Ogłoszenia Parafialne

Strona startowa » Ogłoszenia Parafialne

                         Niedziela  VI  Zwykła –  16.02.2020    

Nasza parafianka, która wróciła pół roku temu z rocznej misji w domu dziecka w Kazachstanie, dzisiaj po Mszach świętych, będzie rozprowadzała kalendarze. Całkowity dochód trafi na potrzeby parafialnych domów dziecka w Kapszagaju w Kazachstanie. Za wszelkie wsparcie Bóg zapłać!

Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczamy na cele budowlane. Za składane ofiary serdeczne dziękujemy: Bóg zapłać!

Chór parafialny spotyka się na próbach zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych we wtorek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych we wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej wieczornej.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Dom Miłosierdzia” w środy o godz. 19.00 do salki parafialnej. Wspólnota prowadzi adorację Najświętszego Sakramentu w ostatni piątek miesiąca i prowadzi liturgię Mszy świętej dla młodzieży w ostatnią niedzielę miesiąca.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Nowe Przymierze” w czwartki o godz. 19.00  do salki parafialnej.  Wspólnota prowadzi Liturgię Mszy świętej i adorację Najświętszego Sakramentu  w I piątek miesiąca.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej sprawowanej  o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Zapraszamy chętna dzieci pragnące śpiewać podczas nabożeństw. 

Msza święta dla młodzieży naszego miasta w przyszłą niedzielę o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!

Organizowana jest pielgrzymka samolotowa do Francji, między innymi do Lourdes i Ars, w dniach od 4 do 11 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje i zapisy u księdza Łukasza. Tel: 48 505 004 860

Msza święta dla małżeństw niesakramentalnych /które mają przeszkodę, by wziąć ślub kościelny, a pragną uczestniczyć w życiu kościoła/ sprawowana jest w kaplicy Matki Bożej przy kościele oo. Jezuitów /plac Kościeleckich 7/ w pierwszą niedzielę każdego miesiąca o godz. 17.00. /Po Mszy świętej istnieje możliwość rozmowy z kapłanem/. Więcej informacji na stronie: niesakramentalni.pl

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy świętej w zakrystii. Na następny rok przyjmujemy już od października.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze od pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.   

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej Rodziny parafialnej,  śp. Marię Walczykowską i śp. Sławomira Szwejka. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA