Intencje Mszalne

NIEDZIELA /13.06.2021/  XI  ZWYKŁA

  7.30 + Janina i Benedykt CIORKOWSCY oraz rodzice obojga stron

  9.30 Dziękczynna w 51 r. ślubu Haliny i Stanisława

9.30 Dziękczynna za dar beatyfikacji Edmundem Bojanowskiego

11.00 + Janina SIELICKA /im/

12.30 + Natalia i Michał WŁODARSCY

18.00 + Janina KULESZA

 

Poniedziałek /14.06.2021/

  7.00 + Leszek /ur/ i Zdzisław KURKOWSCY

18.00 + Kazimierz BRZEZIŃSKI /ur i im/

 

Wtorek /15.06.2021/

  7.00 + Jerzy RUTKOWSKI /2r/ i zmarli rodzice

18.00 + Jan ROLIŃSKI /ur i im/ i rodzice obojga stron

 

Środa /16.06.2021/

  7.00 + Elżbieta i Jerzy GUZEK oraz Julia JANISZEWSKA

18.00 + za cierpiących w czyść – za przyczyną N M P

 

Czwartek /17.06.2021/

  7.00 + Jan CZARNECKI – od zięcia Piotra

18.00 + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

Piątek /18.06.2021/

  7.00 + Janina SAMOJEDNA – od Marleny i Miłki z rodzinami

18.00 + Marta HANUS /ur/

 

Sobota /19.06.2021/

  7.00 + Joanna /ur/, Krzysztof i Filip

18.00 + Zbigniew WYDRZYŃSKI /17r/ i Henryk ŚWITAŁA

 

NIEDZIELA /20.06.2021/  XII  ZWYKŁA

  7.30 + Krzysztof SZAFRANIEC /1r/

  9.30 Dziękczynna w 18 r. urodzin Moniki

11.00 + Alojzy ZIELIŃSKI /im/ oraz Antonina i Jan NOWICCY

12.30 + Stanisław i Maria MINDYKOWSCY

18.00 + Weronika i Wojciech PACZKOWSCY; Marianna i Walenty ADAMCZYK

 

Poniedziałek /21.06.2021/

  7.00 + Eugeniusz WÓDARZEWSKI /12r/ i rodzice obojga stron

18.00 + Teresa ZGÓRSKA /1r/, Jan i Beata

 

Wtorek /22.06.2021/

  7.00 + Bolesław, Ewa i Edmund SPRENGEL oraz Agnieszka i Bolesław WENDA

18.00 + Stanisław KUCZYŃSKI /r.śm/

 

Środa /23.06.2021/

  7.00 + Zbigniew, Marta i Stanisław DRZYZGA oraz Zbigniew TYLICKI

18.00 + Jan i Janina MAŚLANKA /im/

 

Czwartek /24.06.2021/

  7.00 + Jan MARTENKA /im/

18.00 + Mikołaj SULŻYCKI /ur/

 

Piątek /25.06.2021/

  7.00 + Beata /ur/ i Piotr oraz zmarli z rodziny

18.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Julii i Marcela

 

Sobota /26.06.2021/

  7.00 + Jan CZARNECKI – od córki Aleksandry

18.00 + Jan KRASICKI /im/

 

NIEDZIELA /27.06.2021/  XIII  ZWYKŁA

  7.30 + zmarli z rodziny Osińskich

  9.30 Dziękczynna w 15 r. ślubu Joanny i Krzysztofa

11.00 + barbara GROBELNA /2r/

12.30 + Leszek, Bogdan i Maria BLACHOWSCY oraz Weronika i Tomasz GRACZ

18.00 + Władysław BERDYSIAK – od wnuka Cypriana z rodziną

 

Poniedziałek /28.06.2021/

  7.00 + Leon ROJEWSKI

18.00 + Stanisław KUCZYŃSKI /ur/

 

Wtorek /29.06.2021/

  7.00 + Jerzy SZPRYNGER /1r/

18.00 + Piotr WIECHA /im/ i zmarli z rodziny

 

Środa /30.06.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od syna Adama z rodziną

18.00 + Jan WOJCIECHOWSKI

 

Czwartek /1.07.2021/

  7.00 + Jan CZARNECKI – od wnuka Jana

18.00 + Andrzej DEC

 

Piątek /2.07.2021/

  7.00 + Janina i Franciszek SAMOJEDNI – od Ireny i Dariusza Stempskich

18.00 + Edmund /r.śm/ i Grzegorz GOERKE oraz Anna FRIESE

 

Sobota /3.07.2021/

  7.00 + Stefan FRISCHKE – od Barbary z rodziną

18.00 + Halina i Franciszek CUGIER oraz Ryszard, Bolesław i Marta WRZESZCZ

 

NIEDZIELA /4.07.2021/  XIV  ZWYKŁA

  7.30 + Tadeusz LEWANDOWSKI /14r/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 Dziękczynna w 20 r. ślubu Aleksandry i Marcina

12.30 + Klara i Zygmunt SZATKOWSCY oraz Jadwiga KUCHARSKA

18.00 + Teresa i Zbigniew ZIÓŁKOWSCY oraz Eugenia i Stanisław NYC

 

Poniedziałek /5.07.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od sąsiadów

18.00 + Krystyna GRABIŃSKA oraz zm. z rodziny Grabińskich i Mieszałowskich

 

Wtorek /6.07.2021/

  7.00 + Stanisław MUDZIUK /15r/

18.00 + Franciszek KOWALEWSKI /8r/

 

Środa /7.07.2021/

  7.00 + Jan CZARNECKI – od Barbary Ciosek

18.00 + Elżbieta i Maksymilian oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek /8.07.2021/

  7.00 + Krystyna i Kazimierz MAJEWSCY

18.00 + Elżbieta WOJCIECHOWSKA

 

Piątek /9.07.2021/

  7.00 + Anna KWIATKOWSKA – od Matek Różańcowych I Róży

18.00 + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY

 

Sobota /10.07.2021/

7.00 + Tadeusz i Piotr Ziółkowscy oraz rodzice obojga stron

18.00 + Wojciech MELLER /27r/

 

NIEDZIELA /11.07.2021/  XV  ZWYKŁA

  7.30 + Henryk BISAGA

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Marian FRYSZKE /17r/

12.30 + Anna KULIGOWSKA /1r/

18.00 + Krystyna i Ryszard JAKUBIAK oraz Bożena i Mieczysław KOMOROWSCY

 

Poniedziałek /12.07.2021/

  7.00 Dziękczynna w 52 r. ślubu Marii i Henryka

18.00 + Roman ŁAWNICZAK – od żony i córek z rodzinami

 

Wtorek /13.07.2021/

  7.00 + zmarli z rodziny Jurkiewicz i Joszko

18.00 + Henryk MICHALAK

 

Środa /14.07.2021/

  7.00 + Mieczysław NOWACKI – od rodziny Osielskich

18.00 + Władysław MŁYNARCZYK i zmarli z rodziny

 

Czwartek /15.07.2021/

  7.00 + Henryk OKUNOWSKI

18.00 + Maria, Jan i Czesław KRZYSTYNIAK

 

Piątek /16.07.2021/

  7.00 + Danuta NAJZER – od Czesława, Jadwigi i Bolesława z rodziną

18.00 + Agnieszka, Edmund, Mirosława i Andrzej WIŚNIEWSCY

 

Sobota /17.07.2021/

  7.00 + Anna BARTECKA i zmarli z rodziny

18.00 + Irena CHYŻEWSKA i rodzice obojga stron

 

NIEDZIELA /18.07.2021/  XVI  ZWYKŁA

  7.30 + Czesława ŻEREBIEC /im/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Genowefa, Bronisław i Marek SZULC oraz zmarli z rodziny

12.30 + zmarli z rodziny Turańskich, Marciniak, Łukasik i Szejner

18.00 + Zbigniew OTLEWSKI /20r/

 

Poniedziałek /19.07.2021/

  7.00 + Jan CZARNECKI – od sąsiadów

18.00 + Jeremi SZOPSKI – od chrześniaczki Ewy

 

Wtorek /20.07.2021/

  7.00 + Zygmunt ZABOROWSKI /13r, Dariusz WYSOCKI /9r/, rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

18.00 + Czesława WACHOWIAK /im/

 

Środa /21.07.2021/

  7.00 Dziękczynna w 53 r. ślubu Gizeli i Józefa

18.00 + Irena BORKOWSKA

 

Czwartek /22.07.2021/

  7.00 + Mirosław KRECZMAN /ur/

18.00 + Grzegorz RUJNER i zmarli z rodziny

 

Piątek /23.07.2021/

  7.00 + Kazimierz i Jarosław MIKLAS

18.00 + Joanna NAGLEWSKA /2r/

 

Sobota /24.07.2021/

  7.00 + Mieczysław NOWACKI – od wnuka Łukasza z rodziną

18.00 + Zdzisław ORŁOWSKI

 

NIEDZIELA /25.07.2021/  XVII  ZWYKŁA

  7.30 + Krzysztof SZAFRANIEC /im/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Helena i Leszek GLIWIŃSCY oraz zm. z rodziny Gliwińskich i Janowskich

12.30 + Antonina i Antoni MRUK oraz zmarli z rodziny

18.00 + Antoni MACYSZYN oraz zmarli z rodziny Macyszynów i Cybulskich

 

Poniedziałek /26.07.2021/

  7.00 + Anna ZIENTEK /im/

18.00 + Jan i Urszula BEDNARSCY

 

Wtorek /27.07.2021/

  7.00 + Stefanią ZABROCKA /5r/

18.00 + Feliks, Wanda i Stanisław ŻELAZKO oraz Jadwiga i Robert GREGORCZYK

 

Środa /28.07.2021/

  7.00 + Maria LEWANDOWSKA i Eugeniusz CHLEBOSZ

18.00 + Jeremi SZOPSKI – od rodziny Makowskich

 

Czwartek /29.07.2021/

  7.00 + Aniela WOLNIEWICZ /ur/

18.00 + Anna CHECHŁA i zmarli z rodziny

 

Piątek /30.07.2021/

  7.00 + Marta i Józef ADAMCZEWSCY oraz zmarli z rodziny

18.00 + Ryszard ZWOLANOWSKI /3r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /31.07.2021/

  7.00 + Kazimierz BRZEZIŃSKI /30r/

18.00 + Mikołaj SULŻYCKI /1r/

 

NIEDZIELA /1.08.2021/  XVIII  ZWYKŁA

  7.30 Dziękczynna w 41 r. ślubu Elżbiety i Dariusza

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

12.30 + Ewa /3r/

18.00 + Maciej NOWICKI

 

Poniedziałek /2.08.2021/

  7.00 + Mieczysław NOWACKI – od wnuka Łukasza z rodziną

18.00 + Alfons DOMANOWSKI /im/

 

Wtorek /3.08.2021/

  7.00 + Krzysztof SZAFRANIEC /ur/

18.00 + Mirosław, Marian i Teodor KUSZ; zm. z rodz. Kuszów i Dombków

 

Środa /4.08.2021/

  7.00 + Gertruda GŁOWACKA – od rodziny Naglewskich i Cerlak 

18.00 + Jadwiga i Kazimierz SIMIŃSCY

 

Czwartek /5.08.2021/

  7.00 + Zbigniew TYLICKI /11r/

18.00 + Jan ZGÓRSKI /7r/, Teresa i Beata

 

Piątek /6.08.2021/

  7.00 + Feliksa DĄBROWSKA

18.00 + zmarli rodzice obojga stron

 

Sobota /7.08.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od rodziny Pinczer

18.00 + Stanisława i Feliks SKUCIŃSCY; Helena, Józef i Andrzej DRABINA oraz zm. z rodziny

 

NIEDZIELA /8.08.2021/  XIX  ZWYKŁA

  7.30 + Zdzisław PYCIOR /ur/ i zmarli z rodziny

  9.30 W intencji parafian

11.00 + Stanisław /r.śm/ i Łucja MISIAK oraz zmarli z rodziny

12.30 + Brunon, Rozalia i Franciszek WERNER

18.00 + Mieczysław SETCKI /17r/ oraz dziadkowie Zagroda i Rogulscy

 

Poniedziałek /9.08.2021/

  7.00 + Gertruda GŁOWACKA – od sąsiadów z ul. Bydgoskiej i św. Stanisława

18.00 + Janina MAŚLANKA /2r/

 

Wtorek /10.08.2021/

  7.00 + Teresa, Krystyna i Hubert

18.00 + Weronika LEŃCZUK /26r/

 

Środa /11.08.2021/

  7.00 + Marian i Stanisław BRYK

18.00 + Pelagia i Franciszek oraz zmarli z rodziny Brylewskich

 

Czwartek /12.08.2021/

  7.00 + Stefania PIECAK /20r/

18.00 + Monika i Józef CIESZYŃSCY

 

Piątek /13.08.2021/

  7.00 + Gertruda – od Mąki z Zofjowa 

18.00 + Hipolit ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /14.08.2021/

  7.00 + Anastazja SARNOWSKA – od Matek Różańcowych I Róży

18.00 + Bronisław DROZDOWSKI /20r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /15.08.2021/  WNIEBOWZIĘCIE   N M P

  7.30 + Maria /im/ i Kazimierz oraz zmarli z rodziny

  9.30 W intencji Parafian

11.00 Dziękczynna w 10 r. urodzin Władzia

12.30 + Stanisław SPICZONEK oraz zm. z rodziny Kępskich i Spiczonek

18.00 + Maria MICHOŃSKA /ur i im/

 

Poniedziałek /16.08.2021/

  7.00 + Teresa WYROWIŃSKA 

18.00 + Czesław, Zdzisław i Alina – od brata

 

Wtorek /17.08.2021/

  7.00 + Gertruda GŁOWACKA – od brata Dominika z rodziną

18.00 + Bronisław i Feliks ORŁOWSCY oraz Helena i Marian PRZYBYLSCY

 

Środa /18.08.2021/

  7.00 + Joanna WYSIŃSKA /1r/

18.00 + Joanna AMBROZIAK /9r/

 

Czwartek /19.08.2021/

  7.00 + Teresa BAMBROWICZ – od Matek Różańcowych I Róży

18.00 + Bolesław, Ewa i Edmund SPRENGEL oraz Agnieszka i Bolesław WENDA

 

Piątek /20.08.2021/

  7.00 + Marianna i Czesław WOŻNIAK oraz zmarli z rodziny

18.00 + Zdzisław /1r/ i Leszek KURKOWSCY

 

Sobota /21.08.2021/

  7.00 + Jadwiga MICHALAK

18.00 + Stanisław /16r/ oraz zmarli z rodziny Wawrzyniaków i Estkowskich

 

NIEDZIELA /22.08.2021/  XXI  ZWYKŁA

  7.30 + Stefan ZIENTEK /ur/

  9.30 + Żaneta SIWEK /ur/ – od męża i dzieci

11.00 + Zofia, Jan, Klara i Marian NIEDOJADŁO

12.30 + Zygmunt PIŁAKOWSKI

18.00 + Adam KACZMAREK /9r/

 

Poniedziałek /23.08.2021/

  7.00 + Józef NOWAK /4r/ oraz Maria i Adam

18.00 Dziękczynna w 52 r. ślubu Barbary i Franciszka oraz 24 r. śluby Ewy i Arkadiusza

 

Wtorek /24.08.2021/

  7.00 + Gertruda GŁOWACKA – od siostry z rodziną

18.00 + Zygmunt i Władysława LIBUMSCY oraz zmarli z rodziny

 

Środa /25.08.2021/

  7.00 + Maria SZCZUROWSKA – od sąsiadów

18.00 + zmarli rodzice obojga stron i zmarli z rodziny

 

Czwartek /26.08.2021/

  7.00 + Józef NOWACKI /r.śm/

18.00 Dziękczynna w 42 r. ślubu Marii i Tadeusza i 34 r. urodzin Eweliny

 

Piątek /27.08.2021/

  7.00 + Helena ZAREMBA /19r/

18.00 + Grzegorz /r.śm/ i Edmund GOERKE

 

Sobota /28.08.2021/

  7.00 + Stanisław, Marta i Zbigniew DRZYZGA oraz Zbigniew TYLICKI

18.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Moniki Mierzejewskiej

 

NIEDZIELA /29.08.2021/  XXII  ZWYKŁA

  7.30 + Kazimierz i Mirosław KARWOWSCY

  9.30 W intencji parafian

11.00 Dziękczynna w 75 r. urodzin Barbary

12.30 + zmarli rodzice, bracia, bratowe i bratanki

18.00 + Jadwiga KUBIAK /13r/

 

Poniedziałek /30.08.2021/

  7.00 + Sabina i Jan STENCEL oraz zmarli z rodziny

18.00 + Roman FOLKMAR oraz zmarli z rodziny Gliwińskich i Janowskich

 

Wtorek /31.08.2021/

  7.00 + Rajmund JAŚNIAK /19r/

18.00 + Bronisław GĘSICKI /27r/ i zmarli z rodziny

 

Środa /1.09.2021/

  7.00 + Stefan ZIENTEK /im/

18.00 + Bronisława WALICHNIEWICZ  /im/ 

 

Czwartek /2.09.2021/

  7.00 + zm. z rodziny Roweckich, Misiaków, Paczkowskich i Kantorskich

18.00 + Helena i Leon ULATOWSCY; zm. z rodz. Ulatowskich i Lewandowskich

 

Piątek /3.09.2021/

  7.00 + Zbigniew i Andrzej ODZIOMEK

18.00 + Cecylia, Jan i Janina WASZAK oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /4.09.2021/

  7.00 + Bronisława, Wojciech i Jan CERLAK

18.00 + Jan KRASICKI /4r/

 

NIEDZIELA /5.09.2021/  XXIII  ZWYKŁA

  7.30 + Maria KRĘGIEL /im/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Małgorzata, Stanisław i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

12.30 + Kazimierz FRISCHKE /4r/

18.00 + Józef BOGUNIA

 

Poniedziałek /6.09.2021/

  7.00 + Beata /im/ i Piotr oraz zmarli z rodziny

18.00 + Eugeniusz WÓDARZEWSKI /im/

 

Wtorek /7.09.2021/

  7.00 + Zenon SIKORSKI – od pracowników OSIR-u

18.00 + Urszula NIDENKO /2r/

 

Środa /8.09.2021/

  7.00 O łaskę bł. Bożego dla Matek Różańcowych I Róży

18.00 + Jan CZARNECKI /1r/

 

Czwartek /9.09.2021/

  7.00 + Piotr ZIÓŁKOWSKI

18.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Stanisława

 

Piątek /10.09.2021/

   7.00 + Kazimierz /21r/ i Maria oraz zmarli z rodziny

18.00 Dziękczynna w 40 r. urodzin Adama

 

Sobota /11.09.2021/

  7.00 + Zygmunt KLIMCZAK i zmarli z rodziny

18.00 + Jerzy RUJNER /17r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /12.09.2021/  XXIV  ZWYKŁA

  7.30 Dziękczynna w 1 r. ślubu Adrianny i Huberta

  9.30 W intencji Parafian

11.00 Dziękczynna Bogu za łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie

12.30 + Antoni STAMM /1r/

18.00 + Irena /45r/ i Andrzej MASOJĆ

 

Poniedziałek /13.09.2021/

  7.00 O łaskę błogosławieństwa Bożego dla dzieci Matek Różańcowych

18.00 + Elżbieta, Franciszka i Andrzej SZYMCZAK

 

Wtorek /14.09.2021/

  7.00 + Franciszek i Helena KUTTA oraz zmarłe rodzeństwo

18.00 + Stefan, Krzysztof i Maciej BINIEK oraz zmarli z rodziny

 

Środa /15.09.2021/

  7.00 + Marian SZCZYGIELSKI /1r/

18.00 + Zofia KONCEWICZ

 

Czwartek /16.09.2021/

  7.00 + Urszula SZYMCZAK – od sąsiadów

18.00 + Józef OŚMIAŁOWSKI oraz rodzice i teściowie

 

Piątek /17.09.2021/

  7.00 + Stefan JENDRZEJEWSKI – od siostry Marii z rodziną

18.00 + Zygmunt ŁAPKA i zmarli z rodziny

 

Sobota /18.09.2021/

  7.00 O łaskę nawrócenia i zdrowie dla mamy

18.00 + Maria MARCINIAK i Dariusz CZERWIŃSKI

 

NIEDZIELA /19.09.2021/  XXV  ZWYKŁA

  7.30 Dziękczynna w 40 r. ślubu Celiny i Ryszarda

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Bogdan ŻUREK /3r/

12.30 + Stanisława i Władysław MICHALAK oraz zmarli z rodziny

18.00 + Helena i Janusz GOLEMBIEWSCY 

 

Poniedziałek /20.09.2021/

  7.00 Dziękczynna w 13 r ślubu Joanny i Andrzeja oraz 12 r urodzin Piotra

18.00 + Stanisław TUREK /19r/

 

Wtorek /21.09.2021/

  7.00 + Karol BRZUSKA

18.00 + Karolina ROSZAK /5r/

 

Środa /22.09.2021/

  7.00 + Alfred STANKIEWICZ oraz Helena i Paweł SZEWC

18.00 + Tadeusz PORĘBSKI /18r/

 

Czwartek /23.09.2021/

  7.00 + Stefan JENDRZEJEWSKI – od siostrzenicy Małgosi z rodziną

18.00 Dziękczynna w dniu urodzin Marcina

 

Piątek /24.09.2021/

  7.00 + Zygfryd ŁAPA /3r/ i rodzice obojga stron

18.00 + Piotr JANIK – od wnuków: Marty z mężem i Igora

 

Sobota /25.09.2021/

  7.00 + Jerzy AMBROZIAK /27r/

18.00 + Marianna BLACHOWSKA /2r/

 

NIEDZIELA /26.09.2021/  XXVI  ZWYKŁA

  7.30 + Piotr JANIK – od córki Ewy z mężem

  9.30 W intencji Parafian

11.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Karola Klorka

12.30 + Joanna NAGLEWSKA /ur/ oraz Julianna i Stanisław ŚWITAŁA

18.00 + Irena i Jan NIKODEM oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek /27.09.2021/

  7.00 + Henryk CIEJAK

18.00 + Tadeusz MATUSZEWSKI /2r/

 

Wtorek /28.09.2021/

  7.00 + Daniela i Edmund GOLIŃSCY oraz Stanisław KUCZYŃSKI

18.00 + Łucja, Czesław i Grzegorz FIUK

 

Środa /29.09.2021/

  7.00 + Marianna TYLICKA i zmarli z rodziny

18.00 + Stanisław KARŁOWSKI

 

Czwartek /30.09.2021/

  7.00 + Krystyna ŁABEJSZA

18.00 + Zofia, Wojciech i Henryk CIĘŻCY oraz Teresa i Marek BURCHARDT

 

Piątek /1.10.2021/

  7.00 + Stefan JENDRZEJEWSKI – od siostrzenicy Renaty z rodziną

18.00 + Piotr JANIK – od rodziny Szkorupa

 

Sobota /2.10.2021/

  7.00 + Sylwester MIERZEJEWSKI /7r/

18.00 + Joanna i Franciszek /40r/ ADAMCZYK

 

NIEDZIELA /3.10.2021/  XXVII  ZWYKŁA

  7.30 + Teresa MAGDZIŃSKA /im/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Teresa /im/ i Józef BĄK

12.30 + Stanisław i Łucja MISIAK oraz zmarli z rodziny

18.00 + Albina i Michał /40r/ JUREWICZ

 

Poniedziałek /4.10.2021/

  7.00 + Teresa i Bronisław LEWANDOWSCY oraz Irena i Zenon CHLEBOSZ

18.00 + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

Wtorek /5.10.2021/

  7.00 + Czeslaw KAMIŃSKI – od sąsiadów 

18.00 + Brunon /r.śm/, Brunon, Helena, Gertruda i Romana ZWIERSCY

 

Środa /6.10.2021/

  7.00 + Piotr DRYGLAS – od żony

18.00 + Marianna AMBROZIAK /7r/ i zmarli z rodziny

 

Czwartek /7.10.2021/

  7.00 + Stefan JENDRZEJEWSKI – od siostrzeńca Macieja z rodziną

18.00 + Andrzej BŁAŻKOW /8r/

 

Piątek /8.10.2021/

  7.00 + Janina NÓŻKA – od córki Renaty z dziećmi

18.00 + Piotr JANIK – od szwagierki Ludmiły z rodziną

 

Sobota /9.10.2021/

  7.00 + Stefan FRISCHKE – od żony i dzieci

18.00 + Grażyna GRABOWSKA

 

NIEDZIELA /10.10.2021/  XXVIII  ZWYKŁA

  7.30 + Cecylia, Franciszek i Leon ROJEWSCY

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Józef WACHOWIAK i Józef GÓRSKI /r.śm/

12.30 + Jan JABŁOŃSKI

18.00 + Jadwiga, Józef i marek SZYKANOWSCY; Urszula SZELIGA i dziadkowie

 

Poniedziałek /11.10.2021/

  7.00 + Piotr DRYGLAS – od syna Ireneusza z rodziną

18.00 Dziękczynna w 95 r. urodzin Jadwigi

 

Wtorek /12.10.2021/

  7.00 + Janina NÓŻKA – od córki Elżbiety z mężem

18.00 + Franciszek DRONKA /r.śm/

 

Środa /13.10.2021/

  7.00 + Janina SAMOJEDNA – od Matek Różańcowych III Róży

18.00 + Piotr JANIK – od szwagierki Józefy z rodziną

 

Czwartek /14.10.2021/

  7.00 + Stefania PNIEWSKA – od sąsiadów

18.00 + Grzegorz KOTKOWSKI /21r/

 

Piątek /15.10.2021/

  7.00 + Marian SZCZYGIELSKI

18.00 + Jadwiga WILCZARSKA /im/ i zmarli z rodziny

 

Sobota /16.10.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od szwagrostwa Anny i Stanisława Tatar

18.00 + Jeremi SZOPSKI – od rodziny Mroczkowskich

 

NIEDZIELA /17.10.2021/  XXIX  ZWYKŁA

  7.30 + Marianna i Władysław DZIADOWICZ

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Teresa /2r/ i Józef BĄK

12.30 + Teresa, Wiesław i Arkadiusz RUDNI

18.00 + Jadwiga i Henryk OKUNOWSCY oraz Piotr KRZEMIŃSKI

 

Poniedziałek /18.10.2021/

  7.00 + Grzegorz SZABLAK – od matki chrzestnej

18.00 + Jan CZARNECKI – od rodziny Pitułów

 

Wtorek /19.10.2021/

  7.00 + Piotr DRYGLAS – od syna Macieja z rodziną

18.00 + Piotr JANIK – od szwagrostwa Ewy i Jana Strojnych 

 

Środa /20.10.2021/

  7.00 + Halina WIŚNIEWSKA – od rodziny

18.00 + Irena ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

 

Czwartek /21.10.2021/

  7.00 + Irena i Zenon MARKO

18.00 + Teodor, Marian i Mirosław KUSZ; zm. z rodz. Kuszów i Dombków

 

Piątek /22.10.2021/

7.00 + Stefan JENDRZEJEWSKI – od sąsiadów

18.00 + Sabina i Jan STENCEL oraz zmarli z rodziny

 

Sobota /23.10.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od szwagierki Heleny z Wadowic 

18.00 + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMAREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

NIEDZIELA /24.10.2021/  XXX  ZWYKŁA

  7.30 + Tadeusz FERCZYŃSKI – od żony

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

12.30 + Łucja LEWANDOWSKA /4r/

18.00 + Urszula PIETRUSZYŃSKA

 

Poniedziałek /25.10.2021/

  7.00 + Piotr DRYGLAS – od chrześniaka Jarka z rodzicami

18.00 + Kazimierz ZDRADA /ur/

 

Wtorek /26.10.2021/

  7.00 + Mariusz NAPIERAŁA /12r/ i rodzice obojga stron

18.00 + Bolesław SPRENGEL /1r/

 

Środa /27.10.2021/

  7.00 + Mirosław KRECZMAN /1r/

18.00 + Włodzimierz NOWAK

 

Czwartek /28.10.2021/

  7.00 + Henryk CIEJAK

18.00 + Tadeusz CHŁOPECKI /im/

 

Piątek /29.10.2021/

  7.00 + Andrzej GABRYCHOWICZ /24r/, Agnieszka FROST i Józef RUSIN

18.00 + Stefania, Józef, Jan, Jadwiga i Wiesław SKOWROŃSCY

 

Sobota /30.10.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od chrześniaka Adama

18.00 + Zbigniew PILUT /r.śm/

 

NIEDZIELA /31.10.2021/  XXX  ZWYKŁA

  7.30 + Jan MŁYNARCZYK i zmarli z rodziny

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Regina ŻUREK

12.30 + Kazimierz FRISCHKE

18.00 + Helena i Leszek GLIWIŃSCY oraz zm. z rodz. Gliwińskich i Janowskich

 

Poniedziałek /1.11.2021/  Wszystkich Świętych

  7.30 + Beata, Maria, Kazimierz i Piotr

 9.30 + Marianna, marian, Leszek i Bogdan BLACHOWSCY; zm. z obojga stron

11.00 + Wojciech SOBIERALSKI /9r/

 

Wtorek /2.11.2021/  Dzień Zaduszny

  7.00 + Janina MAŚLANKA /ur/

18.00 + Antoni ŁOZOWSKI i rodzice obojga stron

 

Środa /3.11.2021/

  7.00 + Piotr JANIK – od Urszuli Różyckiej z rodziną

18.00 + Ewa i Erhard FEANKE

 

Czwartek /4.11.2021/

  7.00 + Łukasz JESIONOWSKI /2r/

18.00 + zm. z rodziny Kuligowskich i Brazewiczów

 

Piątek /5.11.2021/

  7.00 + Kazimiera GRABOWSKA /1r/

18.00 + Czesław, Łucja i Grzegorz FIUK

 

Sobota /6.11.2021/

  7.00 + Jadwiga i Henryk OKUNOWSCY oraz Piotr KRZEMIŃSKI

18.00 + Alojzy ZIELIŃSKI /20r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA /7.11.2021/  XXXI  ZWYKŁA

  7.30 + Stanisława MACYSZYN /2r/ oraz zmarli rodziny Cybulskich i Macyszynów

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + zmarli z rodziny Goerke, Korpus i Sudomierskich

12.30 + zmarli z rodziny Fryszke i Trzaska oraz cierpiących w czyśćcu

18.00 + Władysław /40r/ i Zofia BALCERAK; zm. z rodz. Balceraków i Szelążków

 

Poniedziałek /8.11.2021/

  7.00 + Piotr DRYGLAS – od Haliny i Janusza

18.00 + Weronika i Antoni oraz dziadkowie i zmarli z rodziny

 

Wtorek /9.11.2021/

   7.00 + Halina WIŚNIEWSKA – od sąsiadów

18.00 + Antonina i Jan NOWICCY oraz zmarli z rodziny

 

Środa /10.11.2021/

  7.00 + Piotr GRYGLAS – od sąsiadów

18.00 + zmarli z rodziny Łukanowskich, Domanowskich i Ferczyńskich

 

Czwartek /11.11.2021/ Święto  Niepodległości

  7.00 + Krystyna JABŁOŃSKA – od Janiny i Józefa TOMASZEK

18.00 W intencji Ojczyzny

 

Piątek /12.11.2021/

  7.00 + Włodzimierz ZALEWSKI – od sąsiadów

18.00 + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Sobota /13.11.2021/

  7.00 + Henryk KUBACKI

18.00 + Joanna i Witold ZWIERSCY oraz rodzice obojga stron

 

NIEDZIELA /14.11.2021/  XXXIII  ZWYKŁA

  7.30 + Feliks PIPOWSKI /35r/ i rodzice obojga stron

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Stanisław KUCZYŃSKI /im/

12.30 + Czesław DROZDOWSKI /3r/ i zmarli z rodziny

18.00 + Andrzej WITKOWSKI

 

Poniedziałek /15.11.2021/

  7.00 + Genowefa i Henryk CUR – od sąsiadów

18.00 + Franciszka /r.śm/, Czesław, Edwin i Franciszek WEJNEROWSCY; Brunon i Romana

 

Wtorek /16.11.2021/

  7.00 + Krystyna JABŁOŃSKA – od grupy modlitewnej Królowej Pokoju

18.00 + Józef /9r/ i Teresa BĄK

 

Środa /17.11.2021/

  7.00 + Krzysztof JUSZCZAK – od Środowiskowego Domu Samopomocy

18.00 + Marcin KAMIŃSKI /im/

 

Czwartek /18.11.2021/

  7.00 + Halina WIŚNIEWSKA – od sąsiadów

18.00 + Teresa, Jadwiga i Hieronim ROLIŃSCY

 

Piątek /19.11.2021/

  7.00 + Barbara PÓŁGĘSEK – od siostry

18.00 + Ryszard WRZESZCZ /13r/ oraz rodzice i rodzeństwo obojga stron

 

Sobota /20.11.2021/

  7.00 + Elżbieta, Zdzisław i Grzegorz SZEMRA oraz Agnieszka

18.00 + Halina DOMINIAK i Jarosław GRABOWSKI

 

NIEDZIELA /21.11.2021/  CHRYSTUSA  KRÓLA

  7.30 + Maria BOCHAT /ur/ oraz Bogdan i Hildegarda NOWIŃSCY

  9.30 W intencji parafian

11.00 + Cecylia WALICHNIEWICZ /im/

12.30 + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

18.00 + Marta HANUS /3r/

 

Poniedziałek /22.11.2021/

  7.00 + Marta, Stanisław i Zbigniew DRZYZGA oraz zm. z rodziny Bartoszyńskich

18.00 + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

 

Wtorek /23.11.2021/

  7.00 +  Krystyna JABŁOŃSKA – od grupy modlitewnej Królowej Pokoju

18.00 + Piotr JANIK – od Sabiny i Rafała z rodziną

 

Środa /24.11.2021/

  7.00 + Alfons GAFKA i zmarli z rodziny

18.00 + Józef, Maria i Józef BŁAŻEWICZ

 

Czwartek /25.11.2021/

  7.00  + Bożena i zmarli z rodziny

18.00 + Katarzyna i Michał SZPYTMA oraz zmarli z rodziny

 

Piątek /26.11.2021/

  7.00 + Janina SAMOJEDNA – od sąsiadów

18.00 + Lech BORKOWSKI

 

Sobota /27.11.2021/

  7.00 + Jadwiga i Henryk OKUNOWSCY oraz Piotr KRZEMIŃSKI

18.00 + Teresa MELLER /15r/

 

NIEDZIELA /28.11.2021/  I  ADWENTU

  7.30 + Zdzisław PYCIOR /im/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Zdzisław ORŁOWSKI /im/

12.30 + Eugeniusz /ur/ i Maria LEWANDOWSCY

18.00 + Ryszard ROGUSKI /26r/

 

Poniedziałek /29.11.2021/

  7.00 Dziękczynna w 40 r. urodzin Wojciecha

18.00 + Wojciech KONCEWICZ

 

Wtorek /30.11.2021/

  7.00 + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC

18.00 + Andrzej DEC

 

Środa /1.12.2021/

  7.00 + Piotr KRZEMIŃSKI oraz Jadwiga i Henryk OKUNOWSCY

18.00 + Wojciech ŁUKANOWSKI – od rodziców i babci

 

Czwartek /2.12.2021/

  7.00 + Stanisław NOWAKOWSKI – od Jerzego i Marzeny z rodziną

18.00 + Jadwiga i Józef STEFAŃSCY

 

Piątek /3.12.2021/

  7.00 + Halina WIŚNIEWSKA – od sąsiadów

18.00 + Leokadia i Józef GÓRSCY /ur/

 

Sobota /4.12.2021/

  7.00 + Jerzy KUBIAK – od żony z synami

18.00 + Piotr JANIK – od córki Aurelii z mężem

 

NIEDZIELA /5.12.2021/  II  ADWENTU

  7.30 + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Jan CZARNECKI – od brata Romana z rodziną

12.30 Dziękczynna w rocznicę ślubu

18.00 + Jeremi SZOPSKI /1r/

 

Poniedziałek /6.12.2021/

  7.00 + Regina ADAMSKA – od Sióstr Najśw. Serca Jezusa  z Grabowca

18.00 + Mikołaj SULŻYCKI /im/

 

Wtorek /7.12.2021/

  7.00 + Krystyna JABŁOŃSKA – od męża

18.00 + Jadwiga DOMAŃSKA /1r/

 

Środa /8.12.2021/

  7.00 + Stanisław NOWAKOWSKI – od córek i syna z rodzinami

18.00 + Maria i Czesław WOŻNIAK oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek /9.12.2021/

  7.00 + Krystyna JABŁOŃSKA – od córki z rodziną

18.00 + Rozalia, Brunon i Franciszek WERNER

 

Piątek /10.12.2021/

  7.00 + Helena i Leon WYROWIŃSCY

18.00 + Ryszard TWOREK /11r/ i rodzice obojga stron

 

Sobota /11.12.2021/

  7.00 + Jerzy KUBIAK – od chrześniaka Kacpra

18.00 + Julian ROSZAK /30r/ i rodzice obojga stron

 

NIEDZIELA /12.12.2021/  III  ADWENTU

  7.30 + Helena SZUMSKA i Krystyna SOBECKA

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Łucja MISIAK

12.30 Dziękczynna w 1 r. ślubu

18.00 + Józef BRETES /ur/ oraz zm. z rodz. Bretesów, Balceraków i Szelążków

 

Poniedziałek /13.12.2021/

  7.00 + Anna NOWAKOWSKA

18.00 + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY

 

Wtorek /14.12.2021/

  7.00 + Jadwiga PAŁUCZAK – od Bogumiły z rodziną

18.00 + Jan ROLIŃSKI /9r/ i rodzice obojga stron

 

Środa /15.12.2021/

  7.00 Dziękczynna w urodziny Alicji Kłos – od grupy modlitewnej Królowej Pokoju

18.00 + Sylwester MIERZEJEWSKI /ur/

 

Czwartek /16.12.2021/

  7.00 + Krystyna JABŁOŃSKA – od grupy modlitewnej Królowej Pokoju

18.00 + Piotr JANIK – od Asi z rodziną

 

Piątek /17.12.2021/

  7.00 + Piotr KRZEMIŃSKI /1r/

18.00 + Józef BOGUNIA i zmarli z rodziny

 

Sobota /18.12.2021/

  7.00 Dziękczynna w dniu imienin ks. Dariusza Sobczaka i ks. Dariusza Błaszczyka

18.00 + Antoni BEDNARSKI /20r/

 

NIEDZIELA /19.12.2021/  IV  ADWENTU

  7.30 + Teresa MAGDZIŃSKA /16r/

  9.30 W intencji Parafian

11.00 + Roman ŁAWNICZAK /1r/

12.30 + Józefa, Eleonora i Stanisław JUSZCZYŃSCY

18.00 + Kazimierz ZDRADA /3r/

 

Poniedziałek /20.12.2021/

  7.00 Dziękczynna w urodziny Karoliny Koncewicz – od grupy modlitewnej Królowej Pokoju

18.00 + Jan SADOWSKI /28r/, rodzice obojga stron i Mieczysław SETCKI

 

Wtorek /21.12.2021/

  7.00 + Jan BARAN /1r/ i rodzice obojga stron

18.00 + Piotr JANIK – od córki Małgorzaty z rodziną

 

Środa /22.12.2021/

  7.00 + Janina SAMOJEDNA – od sąsiadów

18.00 + Marek WAWRZON

 

Czwartek /23.12.2021/

  7.00 + Leopolda, Leon, Zdzisław i Leszek KURKOWSCY

18.00 + Andrzej RUJNER i zmarli z rodziny

 

Piątek /24.12.2021/  Wigilia

  7.00 + Stefan FRISCHKE

  7.00

 

SOBOTA /25.12.2021/  BOŻE  NARODZENIE

  0.00 W intencji Parafian

  7.30 Dziękczynna w 75 r. urodzin Franciszka 

  9.30 + Józef GRABOWSKI /19r/

11.00 + Aniela /7r/ i Sylwester /33r/ WOLNIEWICZ

12.30 + Kazimierz FRISCHKE /ur/

18.00 + Jadwiga i Henryk OKUNOWSCY oraz Piotr KRZEMIŃSKI

 

NIEDZIELA /26.12.2021/  ŚW.  SZCZEPANA

  7.30 + Janina, Franciszek i Wiesław SAMOJEDNI

  9.30 + Józef i Zbigniew CIEPLIŃSCY

11.00 + Henryk BISAGA

12.30 + Antonina i Antoni MRUK oraz Stanisława i Władysław MICHALAK

18.00 + Ewa SPALIŃSKA

 

Poniedziałek /27.12.2021/

  7.00 + Stanisława /5r/ i Kazimierz ŁOJKUC oraz zmarli z rodziny

18.00 + zmarli rodzice i teściowie

 

Wtorek /28.12.2021/

  7.00

18.00 + Henryk KRAKOWIAK /33r/

 

Środa /29.12.2021/

  7.00

18.00 + Piotr JANIK – od Agnieszki i Sebastiana z rodziną

 

Czwartek /30.12.2021/

  7.00

18.00 + Sylwester MIERZEJEWSKI /im/

 

Piątek /31.12.2021/

  7.00 + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

18.00 Dziękczynna za wszelkie łaski 2021 roku

 

SOBOTA /1.01.2022/  N M P    BOŻEJ   RODZICIELKI

  7.30

  9.30

11.00

12.3+ Marianna /ur/ oraz zmarli z rodziny Wawrzyniaków i Estkowskich

18.00 Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski od Boga, z prośbą o dalsze