Niedziela IV Zwykła – 30.01.2022 r.

1. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

2. Spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego jutro, w poniedziałek, o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr Służebniczek.

3. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,    we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W czasie Mszy świętej obrzęd poświęcenia gromnic.

5. Modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań, w I czwartek miesiąca od godz. 17.30.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w czwartek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17.00.

8. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota charyzmatyczna „Nowe Przymierze”.

9. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Najświętszej Maryi Panny w sobotę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 7.00.

10. Naszych kochanych chorych odwiedzimy z sakramentami świętymi w sobotę od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać do piątku włącznie.

11. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

12. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

13. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

14. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

15. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

16. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!