Niedziela III Adwentu – 12.12.2021 r.

1. Msze święte roratnie w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00. Zapraszamy szczególnie dzieci i prosimy, aby na roraty przynosiły lampiony.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych jutro, poniedziałek, po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

3. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

5. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

8. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

9. Ofiary zbierane na tace w przyszłą niedzielę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

10. Świece adwentowe, jako wigilijne dzieło pomocy dzieciom, do nabycia po każdej Mszy świętej w biurze parafialnym. Opłatki można nabyć w zakrystii lub w domu naszych sióstr. 

11. W Bydgoszczy przy ul. Farnej 8, od ponad 3 lat działa Centrum Nowe Życie, zajmujące się przyczynowym leczeniem niepłodności z wykorzystaniem naprotechnologii. Dzięki Centrum na świat przyszło już ponad 60 dzieci. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w gablotce lub na stronie: nowe-sycie.pl

12. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

13. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

14. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

15. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Annę Waszkiewicz i śp. Zenona Jurkowskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

16. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!