Niedziela VII Zwykła – 20.02.2022 r.

1. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczamy na cele remontowo budowlane. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać.

2. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,    we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. 

5. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

6. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

7. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

8. Rekolekcje dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w następujących terminach: chłopacy 4 i 5 marca, dziewczyny 11 i 12 marca. Szczegóły zostaną podane na spotkaniu w czwartek 3 marca po Mszy świętej wieczornej.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

11. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Mariusza Marciniaka. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!