Ogłoszenia Parafialne

Strona startowa » Ogłoszenia Parafialne

                       Niedziela  II  Zwykła   14.01.2018

Na czas kolędy zawieszamy wszystkie wieczorne nabożeństwa sprawowane po Mszach świętych.

Spotkania scholki dziecięcej w środy o godz. 16.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które śpiewem chcą wielbić Boga.

Zapraszamy na spotkania Wspólnoty „Nowe Przymierze” w czwartki o godz. 19.00 w salce parafialnej. W czasie spotkań: modlitwa uwielbienia Pana Boga, przyzywanie Ducha Świętego, rozważanie Słowa Bożego i dzielenie się doświadczeniem wiary. Zapraszamy!

Spotkania naszej młodzieży oazowej w piątki o godz. 19.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy młodych.

Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy świętej sprawowanej  o godz. 12.15.

W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, wspólnota „Nowe Przymierze” i oaza młodzieżowa zapraszają na Mszę świętą o godz. 18.00, po której odbędzie się wspólne kolędowanie. 

Ofiary na remont naszego prezbiterium zbierać będziemy w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Organizatorzy misterium proszą, by osoby biorące udział w poprzednim misterium i pragnące znowu wziąć udział,  zgłosiły się do Damiana Łukasika, celem ustalenia dnia nagrań dubbingu, lub zostawiły kontakt do siebie w zakrystii kościoła. Szczególnie mowa o osobach grających apostołów. 

Zapraszamy na koncert zespołu „PECTUS”, z repertuarem kolędowym, w kościele pw. św. Stanisława w niedzielę 28 stycznia o godz. 17.00. 

Darmowe porady prawne, udzielane przez Prawników z Centrum Prawa, we współpracy z Caritas,  w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w Bydgoszczy przy ul. Cienistej 2 /siedziba Caritas/.

Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy świętej w zakrystii.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze od pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej Rodziny parafialnej, śp. Irenę Jankowską. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA