Intencje Mszalne

NIEDZIELA / 22.05.2022 /   VI   WIELKANOCNA

   7.3o + Marcin KAMIŃSKI /14r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Mieczysław i Genowefa BARTOSZ oraz rodzice obojga stron

 12.3o + Andrzej WITKOWSKI

 18.oo + Henryk SIKORSKI /12r/, Irena GRZESIAK i Teresa TYNKIEWICZ

 

Poniedziałek / 23.05.2022 /

   7.oo + Regina OGRABEK – od syna Wiesława z rodziną

 18.oo + Józef GRĄCKI /5r/

 

Wtorek / 24.05.2022 /

   7.oo + Katarzyna WASZKOWSKA

 18.oo + Andrzej DEMBOWSKI /9r/ i Stanisław WALCZAK

 

Środa / 25.05.2022 /

   7.oo + Agata PAJĄK – od sąsiadów

 18.oo + Czesław ŻUREK /2r/

 

Czwartek / 26.05.2022 /

   7.oo + Janina SAMOJEDNA

 18.oo + Irena i Jan CIESIÓŁKA

 

Piątek / 27.05.2022 /

   7.oo + Iwona CIESIOŁKA – od koleżanek z Ośrodka Pomocy Społecznej

 18.oo + Ryszard KIETLIŃSKI /17r/

 

Sobota / 28.05.2022 /

   7.oo + Stanisława LEWCZYŃSKA – od córki Alicji z rodziną

 18.oo + Róża KUBERSKA oraz zmarli z rodziny Kuberskich i Boińskich

 

NIEDZIELA / 29.05.2022 /   WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE

   7.3o + Jerzy SZCZĘSNY /10r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo O Boże bł. i opiekę Anioła Stróża dla Ady w I r. urodzin

 12.3o + Helena NIJAKA

 18.oo + Henryk CIEJAK

 

Poniedziałek / 30.05.2022 /

   7.oo + Marzena i Paweł SARNOWSCY

 18.oo + Marian GĘSICKI /23r/ i zmarli z rodziny

 

Wtorek / 31.05.2022 /

   7.oo + Janina PAWZUN – od Eli i Joasi Lewko

 18.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

 

Środa / 1.06.2022 /

   7.oo O łaskę błogosławieństwa Bożego dla dzieci i wnuków

 18.oo + Jan WALCZAK /7r/

 

Czwartek / 2.06.2022 /

   7.oo + Wiesława BANASZAK /2r/

 18.oo + Władysław KOZIOŁ /31r/

 

Piątek / 3.06.2022 /

   7.oo + Franciszek i Wiesław SAMOJEDNI

 18.oo + Krzysztof KOLASIŃSKI  /ur/

 

Sobota / 4.06.2022 /

   7.oo + Maria /24r/, Beata, Kazimierz i Piotr /19r/ oraz zmarli z ich rodzin

 18.oo + Władysław DOMINIAK

 

NIEDZIELA / 5.06.2022 /   ZESŁANIE  DUCHA  ŚWIĘTEGO

   7.3o + Józef MAGDZIŃSKI /3r/ i zmarli z rodziny

   9.3o Dziękczynna w 25 r. ślubu Arlety i Jarosława

 11.oo + Violetta /10r/ i Marek /6r/ BORKOWSCY

 12.3o O błogosławieństwo Boże dla chóru

 18.oo + Anna i Stanisław BRYK; Helena i Kazimierz KOPIEC; Roman KOPERA; zmarli z ich rodzin

 

Poniedziałek / 6.06.2022 /

   7.oo + Barbara BEDNARSKA /2r/

 18.oo + Jolanta i Roman SIEKIERSCY

 

Wtorek / 7.06.2022 /

   7.oo + Stanisława LEWCZYŃSKA – od córki Kingi z rodziną

 18.oo + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

 

Środa / 8.06.2022 /

   7.oo + Janina, Mieczysław i Edward KOŁODZIEJ oraz rodzice obojga stron

 18.oo + Zdzisław KURASIAK /5r/

 

Czwartek / 9.06.2022 /

   7.oo Dziękczynna w 3 r. ślubu Joanny i Marcina

 18.oo + Józef BRETES /7r/ oraz zmarli z rodz. Bretesów i Balceraków 

 

Piątek / 10.06.2022 /

   7.oo + Włodzimierz ZALEWSKI i rodzice obojga stron

 18.oo Dziękczynna w 50 r. święceń kapłańskich Ks. Prałata Franciszka Nowakowskiego

 

Sobota / 11.06.2022 /

   7.oo + Czesława i Kazimierz CIECHALSCY

 18.oo + Maria i Paweł CZARNYNOGA /r.śm/

 

NIEDZIELA / 12.06.2022 /   PRZENAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY

   7.3o + Krzysztof i Czesław SZAFRANIEC oraz zmarli z rodziny

   9.3o + Anna GACA – od Małgorzaty i Waldemara

 11.oo + Leon SIERACKI /61r/ i zmarli z rodziny

 12.3o + Jadwiga i Józef STEFAŃSCY

 18.oo + Janina KULESZA /20r/

 

Poniedziałek / 13.06.2022 /

   7.oo + Teresa WASZAK – od sąsiadów

 18.oo Dziękczynna w 50 r. urodzin Mirosława – od żony z wnukami

 

Wtorek / 14.06.2022 /

   7.oo + Leszek /ur/ i Zdzisław KURKOWSCY

 18.oo + Kazimierz BRZEZIŃSKI i zmarli z rodziny

 

Środa / 15.06.2022 /

   7.oo + Marek KOPCZYŃSKI – od sąsiadów

 18.oo + Jerzy /2r/, rodzice, siostra Barbara i bracia: Jan i Edmund

 

CZWARTEK / 16.06.2022 /  BOŻE   CIAŁO

   7.3o + Sławomir /14r/ i Tadeusz oraz zmarli z rodziny Murawskich i Bejtków

   9.3o W intencji Parafian

 12.3o + Janina, Franciszek i Wiesław SAMOJEDNI

 18.oo + Barbara GROBELNA /3r/

 

Piątek / 17.06.2022 /

   7.oo + Stanisława LEWCZYŃSKA – od syna Eligiusza

 18.oo + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

Sobota / 18.06.2022 /

   7.oo + Jan MAREK /im/, rodzice i teściowie

 18.oo + Helena i Leszek GLIWIŃSCY oraz zmarli z rodz. Gliwińskich i Janowskich

 

NIEDZIELA / 19.06.2022 /   XII   ZWYKŁA

   7.3o W intencji Parafian

   9.3o + Anna GACA /1r/

 11.oo + Elżbieta GRZEŚKOWIAK /im/

 12.3o + Maria i Stanisław MINDYKOWSCY

 18.oo + Weronika i Wojciech PACZKOWSCY oraz Marianna i Walenty ADAMCZYK

 

Poniedziałek / 20.06.2022 /

   7.oo + Eugeniusz WÓDARZEWSKI /13r/ i rodzice obojga stron

 18.oo + Marta HANUS

 

Wtorek / 21.06.2022 /

   7.oo + Teresa ZGÓRSKA /2r/ oraz Jan i Beata

 18.oo + Bolesław /ur/ i zmarli z rodziny

 

Środa / 22.06.2022 /

   7.oo + Alojzy ZIELIŃSKI /im/ oraz Antonina i Jan NOWICCY

 18.oo + Irena i Józef ŁUCZAK

 

Czwartek / 23.06.2022 /

   7.oo + Czesław KACZMARCZYK – od syna Macieja z żoną

 18.oo + Krzysztof SZAFRANIEC /3r/

 

PIĄTEK / 24.06.2022 /   ODPUST  PARAFIALNY

   7.oo + Mikołaj SULŻYCKI /ur/ i zmarli z rodziny

   7.oo + Halina, Józef i Bogusław ZIENKIEWICZ oraz Robert SUK

 18.oo W intencji Parafian

 

Sobota / 25.06.2022 /

   7.oo + Beata /ur/ i Piotr oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Janina i Jan MAŚLANKA /im/

 

NIEDZIELA / 26.06.2022 /   XIII   ZWYKŁA

   7.3o + Leon ROJEWSKI /im/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 30 r. ślubu Aliny i Leszka

 12.3o + Maria, Leszek i Bogdan BLACHOWSCY oraz Weronika i Tomasz GRACZ

 18.oo + Henryk CIEJAK

 

Poniedziałek / 27.06.2022 /

   7.oo + Jan ROLIŃSKI /ur i im/ i rodzice obojga stron

 18.oo + Piotr, Jan, Adam i Helena HANUS

 

Wtorek / 28.06.2022 /

   7.oo + Stanisław KUCZYŃSKI /9r i ur/

 18.oo + Władysława i Franciszek GRZEGOREK

 

Środa / 29.06.2022 /

   7.oo + Jerzy SZPRYNGER

 18.oo + Robert i Janina KUNC; Zofia i Stanisław BARAN; zm. z rodz. Losików

 

Czwartek / 30.06.2022 /

   7.oo + Władysława i Władysław OSIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Edmund i Grzegorz GOERKE oraz Anna FRIESE

 

Piątek / 1.07.2022 /

   7.oo + Regina OGRABEK – od Renaty i Henryka i rodziny Kuchtów

 18.oo + Stanisław WOJTECKI /25r/

 

Sobota / 2.07.2022 /

   7.oo + Stanisława LEWCZYŃSKA – od córki Teresy z rodziną

 18.oo + Joanna i Witold ZWIERSCY oraz rodzice obojga stron

 

NIEDZIELA / 3.07.2022 /   XIV   ZWYKŁA

   7.3o + Konrad i Marianna ŁOBOCCY

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Andrzej DEC oraz Mieczysława i Władysław

 12.3o + Tadeusz LEWANDOWSKI /15r/

 18.oo + Piotr GROBELNY i zmarli z rodziny Fiedosiewicz

 

Poniedziałek / 4.07.2022 /

   7.oo + Zofia i Maciej PAWŁOWSCY oraz Kazimiera i Józefa SERAFIN

 18.oo + Anna KULIGOWSKA

 

Wtorek / 5.07.2022 /

   7.oo + Łucją OLEJNICZAK – od syna z rodziną

 18.oo Dziękczynna w 18 r. urodzin Mateusza

 

Środa / 6.07.2022 /

   7.oo + Józefa, Eugeniusz, Krzysztof i Barbara

 18.oo + Stanisław MUDZIUK /16r/ i zmarli z rodziny

 

Czwartek / 7.07.2022 /

   7.oo + Helena JURAK – od dzieci z rodzinami

 18.oo + Krystyna GRABIŃSKA oraz zm. z rodz. Grabińskich i Mieszałowskich

 

Piątek / 8.07.2022 /

   7.oo + Józef, Agnieszka i Mirosława KĘSKA

 18.oo + Leon BRYLEWSKI – od siostry Urszuli z rodziną

 

Sobota / 9.07.2022 /

    7.oo + Elżbieta i Szczepan GRABOWSCY oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Wojciech MELLER /28r/

 

NIEDZIELA / 10.07.2022 /   XV   ZWYKŁA

   7.3o + Genowefa, Bronisław i marek SZULC oraz zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Danuta KUCHARSKA /2r/ – od córek z rodzinami

 12.3o + Marian FRYSZKE /r.śm/

 18.oo + Janina, Benedykt i Dariusz CIORKOWSCY

 

Poniedziałek / 11.07.2022 /

   7.oo + Tadeusz i Andrzej KLAWIŃSCY

 18.oo + Władysław MULARCZYK i zmarli z rodziny

 

Wtorek / 12.07.2022 /

   7.oo Dziękczynna w 53 r. ślubu Marii i Henryka

 18.oo + Józef BOGUNIA /20r/ i zmarli z rodziny

 

Środa / 13.07.2022 /

   7.oo + Łucją OLEJNICZAK – od Klubu Seniora Niezapominajka

 18.oo + Halina i Zygmunt ŁAPKA oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek / 14.07.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od siostry Anny z rodziną

 18.oo + Irena CHYŻEWSKA

 

Piątek / 15.07.2022 /

   7.oo + Konrad i Gertruda NOWAKOWSCY oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Henryk CIEJAK

 

Sobota / 16.07.2022 /

   7.oo + Anna GACA – od Heleny Machowskiej

 18.oo + Roman FOLKMAR oraz zmarli z rodziny Gliwińskich i Janowskich

 

NIEDZIELA / 17.07.2022 /   XVI   ZWYKŁA

   7.3o + Janina PAWZUN – od byłej klasy VIII c

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Anna GACA – od rodziny Wawrzyńskich

 12.3o + Antoni KUCHARSKI /1r/ – od córek z rodzinami

 18.oo + Antoni MACYSZYN /13r/ oraz zmarli z rodziny Macyszynów i Cybulskich

 

Poniedziałek / 18.07.2022 /

   7.oo + Hubert KUREK – od syna Piotra z rodziną

 18.oo + Agnieszka, Edmund, Mirosława i Andrzej WIŚNIEWSCY

 

Wtorek / 19.07.2022 /

   7.oo + Krystyna FALGOWSKA

 18.oo Dziękczynna w 54 r. ślubu Gizeli i Józefa

 

Środa / 20.07.2022 /

   7.oo + Zygmunt ZABOROWSKI /14r/, Dariusz WYSOCKI /10r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Czesława WACHOWIAK /im/

 

Czwartek / 21.07.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od Piotra Czerwińskiego z rodziną

 18.oo + Tadeusz FERCZYŃSKI

 

Piątek / 22.07.2022 /

   7.oo + Joanna NAGLEWSKA /3r/ i Zbigniew WYDRZYŃSKI /18r/

 18.oo + Mirosław KRECZMAN /ur/

 

Sobota / 23.07.2022 /

   7.oo + Maria i Józef SZCZYGŁOWSCY

 18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI

 

NIEDZIELA / 24.07.2022 /   XVII   ZWYKŁA

   7.3o + Krzysztof KOLASIŃSKI /im/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Czesława ŻEREBIEC

 12.3o Dziękczynna w 50 r. urodzin Joanny

 18.oo + Grzegorz RUJNER /8r/

 

Poniedziałek / 25.07.2022 /

   7.oo + Krzysztof SZAFRANIEC

 18.oo + Maria /3r/ i Bronisław JAGŁA

 

Wtorek / 26.07.2022 /

   7.oo + Jan BEDNARSKI /7r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Anna i Bolesław MARTENKA oraz zmarli z rodziny

 

Środa / 27.07.2022 /

   7.oo Dziękczynna w dniu imienin Krzysztofa

 18.oo + Anna GACA – od brata z rodziną

 

Czwartek / 28.07.2022 /

   7.oo + Wiktoria i Stefan JASTRZĘBSCY oraz Janina i Henryk KRUTULSCY

 18.oo + Aniela WOLNIEWICZ /ur/

 

Piątek / 29.07.2022 /

   7.oo + Anna CHECHŁA i zmarli z rodziny

 18.oo + Mikołaj SULŻYCKI /2r/

 

Sobota / 30.07.2022 /

   7.oo Dziękczynna w 1 r. urodzin Weroniki – od dziadków i kuzynostwa

 18.oo + Marta i Józef ADAMCZEWSCY oraz zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA / 31.07.2022 /   XVIII   ZWYKŁA

   7.3o + Leokadia PASTWA i Artur ZALEWSKI /3r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 1 r. ślubu Danuty i Rafała – od rodziców

 12.3o + Bernadeta ŁAWNICZAK

 18.oo + Kazimierz BRZEZIŃSKI /31r/ i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek / 1.08.2022 /

   7.oo + Maciej NOWICKI

 18.oo + Edmund GOLIŃSKI /10r/

 

Wtorek / 2.08.2022 /

7.oo Dziękczynna w 42 r. ślubu Elżbiety i Dariusza

 18.oo + Czesław KACZMARCZYK /ur/ – od syna Macieja z rodziną

 

Środa / 3.08.2022 /

   7.oo + Krzysztof SZAFRANIEC /ur/

 18.oo + Stefanią i Edmund PANKANIN /r.śm/

 

Czwartek / 4.08.2022 /

   7.oo

 18.oo + Tadeusz KWIATKOWSKI – od żony z rodziną

 

Piątek / 5.08.2022 /

   7.oo + Zbigniew TYLICKI /12r/ i zmarli z obojga stron

 18.oo + Jan ZGÓRSKI /8r/ oraz Teresa i Beata

 

Sobota / 6.08.2022 /

   7.oo + Feliksa DABROWSKA

 18.oo + Stanisława i Feliks SKUCIŃSCY oraz Helena, Józef i Andrzej DRABINA

 

NIEDZIELA / 7.08.2022 /   XIX   ZWYKŁA

   7.3o + Halina ŁOBOCKA

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Henryk CIEJAK

 12.3o + Józef BRZUCHNALSKI – od syna z rodziną

 18.oo + Brunon, Rozalia i Franciszek WERNER

 

Poniedziałek / 8.08.2022 /

   7.oo + Teresa i Henryk JELONEK oraz zmarli z obojga stron

 18.oo + Mieczysław SETCKI /19r/ oraz rodzice i dziadkowie Zagroda i Rogulscy

 

Wtorek / 9.08.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od brata Eugeniusza z rodziną

 18.oo + Janina MAŚLANKA /3r/

 

Środa / 10.08.2022 /

   7.oo + Hubert KUREK – od syna Rafała z rodziną

 18.oo + Weronika LEŃCZUK /27r/

 

Czwartek / 11.08.2022 /

   7.oo + Anna GACA – od Jacka Machowskiego

 18.oo + Zofia, Jan, Klara i Marian NIEDOJADŁO

 

Piątek / 12.08.2022 /

   7.oo + Janina PAWZUN – od Ewy i Adama

 18.oo + Monika i Józef CIESZYŃSCY

 

Sobota / 13.08.2022 /

   7.oo + Maria LEWANDOWSKA i Eugeniusz CHLEBOSZ

 18.oo + Hipolit ŁAKSA /im/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA / 14.08.2022 /   XX   ZWYKŁA

   7.3o + Czeslaw KAMIŃSKI /1r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 18 r. urodzin Oliwii

 12.3o + Stanisław SPICZONEK oraz zmarli z rodziny Spiczonek i Kępskich

 18.oo + Andrzej WITEK i Hanna POPŁAWSKA – od żony z córkami

 

PONIEDZIAŁEK / 15.08.2022 /   WNIEBOWZIĘCIE   N M P

   7.3o + Maria /im/ i Kazimierz oraz zmarli z rodziny

 9.3o W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 80 r. urodzin dla Władysławy – od synowej

 12.3o Dziękczynna w 25 r. ślubu Agnieszki i Marka

 18.oo + Maria MICHOŃSKA /ur i im/

 

Wtorek / 16.08.2022 /

   7.oo + Jadwiga LOBA i zmarli z rodziny

 18.oo + Pelagia, Franciszek i Leon BRYLEWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Środa / 17.08.2022 /

   7.oo + Jadwiga MICHALAK

 18.oo + Bronisława i Feliks ORŁOWSCY oraz Helena i Marian PRZYBYLSCY

 

Czwartek / 18.08.2022 /

   7.oo + Joanna AMBROZIAK /10r/

 18.oo  + Genowefa i Bolesław WOJCIECHOWSCY oraz zmarli dziadkowie 

 

Piątek / 19.08.2022 /

   7.oo + Bolesław JAKUBOWSKI /ur i im/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Bolesław /im/ i zmarli z rodziny

 

Sobota / 20.08.2022 /

   7.oo + Zdzisław /2r/ i Leszek KURKOWSCY

 18.oo + Ks. Marek PYC /1r/

 

NIEDZIELA / 21.08.2022 /   XXI   ZWYKŁA

   7.3o Dziękczynna w 25 r. ślubu Ewy i Arkadiusza i 53 r. Barbary i Franciszka

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Maria, Marianna i Marian BLACHOWSCY oraz Weronika i Tomasz GRACZ

 12.3o + Stanisław WAWRZYNIAK /17r/ oraz zmarli z rodziny Wawrzyniaków i Estkowskich

 18.oo + Leon BRYLEWSKI – od rodziny Filipiaków

 

Poniedziałek / 22.08.2022 /

   7.oo + Jan HORKA /3r/ i Janusz LEWCZYŃSKI /ur/

 18.oo + Zofia i Edward OKUPNIAK

 

Wtorek / 23.08.2022 /

   7.oo + Józef NOWAK /5r/ oraz Maria i Adam

 18.oo + Adam KACZMAREK /10r/

 

Środa / 24.08.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od siostry Barbary z rodziną

 18.oo + Zygmunt i Władysława LIBUMSCY oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek / 25.08.2022 /

   7.oo + Anna GACA – od Wiesława Machowskiego

 18.oo + Stanisław RULNICKI /22r/

 

Piątek / 26.08.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od córki Tereni z rodziną

 18.oo Dziękczynna w 43 r. ślubu Marii i Tadeusza oraz 35 r. urodzin Eweliny

 

Sobota / 27.08.2022 /

   7.oo + Mariusz KOTKOWSKI – od wujka Józefa z synami i rodzinami

 18.oo + Grzegorz /r.śm/ i Edmund GOERKE

 

NIEDZIELA / 28.08.2022 /   XXII   ZWYKŁA

   7.3o W intencji parafian

   9.3o Dziękczynna w 25 r. ślubu Anny i Arkadiusza

 11.oo + Kazimierz i Mirosław KARWOWSCY

 12.3o + zmarli rodzice, bracia, bratowe i bratankowie

 18.oo + Leon BRYLEWSKI – od rodziny Kościołków

 

Poniedziałek / 29.08.2022 /

   7.oo

 18.oo + Jadwiga, Zygmunt i Jerzy KUBIAK

 

Wtorek / 30.08.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od siostrzeńca Macieja z rodziną

 18.oo + Anna GACA – od rodziny Radzikowskich

 

Środa / 31.08.2022 /

    7.oo + Hubert KUREK – od sąsiadów

 18.oo + Bronisław GĘSICKI i zmarli z rodziny

 

Czwartek / 1.09.2022 /

   7.oo + Urszula /3r/ i Wojciech NIDENKO

 18.oo + Urszula NIDENKO /3r/

 

Piątek / 2.09.2022 /

   7.oo + Agnieszka BROSZKO /r.śm/

 18.oo + Helena i Leon ULATOWSCY; zm. z rodz. Ulatowskich i Lewandoskich

 

Sobota / 3.09.2022 /

   7.oo + Albina BIELAWSKA /1r/ – od syna Czesława z rodziną

18.oo + Bronisława, Wojciech i Jan CERLAK oraz zmarli z rodziny 

 

NIEDZIELA / 4.09.2022 /   XXIII   ZWYKŁA

   7.3o + Władysław WĄS – od pracowników Szkoły Podstawowej nr 4

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Bronisława WALICHNIEWICZ 

 12.3o + Kazimierz FRISCHKE /5r/

 18.oo + Ryszard KIETLIŃSKI

 

Poniedziałek / 5.09.2022 /

   7.oo + Genowefa, Jan i Jacek ZAGOR

 18.oo + Elżbieta GRZEŚKOWIAK /1r/

 

Wtorek / 6.09.2022 /

   7.oo + Beata /im/ i Piotr oraz zmarli z rodziny

  18.oo + Eugeniusz WÓDARZEWSKI /im/

 

Środa / 7.09.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od bratanka Sławka z rodziną

 18.oo + Cecylia, Jan i Janina WASZAK oraz zmarli z rodziny

 

Czwartek / 8.09.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od bratowej Wiesławy Skowrońskiej z rodziną

 18.oo + Antoni STAMM

 

Piątek / 9.09.2022 /

   7.oo + Mariusz KOTKOWSKI – od rodziców

 18.oo + Halina ŁAPKA /1r/ i zmarli z rodziny

 

Sobota / 10.09.2022 /

   7.oo + Kazimierz /22r/ i Maria oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Jan KRASICKI /5r/ i rodzice obojga stron

 

NIEDZIELA / 11.09.2022 /   XXIV   ZWYKŁA

   7.3o + Stefanią i Feliks JARGIEŁO

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Elżbieta, Franciszka i Andrzej SZYMCZAK

 12.3o + Bogdan WĘGLORZ, Aleksandra BADACZEWSKA; Czesław i Michał BRZEZIŃSCY

 18.oo + Irena /46r/ i Andrzej MASOJĆ

 

Poniedziałek / 12.09.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od Anny Gatkowskiej z rodziną

 18.oo + Henryk CIEJAK

 

Wtorek / 13.09.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od bratanka Łukasza z rodziną

 18.oo + Jerzy RUJNER /18r/

 

Środa / 14.09.2022 /

   7.oo

 18.oo Dziękczynna za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze dla rodziny

 

Czwartek / 15.09.2022 /

   7.oo + Mariusz KOTKOWSKI – od ojca chrzestnego z rodziną

 18.oo + Anna GACA – od Pawła Olejniczaka

 

Piątek / 16.09.2022 /

   7.oo + zmarli z rodziny Pankowskich, Misiaków, Roweckich i Kantorskich

 18.oo + Małgorzata, Stanisław i Ryszard JEŻ oraz Grażyna BAKUŁA

 

Sobota / 17.09.2022 /

   7.oo Dziękczynna w 45 r. ślubu Marii i Janusza

 18.oo + Józef OŚMIAŁOWSKI /ur/, rodzice i teściowie

 

NIEDZIELA / 18.09.2022 /   XXV   ZWYKŁA

   7.3o + Witold BRYGMAN i zmarli rodzice

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + zmarli z rodziny Misiaków, Kantorskich i Roweckich

 12.3o + Bogdan ŻUREK /4r/

 18.oo Dziękczynna w 10 r. ślubu Kamili i Pawła

 

Poniedziałek / 19.09.2022 /

   7.oo Dziękczynna w dniu urodzin Joanny

 18.oo O łaskę błogosławieństwa Bożego dla dzieci Matek Różańcowych

 

Wtorek / 20.09.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od Ireny z rodziną

 18.oo + Andrzej RADZIKOWSKI – od rodziny Gaców

 

Środa / 21.09.2022 /

   7.oo + Zygfryd ŁAPA i rodzice obojga stron

 18.oo + Karolina ROSZAK /6r/

 

Czwartek / 22.09.2022 /

   7.oo + Mariusz KOTKOWSKI – od siostry z rodziną

 18.oo + Tadeusz PORĘBSKI

 

Piątek / 23.09.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od bratanka Marcina z rodziną

 18.oo Dziękczynna w dniu urodzin Marcina

 

Sobota / 24.09.2022 /

   7.oo + Jerzy AMBROZIAK /29r/

 18.oo + Marianna BLACHOWSKA /3r/ i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA / 25.09.2022 /   XXVI   ZWYKŁA

   7.3o + Andrzej RZĘTKOWSKI – od żony i dzieci z rodzinami

   9.3o Dziękczynna w 50 r. ślubu Elżbiety i Eugeniusza

 11.oo Dziękczynna w 20 r. ślubu Katarzyny i Krzysztofa

 12.30 + Joanna NAGLEWSKA /ur/ oraz Julianna i Stanisław ŚWITAŁA

 18.oo + Krystyna STANKIEWICZ

 

Poniedziałek / 26.09.2022 /

   7.oo O łaskę Bożego błogosławieństwa dla dzieci Matek Różańcowych

 18.oo + Zofia TURAŃSKA – od bratanicy Agnieszki z rodziną

 

Wtorek / 27.09.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od rodziny Błaszczyków z Baruchowa

 18.oo + Teresa MATUSZEWSKA /3r/ – od żony i synów z rodzinami

 

Środa / 28.09.2022 /

   7.oo + Mariusz KOTKOWSKI – od rodziny Ziemniaków, Rudowiczów i Czajkowskich

 18.oo + Edmund NOWIK /1r/

 

Czwartek / 29.09.2022 /

   7.oo + Czesław KACZMARCZYK /1r/

 18.oo + Łucja, Czesław i Grzegorz FIUK

 

Piątek / 30.09.2022 /

   7.oo + Stefanią SAPUTA /7r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Helena WOJTECKA /ur/ i zmarli z rodziny

 

Sobota / 1.10.2022 /

   7.oo + Janusz RADTKE /ur/ i zmarli z rodziny

18.oo + Andrzej RADZIKOWSKI – od Ewy Gaca

 

NIEDZIELA / 2.10.2022 /   XXVII   ZWYKŁA

   7.3o + Sylwester MIERZEJEWSKI /8r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Czesław KACZMARCZYK /1r/

 12.3o + Albina i Michał JUREWICZ

 18.oo + Franciszek /41r/ i Joanna ADAMCZYK

 

Poniedziałek / 3.10.2022 /

   7.oo + Zofia TURAŃSKA – od bratanicy Małgorzaty z rodziną

 18.oo + Teresa /im/ i Józef BĄK

 


Wtorek / 4.10.2022 /

   7.oo + Krystyna WYBULT – od wnuczki Joanny i rodziny Balceraków

 18.oo + Zofia i Stanisław GUŹDZIOŁ

 

Środa / 5.10.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od rodziny Spychalskich z Gołębina

 18.oo + Zofia DZIESZKO /r.śm/ i zmarłe rodzeństwo

 

Czwartek / 6.10.2022 /

   7.oo + Marianna AMBROZIAK /8r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Brunon, Brunon /r.śm/, Helena, Gertruda i Romana ZWIERSCY

 

Piątek / 7.10.2022 /

   7.oo + Wiesław ZALEWSKI – od sąsiadów

 18.oo + Jan JABŁOŃSKI

 

Sobota /8.10.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od rodziny Spychalskich z Sokołowa

 18.oo + Grażyna GRABOWSKA

 

NIEDZIELA / 9.10.2022 /   XXVIII   ZWYKŁA

   7.3o + Cecylia, Franciszek i Leon ROJEWSCY

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Stefania /58r/ i Bolesław /34r/ GACA

 12.3o + Kazimierz KONECKI /1r/

 18.oo + Andrzej WOJTALEWICZ /r.śm/

 

Poniedziałek / 10.10.2022 /

   7.oo + Krystyna JABŁOŃSKA

 18.oo + Teresa PASIECKA /ur i im/

 

Wtorek / 11.10.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od rodziny z ulicy Błonie

 18.oo + Józef GÓRSKI i Józef WACHOWIAK /r.śm/

 

Środa / 12.10.2022 /

   7.oo + Zygmunt PIPCZYŃSKI – od sąsiadów

 18.oo Dziękczynna w 96 r urodzin Jadwigi

 

Czwartek / 13.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Stanisław KARŁOWSKI i zmarli z rodziny

 

Piątek /14.10.2022 /

   7.oo + Czesław PIPCZYŃSKI – od Zygmunta z rodziną

 18.oo + Leon BRYLEWSKI – od Zdzisława z rodziną

 

Sobota / 15.10.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od wnuczek: Dagny i Marty z rodzinami

 18.oo + Jadwiga DOMAŃSKA – od chrześniaczki Małgosi 

 

NIEDZIELA / 16.10.2022 /   XXIX   ZWYKŁA

   7.3o + Janina BUJALSKA /5r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Grzegorz SZABLAK – od matki chrzestnej

 12.3o Dziękczynna w 18 r. urodzin Janka

 18.oo + Cecylia WALICHNIEWICZ /47r/

 

Poniedziałek / 17.10.2022 /

   7.oo + Wiesław ZALEWSKI – od kolegi Stanisława z rodziną

 18.oo + Teresa /3r/ i Józef BĄK

 

Wtorek / 18.10.2022 /

   7.oo + Michał WOŻNIAK – od sąsiadów

 18.oo Dziękczynna w 25 r. ślubu Zofii i Jarosława

 

Środa /19.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Andrzej RADZIKOWSKI – od rodziny Szyszka

 

Czwartek / 20.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Weronika i Antoni WIŚNIEWSCY oraz zmarli z rodziny

 

Piątek / 21.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Marta HANUS i Petronela LEPPERT

 

Sobota / 22.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Irena ŁAKSA i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA / 23.10.2022 /   XXX   ZWYKŁA

   7.3o + Kazimierz SAWICKI i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 65 r. urodzin Danuty

 12.3o + Łucja LEWANDOWSKA /5r/

 18.oo + Domicela, Zygmunt i Adam KACZMEREK oraz Eleonora MICHAŁEK

 

Poniedziałek / 24.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Henryk CIEJAK

 

Wtorek / 25.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Marcin WIŚNIEWSKI i zmarli z rodziny

 

Środa / 26.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Bolesław /2r/

 

Czwartek / 27.10.2022 /

   7.oo

 18.oo + Mirosław KRECZMAN /2r/

 

Piątek / 28.20.2022 /

   7.oo

 18.oo + Tadeusz CHŁOPECKI /im/

 

Sobota / 29.10.2022 /

   7.oo + Michał WOŻNIAK – od rodziny Skowrońskich

 18.oo + Helena i Leszek GLIWIŃSCY oraz zm. z rodz. Gliwińskich i Janowskich

 

NIEDZIELA / 30.10.2022 /   XXXI   ZWYKŁA

   7.3o + Jan /34r/ i Irena /10r/ CIESIÓŁKA

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Zbigniew PILUT /19r/

 12.3o + Regina ŻUREK /10r/

 18.oo + Stefania, Józef, Jadwiga i Józef SKOWROŃSC

 

Poniedziałek / 31.10.2022 /

   7.oo + Włodzimierz NOWAK

 18.oo + Jan MŁYNARCZYK /40r/ i zmarli z rodziny

 

WTOREK / 1.11.2022 /   WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

   7.3o + zm. z rodz. Michalaków, Zjawińskich, Bajor i Mientus

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Wojciech SOBIERALSKI /10r/

 

Środa / 2.11.2022 /   Dzień  Zaduszny

   7.oo + Alojzy ZIELIŃSKI i zmarli z rodziny

 18.oo + Henryk CIEJAK

 

Czwartek / 3.11.2022 /

   7.oo + Stanisław PALIWODA – od Sióstr Służebniczek N M P

 18.oo + Franciszka /r.śm/, Czesław, Edwin i Franciszek WEJNEROWSCY; Brunon i Romana

 

Piątek / 4.11.2022 /

   7.oo + Łukasz JESIONOWSKI /3r/

 18.oo + zmarli z rodziny Goerke, Korpus i Sudomierscy

 

Sobota / 5.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Czesław, Łucją i Grzegorz FIUK

 

NIEDZIELA / 6.11.2022 /   XXXII   ZWYKŁA

   7.3o + Stanisława MACYSZYN oraz zmarli z rodziny Macyszynów i Cybulskich

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + zmarli z rodziny Fryszke i Trzaska

 12.3o + zmarli z rodziny Kuligowskich, Brazewiczów i Stamm

 18.oo Dziękczynna w 80 r. urodzin Aliny

 

Poniedziałek / 7.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Bronisław /25r/ i Maria JAGŁA

 

Wtorek / 8.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Teresa KOWALSKA – od dzieci

 

Środa / 9.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Władysław /41r/ i Zofia BALCERAK; zm. z rodz. Balceraków i Szelążków

 

Czwartek / 10.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Jan /21r/ i Antonina NOWICCY

 

Piątek / 11.11.2022 /

   7.oo

 18.oo  W intencji Ojczyzny

 

Sobota / 12.11.2022 /

   7.oo + Hubert KUREK – od żony z synami

 18.oo + Maria i Piotr JANIK oraz Irena WICHROWSKA

 

NIEDZIELA / 13.11.2022 /   XXXIII   ZWYKŁA

   7.3o + Henryk KUBACKI /2r/

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Stanisław KUCZYŃSKI /im/ i zmarli z rodziny

 12.3o + Krzysztof KOLASIŃSKI /1r/

 18.oo + Jadwiga i Roman WÓJCIK oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek / 14.11.2022 /

   7.oo + Stanisław PALIWODA – od grupy pielgrzymkowej „Błękitno-Czarnej”

 18.oo + Stanisław ŻELAZKO /ur i im/

 

Wtorek / 15.11.2022 /

   7.oo + Wiesław ZALEWSKI – od kolegi Wojciecha z rodziną

18.oo + Ewa i Erhard FRANKE

 

Środa / 16.11.2022 /

   7.oo + Józef /10r/ i Teresa BĄK

 18.oo + Edmund NOWIK /im/

 

Czwartek / 17.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Czesław KACZMARCZYK – od żony

 

Piątek / 18.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Teresa, Jadwiga i Hieronim ROLIŃSCY

 

Sobota / 19.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Teresa MELLER /16r/

 

NIEDZIELA / 20.11.2022 /   CHRYSTUSA  KRÓLA

   7.3o Dziękczynna w 57 r. ślubu Czesławy i Bogdana

   9.3o  W intencji Parafian

 11.oo Dziękczynna w 45 r. ślubu Danuty i Czesława

 12.3o + Czesław DROZDOWSKI /4r/ i zmarli z rodziny

 18.oo + Maria, Józefa i Eugeniusz LEWANDOWSCY

 

Poniedziałek / 21.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Marta HANUS /4r/

 

Wtorek / 22.11.2022 /

   7.oo + Janina SAMOJEDNA /ur/

 18.oo + Anna i Antoni LULIŃSCY oraz Helena i Oskar WORKOWSCY

 

Środa / 23.11.2022 /

   7.oo + Stanisław PALIWODA – od grupy pielgrzymkowej „Błękitno-Czarnej”

 18.oo + Henryk, Stanisława i Władysław MICHALAK oraz Antonina i Antoni MRUK

 

Czwartek / 24.11.2022 /

   7.oo + Alfons GAFKA i zmarli z rodzony

 18.oo

 

Piątek / 25.11.2022 /

   7.oo

 18.oo

 

Sobota / 26.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Halina DOMINIAK i Jarosław GRABOWSKI

 

NIEDZIELA / 27.11.2022 /   I   ADWENTU

   7.3o

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Andrzej DEC

 12.3o Dziękczynna w 58 r. urodzin Zbigniewa – od dzieci z rodzinami

 18.oo + Jeremi SZOPSKI /2r/ i zmarli z rodziny

 

Poniedziałek / 28.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Zdzisław ORŁOWSKI

 

Wtorek / 29.11.2022 /

   7.oo

 18.oo + Helena /42r/ i Władysław KOPYCIŃSCY

 

Środa / 30.11.2022 /

   7.oo + Andrzej DEMBOWSKI i Andrzej DEC /im/

 18.oo

 

Czwartek / 1.12.2022 /

   7.oo + Stanisław WALCZAK /12r/

 18.oo + Wojciech ŁUKANOWSKI

 

Piątek / 2.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Elżbieta STRÓŻYŃSKA /1r/

 

Sobota / 3.12.2022 /

   7.oo

 18.oo

 

NIEDZIELA / 4.12.2022 /   II   ADWENTU

   7.3o + Gertruda TOMASZEWSKA /2r/ – od Bogumiły z rodziną

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Ryszard ROGUSKI /27r/

 12.3o + Andrzej WITKOWSKI

 18.oo + Barbara GROBELNA /im/

 

Poniedziałek / 5.12.2022 /

   7.oo Dziękczynna w 75 r. urodzin Krystyny

 18.oo + Łucja i Bernard LEWANDOWSCY

 

Wtorek / 6.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Mikołaj SULŻYCKI /im/ i zmarli z rodziny

 

Środa / 7.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Halina, Mirosław, Edward i Krzysztof KRECZMAN /2r/

 

Czwartek / 8.12.2022 /

   7.oo + Jadwiga DOMAŃSKA /2r/

 18.oo + Marianna i Czesław

 

Piątek / 9.12.2022 /

   7.oo + Teresa /ur/ i Jan KOWALSCY oraz zmarli z rodziny

 18.oo + Rozalią, Brunon i Franciszek WERNER

 

Sobota / 10.12.2022 /

   7.oo + Ryszard TWOREK /13r/

 18.oo + zmarli z rodziny Krause, Garner i Paulus

 

NIEDZIELA / 11.12.2022 /   III   ADWENTU

   7.3o + Zenobia, Bolesław i Andrzej SKRZYPCZAK

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Leokadia i Józef GÓRSCY

 12.3o + Genowefa SIERACKA /2r/

 18.oo + Regina i Bolesław KOLASIŃSCY oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek / 12.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Jan ROLIŃSKI /10r/

 

Wtorek / 13.12.2022 /

   7.oo 

 18.oo + Ryszard ROSZAK

 

Środa / 14.12.2022 /

   7.oo + Antoni BEDNARSKI /21r/

 18.oo + Józef BRETES /ur/ oraz zm. z rodz. Bretesów, Balceraków i Szelążków 

 

Czwartek / 15.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Renata PRZYBYŁ /7r/ i zmarli z rodziny

 

Piątek / 16.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Andrzej RADZIKOWSKI /1r/ – od syna Michała z rodziną

 

Sobota / 17.12.2022 /

   7.oo

 18.oo Dziękczynna w 40 r. urodzin Anny

 

NIEDZIELA / 18.12.2022 /   IV   ADWENTU

   7.3o + Teresa MAGDZIŃSKA /17r/ i zmarli z rodziny

   9.3o W intencji Parafian

 11.oo + Łucją i Stanisław MISIAK oraz zmarli z rodziny

 12.3o + Teresa, Wiesław i Arkadiusz RUDNI oraz Jadwiga i Dionizy ZIÓŁKOWSCY

 18.oo + Tomasz CEGIELSKI – od Ewy, Rafała, Anety i Inez

 

Poniedziałek / 19.12.2022 /

   7.oo Dziękczynna w dniu imienin ks. Dariusza Błaszczyka i ks. kan. Dariusza Sobczaka

 18.oo + Jan SADOWSKI /29r/

 

Wtorek / 20.12.2022 /

   7.oo + Leon BRYLEWSKI /1r/

 18.oo + Roman ŁAWNICZAK /2r/ i rodzice obojga stron

 

Środa / 21.12.2022 /

   7.oo + Tekla, Józefa i Stanisław

 18.oo + Jan BARAN /1r/

 

Czwartek / 22.12.2022 /

   7.oo + Teresa KOWALSKA – od chrześniaka z rodziną

 18.oo + Marek WAWRZON

 

Piątek / 23.12.2022 /

   7.oo + Tomasz CEGIELSKI – od Joli, Wojciecha i Martynki Rauhut

 18.oo + Marian BURDYŃSKI

 

SOBOTA / 24.12.2022 /   WIGILIA

   7.oo + Zenon MARKO /2r/

   7.oo

 

NIEDZIELA / 25.12.2022 /   BOŻE  NARODZENIE

  24.oo W intencji Parafian

   7.30 + Krzysztof SZAFRANIEC

   9.3o Dziękczynna w 50 r. ślubu Barbary i Romualda

 11.oo + Andrzej RUJNER /10r/

 12.3o + Kazimierz FRISCHKE /ur/

 18.oo + Sylwester /34r/ i Aniela /8r/ WOLNIEWICZ

 

PONIEDZIAŁEK / 26.12.2022 /   ŚW. SZCZEPANA

   7.3o

   9.3o + Janina, Franciszek i Wiesław SAMOJEDNI

 11.oo Dziękczynna w 20 r. ślubu Bernadety i Gerarda

 12.3o + Henryk, Stanisława i Władysław MICHALAK oraz Antonina i Antoni MRUK

 18.oo + Ewa SPALIŃSKA /11r/

 

Wtorek / 27.12.2022 /

   7.oo + Stanisław /6r/ i Kazimierz ŁOJKUC oraz zmarli z rodziny

 18.oo + zmarli rodzice i teściowie

 

Środa / 28.12.2022 /

   7.oo + Regina OGRABEK – od syna Romana

 18.oo + Henryk KRAKOWIAK /34r/

 

Czwartek / 29.12.2022 /

   7.oo

 18.oo + Jadwiga TORZEWSKA – od siostry Ireny z mężem

 

Piątek / 30.12.2022 /

   7.oo + Sylwester SZWED

 18.oo

 

Sobota / 31.12.2022 /

   7.oo + Sylwester WOLNIEWICZ /im/

 18.oo