Niedziela II Wielkiego Postu – 13.03.2022 r.

1. Nabożeństwo gorzkich żali, z kazaniem o Męce Pańskiej dzisiaj i w przyszłą niedziele o godz. 15.00.

2. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,  we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

5. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

6. Droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.30, dla pozostałych po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po drodze krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

7. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej w sobotę o godz. 11.00 w kościele.

8. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

10. Rekolekcje dla małżeństw niesakramentalnych odbędą się u ojców Jezuitów w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich w dniach od 27 do 29 marca. Początek rekolekcji w niedzielę 29 marca o godz. 18.00.

11. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

12. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

13. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

14. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Zofię Turańską i śp. Zdzisława Trzcińskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

15. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!