Ogłoszenia Parafialne

Strona startowa » Ogłoszenia Parafialne

                       Niedziela  XXXIII  Zwykła –  17.11.2019    

Ofiary na cele budowlane zbierać będziemy dzisiaj na wszystkich Mszach świętych. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!   

Msza święta i nabożeństwo z modlitwą o łaskę duchowego uzdrowienia, jutro o godz. 18.00. Podczas Mszy świętej towarzyszyć nam będzie Wspólnota Ewangelizacyjna „Nowe Przymierze”. Zapraszamy!

Chór parafialny spotyka się na próbach zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych we wtorek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej wieczornej.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Dom Miłosierdzia” w środy o godz. 19.00 do salki parafialnej. Wspólnota prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu w ostatni piątek miesiąca i prowadzi liturgię Mszy świętej dla młodzieży w ostatnią niedzielę miesiąca.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Nowe Przymierze” w czwartki o godz. 19.00  do salki parafialnej.  Wspólnota prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu  w I piątek miesiąca. 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej sprawowanej  o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

Spotkania scholki dziecięcej zawsze w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej. Zapraszamy chętna dzieci pragnące śpiewać podczas nabożeństw.        

Msza święta dla młodzieży naszego miasta w przyszłą niedzielę o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!

Msza święta dla małżeństw niesakramentalnych /które mają przeszkodę, by wziąć ślub kościelny, a pragną uczestniczyć w życiu kościoła/ sprawowana jest w kaplicy Matki Bożej przy kościele oo. Jezuitów /plac Kościeleckich 7/ w pierwszą niedzielę każdego miesiąca o godz. 17.00. /Po Mszy świętej istnieje możliwość rozmowy z kapłanem/. Więcej informacji na stronie: niesakramentalni.pl

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy świętej w zakrystii. Na następny rok przyjmujemy już od października.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze od pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.   

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej Rodziny parafialnej,  śp. Janusza Santura i śp. Stanisława Wybulta. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA