Niedziela II Adwentu – 6.12.2020 r.

W tych trudnych czasach apelujemy o wzajemną pomoc. Zajrzyjcie do sąsiadów, jeśli są starsi lub na kwarantannie, i zapytajcie czy czegoś nie potrzebują. Jeśli potrzebujecie pomocy, jakiejkolwiek, prosimy o telefon i służymy pomocą:  tel: 601-82-32-57.

Msze święte roratnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00.

Godzina łaski dla świata ma ścisły związek z objawieniem Maryi w 1947 roku w Montichiari we Włoszech. Zapraszamy we wtorek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N M P, na Godzinę Łaski do kościoła od godz. 12.00 do 13.00.

Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej wieczornej. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

Opłatki wigilijne do nabycia po każdej Mszy świętej w zakrystii albo w domu naszych Sióstr Służebniczek przy ul. Bohaterów Września.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pól godziny przed każdą Mszą świętą.

Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej  w zakrystii.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej,  śp. Stefanię Faleńczyk i śp. Gertrudę Tomaszewską. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!