Rezerwacja samochodu

Strona startowa » Rezerwacja samochodu

Samochód do ślubu Bydgoszcz Ford

 

vec

Warunki współpracy

Idealne dla Was!

 

Nasza działalność obejmuje północną część Polski. Jesteśmy dostępni w takich miastach jak, Bydgoszcz, Toruń, Piła, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Koszalin. Docieramy również do mniejszych miejscowości na terenie województw: kujawsko – pomorskiego, pomorskiego, zachodnio – pomorskiego, a także północnej części województwa wielkopolskiego. 

Cena wynajmu auta do ślubu obejmuje:

  • przyjazd do domu Pana Młodego,
  • przejazd Pana Młodego do domu Panny Młodej,
  • przejazd do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego,
  • przejazd na salę weselną

 

vec

 

Przed kulminacyjnym elementem uroczystości Pan Młody poddawany jest krótkiemu szkoleniu podczas którego zapoznajemy go z pojazdem, uruchamiamy silnik, robimy krótką przejażdżkę po to, aby czuł się swobodnie i bezpiecznie za kierownicą w tym ważnym dniu. W trakcie poszczególnych uroczystości (przejazd do domu Panny Młodej, błogosławieństwo rodziców, przejazd do kościoła, ślub w kościele, przejazd na salę) cały czas dbamy o bezpieczeństwo auta.

W razie potrzeby podczas nieobecności Pana Młodego ( np. gdy będzie u domu Pani Młodej, czy też w kościele) przeparkujemy samochód w dogodne miejsce.

Po przyjeździe na salę istnieje możliwość krótkiej sesji zdjęciowej przy samochodzie. Może to być sesja Pary Młodej, Gości lub wspólna.

 

 

 

 

LITANIA DO SERCA PANA JEZUSA