENTU

   7.3o + Cecylia i Franciszek ROJEWSCY

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Andrzej WITKOWSKI /ur i im/

 12.15 + Ryszard ROGUSKI /23r/

 18.oo + Tomasz HERMANOWICZ /4r/

 

Poniedziałek /3.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Irena CZIŻEWSKA /1r/ i Barbara CZYŻEWSKA oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /4.12.2018/

   7.oo + Helena i Leon WYROWIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Jan GÓRNOWICZ /1r/

 

Środa /5.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Ewa i Tadeusz WITYCH /r.śm/

 

Czwartek /6.12.2018/

   7.oo

 18.oo O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek /7.12.2018/

   7.oo O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla rodziców

 18.oo + Czesław ORŁOWSKI /12r/

 

Sobota /8.12.2018/

   7.oo + Jadwiga PŁACHCIŃSKA – od sąsiadów

 18.oo + Marianna i Czesław oraz zmarli z rodziny Wożniak

 

NIEDZIELA /9.12.2018/    II    ADWENTU

   7.3o + Andrzej /1r/ i Edmund KARDACH

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY; Monika i Antoni DZIENNIK

 12.15 W pewnej intencji

 18.oo + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Poniedziałek /10.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Ryszard TWOREK /9r/

 

Wtorek /11.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Stefania JARGIEŁO /17r/ i zmarli z rodziny

 

Środa /12.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Jan ROLIŃSKI /6r/ i rodzice ob. stron

 

Czwartek /13.12.2018/

   7.oo + Jadwiga i Czesław REC

 18.oo + Gertruda i Franciszek LEWANDOWSCY oraz zm. z rodziny

 

Piątek /14.12.2018/

   7.oo + Krystyna BEJTKA oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Józef BRETES /ur/ i zm. z rodziny

 

Sobota /15.12.2018/

   7.oo + Grażyna BUZOR /2r/

 18.oo + Ludwik ROGULSKI /1r/

 

NIEDZIELA /16.12.2018/    III    ADWENTU

   7.3o + Bronisława ROJEWSKA /ur/ i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 18 r. urodzin Piotra

 12.15 + Helena SZUMSKA i Krystyna SOBECKA

 18.oo Dziękczynna w 60 r. ślubu Barbary i Jana

 

Poniedziałek /17.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Zofia ZIMNA /5r/

 

Wtorek /18.12.2018/

   7.oo

 18.oo Dziękczynna w dniu urodzin Teresy

 

Środa /19.12.2018/

   7.oo Dziękczynna w dniu imienin ks. Dariusza Sobczaka i ks. Dariusza Błaszczyka

 18.oo + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY

 

Czwartek /20.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Jan SADOWSKI /25r/, rodzice ob. stron i Mieczysław SETCKI

 

Piątek /21.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Jan i zmarli z rodziny Stencel

 

Sobota /22.12.2018/

   7.oo + Leszek, Leon i Leopolda KURKOWSCY

 18.oo + Marek WAWRZON

 

NIEDZIELA /23.12.2018/    IV    ADWENTU

   7.3o + Teresa MAGDZIŃSKA /13r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Kazimierz SZEFER bi rodzice obojga stron

 12.15 + Łucja i Tadeusz LEWANDOWSCY

 18.oo + Stanisława i Andrzej BIENIARZ oraz zm. z obojga stron

 

Poniedziałek /24.12.2018/    Wigilia

   7.oo

   7.oo

 

WTOREK /25.12.2018/    BOŻE  NARODZENIE

 24.oo W intencji Parafian

   7.3o + Jerzy POLEK

   9.3o + Kazimierz FRISCHKE /ur/

 11.oo + Andrzej RUJNER /5r/ i zmarli z rodziny

 12.15 Dziękczynna w 25 r. ślubu Izabeli i Tomasza

 18.oo + Eufemia ORŁOWSKA /ur/

 

ŚRODA /26.12.2018/    ŚW.  SZCZEPANA

   7.3o + Józefa /25r/ i Ignacy KWAŚNIEWSCY

   9.3o + Pelagia i Szczepan GOŁOCHOWICZ

 11.oo + Jadwiga i Dionizy ZIÓŁKOWSCY

 12.15 + Aniela i Sylwester WOLNIEWICZ

 18.oo + Antoni KIESTRZYN i zmarli z ob. stron

 

Czwartek /27.12.2018/

   7.oo + Stanisława /3r/ i Kazimierz ŁOJKUC oraz zm. z rodziny

 18.oo + Ewa SPALIŃSKA /7r/

 

Piątek /28.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Henryk KRAKOWIAK /30r/

 

Sobota /29.12.2018/

   7.oo

 18.oo + Stanisław WALCZAK /8r/, zm. rodzice i Andrzej

 

NIEDZIELA /30.12.2018/    ŚWIĘTEJ   RODZINY

   7.3o + Leon ROJEWSKI /1r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Sylwester SZWED

 12.15 + Andrzej GABRYCHOWICZ /21r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Zdzisław BOROWIAK i zmarli z rodziny Szymczak

 

Poniedziałek /31.12.2018/

   7.oo + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

 18.oo Dziękczynna za wszelkie łaski Starego Roku

 

WTOREK /1.01.2019/    NOWY   ROK

   7.3o

   9.3o

 11.oo

 12.15

 18.oo

 

 

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA