Niedziela Chrztu Pańskiego – 9.01.2022 r.

1. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

2. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

3. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

4. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

5. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

6. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

7. W imieniu naszych Sióstr Służebniczek serdecznie dziękujemy za ofiary, składane przy okazji nabywania opłatków wigilijnych, na budowę domu dla niepełnosprawnych chłopców w Skoczowie. Zebrano 4720 zł. Bóg zapłać!

8. Przez cały adwent zbieraliśmy paczki w programie: „paczuszka dla maluszka”. Zebraliśmy 97 paczek. Zostały przekazane do Placówki Interwencyjnej przy ul. Stolarskiej w Bydgoszczy. W imieniu organizatorów serdeczne Bóg zapłać!

9. Soleckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na IV Soleckie Kolędowanie, które odbędzie się w piątek 14 stycznia 2022 roku o godz. 18.00, na sali widowiskowej SCK. Udział w nim wezmą grupy wokalne oraz soliści z naszego miasta /Chór Św. Cecylii, Schola Dziecięca z parafii pw. Najśw. Serca Pana Jezusa,Zespół Inwencja, Zespół New Voices, Formacja Dziecięca Gigusie, Natalia Krzemieniecka, Maja Milewska i Tomasz Pawlikowski/. Rozważania tegorocznego kolędowania, w ogłoszonym przez Papieża Franciszka Roku Rodziny, poświęcone będą właśnie rodzinie. Wstęp wolny.

10. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

11. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

12. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

13. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Teresę Delik, śp. Katarzynę Waszkowską, śp. Mariannę Szumną i śp. Krystynę Kołtuńską. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

14. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!