Niedziela III Wielkiego Postu – 20.03.2022 r.

1. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane. Za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

2. Nabożeństwo gorzkich żali, z kazaniem o Męce Pańskiej, dzisiaj i w przyszłą niedziele o godz. 15.00.

3. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,  we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

5. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.30, dla pozostałych po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po drodze krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

8. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej w sobotę o godz. 11.00 w kościele.

9. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

10. Pragniemy w naszej parafii zorganizować pomoc dla wojennych uchodźców z ukrainy: „rodzina – rodzinie”. Bardzo prosimy, aby rodziny zgłosiły w parafii chęć pomocy jednej rodzinie uchodźców, nie jednorazowo, ale jako opieka nad rodziną w dłuższej perspektywie. Koordynatorem pomocy będzie parafia. Rodzina pragnąca pomóc dostanie od parafii adres rodziny uchodźców, którą chce się zaopiekować. Chęć pomocy można zgłaszać w zakrystii, biurze parafialnym lub telefonicznie.

11. Rekolekcje dla małżeństw niesakramentalnych odbędą się u ojców Jezuitów w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich w dniach od 27 do 29 marca. Początek rekolekcji w niedzielę 27 marca o godz. 18.00.

12. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

13. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

14. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

15. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Helenę Krupa. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…