Niedziela VI Zwykła – 13.02.2022 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii siostry ze Zgromadzenia św. Katarzyny. W miejscowości Siemki na Mazurach prowadzą dom ze wspólnotą „Razem Łatwiej” dla uzależnionych dziewcząt. Po Mszy świętej zapoznają nas  z funkcjonowaniem tego domu i zbierać będą ofiary na jego utrzymanie.

2. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,    we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. 

5. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

6. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

7. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

8. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczamy na cele remontowo budowlane. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

11. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Lubomira Liesa. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!