Niedziela Przenajświętszej Trójcy – 30.05.2021 r.

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 17.30, jutro ostatnie po Mszy świętej wieczornej. Od wtorku nabożeństwa do Serca Jezusowego zawsze po Mszy świętej wieczornej.

W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 12.30 i 18.00. Po Mszy świętej sprawowanej o godz. 9.30 wyruszy z naszego kościoła procesja z Najświętszym Sakramentem. Przejdziemy ulicami: Piastów, Bohaterów Września, Żwirki i Wigury i 23 Stycznia. Procesję zakończymy przed kościołem pw. św. Stanisława. Ołtarze na terenie naszej Parafii: pierwszy przy domu naszych Sióstr Służebniczek i drugi na ul. Żwirki i Wigury. Prosimy o dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji jak i przez całą oktawę. W niedzielę procesja wokół kościoła po Mszy świętej sprawowanej o godz. 9.30. 

Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

W piątek, po nabożeństwie czerwcowym, adoracja Jezusa Eucharystycznego do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy na chwilę modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

Nabożeństwo wynagradzające Sercu Najświętszej Maryi Panny w sobotę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 7.00.

Naszych kochanych chorych odwiedzimy z sakramentami świętymi, tylko na indywidualne zaproszenia, w sobotę od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać do piątku włącznie.

Spotkania scholki dziecięcej w każdą niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Ewę Chełminiak i śp. Antoniego Kucharskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

Na cały tydzień życzę: Szczęść Boże!