Ogłoszenia Parafialne

Strona startowa » Ogłoszenia Parafialne

                       Niedziela  XXXIII  Zwykła  –  19.11.2017

Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej,  dzisiaj po Mszy świętej sprawowanej o godz. 12.15.

Ofiary na remont naszego prezbiterium zbierać będziemy dzisiaj na wszystkich Mszach świętych.  Za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Próba naszego parafialnego chóru w poniedziałki o godz. 19.00. Zapraszamy nowe głosy do naszego chóru.

Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,  we wtorek po wieczornej Mszy świętej.

Spotkania scholki dziecięcej w środy o godz. 16.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które śpiewem chcą wielbić Boga.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej  o godz. 18.00.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Nowe Przymierze” w czwartki o godz. 19.00 w salce parafialnej. W czasie spotkań: modlitwa uwielbienia Pana Boga, przyzywanie Ducha Świętego, rozważanie Słowa Bożego i dzielenie się doświadczeniem wiary. Zapraszamy!

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, z odmawianiem „Koronki”, w piątek po Mszy świętej wieczornej.

Spotkania naszej młodzieży oazowej w piątki o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy młodych.

Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania w najbliższą sobotę według następującego porządku: grupa Ani i Blanki o godz. 16.00, grupa Damiana i Tomka o 17.30 i grupa Agaty i Pawła o 19.00.

Natomiast spotkanie z kandydatami przygotowującymi się do bierzmowanymi i ich rodzicami w przyszłą niedzielę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 12.15.

Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej sprawowanej o godz. 9.3o wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi.

Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Grecji, śladami podróży św. Pawła Apostoła, w dniach  od 24 czerwca do 1 lipca przyszłego roku. Koszt wyjazdu to ok 3.3oo zł. Chętni proszeni o kontakt  z Ks. Proboszczem.

Darmowe porady prawne, udzielane przez Prawników z Centrum Prawa, we współpracy z Caritas,  w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w Bydgoszczy przy ul. Cienistej 2 /siedziba Caritas/.

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy świętej w zakrystii.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze od pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej Rodziny parafialnej, śp. Zofię Romanowską i śp. Rajmunda Musiałowskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA