Niedziela I Adwentu – 29.11.2020 r.

W tych trudnych czasach apelujemy o wzajemną pomoc. Zajrzyjcie do sąsiadów, jeśli są starsi lub na kwarantannie, i zapytajcie czy czegoś nie potrzebują. Jeśli potrzebujecie pomocy, jakiejkolwiek, prosimy o telefon i służymy pomocą – tel: 601-82-32-57.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w liturgii Kościoła czas Adwentu. Zapraszamy na Msze święte roratnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00.

Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

Modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań, w I czwartek miesiąca od godz. 17.30.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej wieczornej. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

Nabożeństwo wynagradzające Sercu Najświętszej Maryi Panny, w I sobotę miesiąca po Mszy świętej sprawowanej o godz. 7.00.

Świece adwentowe, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom, do nabycia po każdej Mszy świętej w biurze parafialnym.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze pól godziny przed każdą Mszą świętą.

Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej  w zakrystii.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej,  śp. Ryszarda Szczerbińskiego i śp. Jeremiego Szopskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!