Niedziela V Zwykła – 6.02.2022 r.

1. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,    we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. 

5. Spotkanie dla małżeństw z dziećmi, wraz z konferencją „Być mamą, być tatą”, w czwartek o godz. 18.00 w domu naszych Sióstr Służebniczek.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

8. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej Parafii siostry ze Zgromadzenia św. Katarzyny. W miejscowości Siemki na Mazurach prowadzą dom ze wspólnotą „Razem Łatwiej” dla uzależnionych dziewcząt. Po mszy świętej zapoznają nas  z funkcjonowaniem tego domu i zbierać będą ofiary na jego utrzymanie.

10. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

11. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

12. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

13. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Janinę Pawzun. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

14. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!