Niedziela Przenajświętszej Trójcy – 12.06.2022 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30, w dni powszednie zawsze po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

2. Nabożeństwo fatimskie, ku czci Matki Boskiej Fatimskiej, jutro po Mszy świętej wieczornej.

3. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 12.30 i 18.00. Po Mszy świętej sprawowanej o godz. 9.30 wyruszy z naszego kościoła procesja z Najświętszym Sakramentem. Procesja przejdzie ulicami Piastów, Bohaterów Września, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia i zakończy się przy kościele pw. Św. Stanisława. Na terenie naszej parafii ołtarze przy domu naszych sióstr i na ul. Żwirki i Wigury. Zapraszamy dziewczynki małe, średnie i duże do sypania kwiatków. Procesje z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła przez całą oktawę Bożego Ciała.

4. W  piątek po nabożeństwie czerwcowym wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na adorację do godz. 20.00. 

5. Spotkanie scholki dziecięcej w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej.

6. Siostry Służebniczki organizują pielgrzymkę autokarową do Częstochowy  na modlitwę o kanonizację bł. Edmunda Bojanowskiego w 150 rocznicę Jego śmierci w dniu 25 czerwca. Zapisy w zakrystii u s. Ancilii lub w domu naszych Sióstr Służebniczek. 

7. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

8. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

9. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Annę Rogulską. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

11. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!