Ogłoszenia Parafialne

Strona startowa » Ogłoszenia Parafialne

                 Niedziela  XV  Zwykła –  14.07.2019    

Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Zapraszamy chętna dzieci pragnące śpiewać podczas nabożeństw.

Chór parafialny spotyka się na próbach zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z różańcem w ich intencji,  we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Dom Miłosierdzia” w środy o godz. 19.00 do salki parafialnej. Wspólnota prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu w ostatni piątek miesiąca i prowadzi liturgię Mszy świętej dla młodzieży w ostatnią niedzielę miesiąca.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Nowe Przymierze” w czwartki o godz. 19.00  do salki parafialnej.  Wspólnota prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu  w I piątek miesiąca. 

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej wieczornej. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Od godz. 19.45 wspólna kompleta.

Spotkania Młodzieżowego Kręgu Biblijnego w piątki o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy młodych.

Ofiary na dokończenie remontu naszego prezbiterium zbierać będziemy w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy, prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Obecnie w wielu parafiach i szkołach brakuje katechetów, dlatego zapraszamy osoby na Magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne-specjalność katechetyka; 2-letnie Podyplomowe  Studia Teologiczno-Katechetyczne; Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej. Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 9 września, a rozmowy rekrutacyjne zostaną przeprowadzone dnia 12 i 13 września. Bliższe informacje na stronie internetowej: bydgoskateologia.pl.

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy świętej w zakrystii.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze od pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej Rodziny parafialnej,  śp. Wandę Kuźma i śp. Bogdana Łukasiaka. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA