Intencje Mszalne 2020

NIEDZIELA /29.11.2020/  I  ADWENTU

  7.30 + Zdzisław PYCIOR /im/

  9.30 + Tadeusz NOWIŃSKI – pogrzebowa

11.00 + Andrzej DEC i zmarli z rodziny

12.30 + Andrzej WITKOWSKI /im/

18.00 + Ryszard ROGUSKI /25r/

 

Poniedziałek /30.11.2020/

  7.00 + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC

18.00 Dziękczynna w 24 r. urodzin Andrzeja

 

Wtorek /1.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od córki Beata z wnuczkami

18.00 + Stanisław KOPYCIŃSKI /ur/ i rodzice obojga stron

 

Środa /2.12.2020/

  7.00 + Henryk TĘCZA – od sąsiadów 

18.00 + Małgorzata, Stanisław i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

 

Czwartek /3.12.2020/

  7.00 + Zdzisław KURKOWSKI – od żony

18.00 O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek /4.12.2020/

  7.00 + Barbara WASICKA

18.00 + Barbara GROBELNA /im/

 

Sobota /5.12.2020/

  7.00 + Mariola MATYJASIK

18.00 + Jan KRASIŃSKI /5r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /6.12.2020/  II  ADWENTU

  7.30 + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

 9.30 + Henryk KUBACKI – pogrzebowa

11.00 + Ewa i Tadeusz WITYCH

12.30 + Eugeniusz /ur/ i Maria LEWANDOWSCY

18.00 + Zofia PIĄTKOWSKA, Danuta, Andrzej i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /7.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od rodziny Kaczmarczyk

18.00 + Jerzy SZPRYNGER – od syna Waldemara z rodziną

 

Wtorek /8.12.2020/

  7.00 + Joanna WYCIŃSKA – od koleżanek mamy

18.00 + Marianna WOŻNIAK i zmarli z rodziny

 

Środa /9.12.2020/

  7.00 + Krzysztof SZLINGER – od mamy

18.00 + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Czwartek /10.12.2020/

  7.00 + Gabriela LEWANDOWSKA – od dzieci z rodzinami

18.00 + Ryszard TWOREK /11r/

 

Piątek /11.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od sąsiadki Marysi

18.00 + Jan ROLIŃSKI /8r/ i rodzice obojga stron

 

Sobota /12.12.2020/

  7.00 + Zofia i Wacław SZYLEJKO – od Barbary i Karoliny

18.00 + Łucja MISIAK /im/

 

NIEDZIELA /13.12.2020/  III  ADWENTU

  7.30 + Regina i Henryk TĘCZA

  9.30 + Stefanią FALEŃCZYK – pogrzebowa

11.00 + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY oraz zmarli z rodziny

12.30 + Helena SZUMSKA i Krystyna SOBECKA

18.00 + Józef BRETES oraz zm. z rodziny Balceraków i Szelążków

 

Poniedziałek /14.12.2020/

  7.00 + Leokadia ASZKOWSKA i zmarli z rodziny

18.00 + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY /r.śm/

 

Wtorek /15.12.2020/

  7.00 + Kazimierz ZDRADA /2r/ i Weronika SZYDŁOWSKA

18.00 + Teresa, Wiesław i Arkadiusz /r.śm/ RUDNI

 

Środa /16.12.2020/

  7.00 + Jerzy SZCZĘSNY /8r/

18.00 + Jerzy SZPRYNGER, rodzice i dziadkowie obojga stron – od żony

 

Czwartek /17.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od Anny Suchara

18.00 + Beata i Maria

 

Piątek /18.12.2020/

  7.00 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże w rodzinie

18.00 + Jarosław MIKLAS – od chrześniaczki Kamili i kuzyna Jerzego z rodz.

 

Sobota /19.12.2020/

  7.00 + Bronisław KENN – od rodziny Delik

18.00 Dziękczynna w dniu im. Ks. Dariusza Sobczaka i Dariusza Błaszczyka

 

NIEDZIELA /20.12.2020/  IV  ADWENTU

  7.30 + Teresa MAGDZIŃSKA 15r/

  9.30 + Jeremi SZOPSKI – pogrzebowa

11.00 + Stanisława i Andrzej oraz zmarli z obojga stron

12.30 + Barbara i Stefan WASICCY

18.00 + Jan SADOWSKI /27r/, Mieczysław SETCKI i rodzice obojga stron 

 

Poniedziałek /21.12.2020/

  7.00 + Mikołaj SULŻYCKI – od kuzynki Haliny

18.00 + Anna i Izydor BAGIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Wtorek /22.12.2020/

  7.00 + Henryk TĘCZA  – od sąsiadów

18.00 + Marek WAWRZON

 

Środa /23.12.2020/

  7.00 + Wacław i rodzice obojga stron

18.00 Dziękczynna w dniu imienin Ewy

 

Czwartek /24.12.2020/ Wigilia

  7.00 + Józefa, Stanisław i Tekla

  7.00 + Bronisław KENN – od dzieci

 

PIĄTEK /25.12.2020/  BOŻE  NARODZENIE

  0.00 W intencji Parafian

  7.30 + Michał KAMIEŃSKI – od rodziny

  9.30 + Kazimierz SZEFER i rodzice obojga stron

11.00 + Aniela /6r/ i Sylwester /32r/ WOLNIEWICZ

12.30 + Kazimierz FRISCHKE /ur/

18.00 + Marian i Marianna BLACHOWSCY oraz zmarli z rodziny

 

SOBOTA /26.12.2020/  ŚW. SZCZEPANA

  7.30 + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY

  9.30 + Barbara BEDNARSKA – od dzieci

11.00 + Henryk BISAGA i zmarli z rodziny

12.30 + Ks. Zygmunt, Ada, Elżbieta, Maria, Janina i Stanisław PITUŁA

18.00 + Andrzej RUJNER /8r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /27.12.2020/  ŚWIĘTEJ  RODZINY

  7.30 + Krzysztof SZAFRANIEC – od żony z dziećmi

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Teresa i Ryszard SCHMIDT

12.30 + Stanisława /5r/ i Kazimierz ŁOJKUC, rodzice ob. stron i zm. z rodziny

18.00 + Ewa SPALIŃSKA /9r/

 

Poniedziałek /28.12.2020/

  7.00 + Mieczysław SYROCKI /ur/ – od Marii, Wojciecha i Radomira z rodzinami

18.00 + zmarli rodzice i teściowie

 

Wtorek /29.12.2020/

  7.00 + Jan CZARNECKI – od sąsiadów

18.00 + Henryk KRAKOWIAK /32r/

 

Środa /30.12.2020/

  7.00 + Krzysztof SZLINGER – od siostry z rodzinami

18.00 + Sylwester SZWED

 

Czwartek /31.12.2020/

  7.00 + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

18.00 Dziękczynna za wszelkie łaski 2020 roku