Ogłoszenia Parafialne

Strona startowa » Ogłoszenia Parafialne

                       Niedziela  XXVIII  Zwykła  –  15.10.2017

Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej, dzisiaj po Mszy świętej sprawowanej o godz. 12.15.

Ofiary na remont naszego prezbiterium zbierać będziemy dzisiaj na wszystkich Mszach świętych. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godz. 16.00, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 17.00. Zapraszamy!

Próba naszego parafialnego chóru w poniedziałki o godz. 19.00. Zapraszamy nowe głosy do naszego chóru.

Spotkania scholki dziecięcej w środy o godz. 16.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które śpiewem chcą wielbić Boga.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Nowe Przymierze” w czwartki o godz. 19.00 w salce parafialnej. W czasie spotkań: modlitwa uwielbienia Pana Boga, przyzywanie Ducha Świętego, rozważanie Słowa Bożego i dzielenie się doświadczeniem wiary. Zapraszamy!

Spotkania naszej młodzieży oazowej w piątki o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy młodych.

Spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania w najbliższą sobotę, w salce parafialnej, w następującym porządku: grupa Damiana i Tomka o godz. 9.30, grupa Agaty i Pawła o godz. 11.00 i grupa Ani i Blanki o godz. 12.30. Prosimy przynieść ze sobą zeszyty. Obecność obowiązkowa.

Wymienianki jednorazowe będzie można składać, do specjalnej skrzynki wystawionej w kościele, od przyszłej niedzieli. Odmawiając różaniec, po Mszach świętych wieczornych, modlić się będziemy za naszych kochanych zmarłych, od 2 do 10 listopada, wyłączając niedzielę 5 listopada.  Na wymieniankach prosimy napisać, którego dnia mają być wyczytywane.

Wymienianki roczne można składać tylko w biurze parafialnym.

Bieg Szlakiem Męczeńskiej Drogi Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki, na trasie Bydgoszcz – Zgórsk, odbędzie się w dzisiejszą niedzielę. Z Solca Kujawskiego w Biegu uczestniczyć będą trzy drużyny: dwie drużyny dziewcząt i chłopców wraz z absolwentami  Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim oraz drużyna Biura Terenowego NSZZ Solidarność w Solcu Kujawskim.

Płyty DVD z nagraniem Soleckiego Misterium Męki Pańskiej, w cenie 20 zł za jedną, do nabycia w biurze parafialnym, po każdej Mszy świętej.

Darmowe porady prawne, udzielane przez Prawników z Centrum Prawa, we współpracy z Caritas,  w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w Bydgoszczy przy ul. Cienistej 2 /siedziba Caritas/.

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy świętej w zakrystii.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze od pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.

Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA