Niedziela VIII Zwykła – 27.02.2022 r.

1. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

2. Spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego w poniedziałek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr Służebniczek.

3. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji,  we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. W środę przypada popielec. Msze święte z obrzędem posypywania głów popiołem o godz. 7.00, 9.30, 16.00 i 18.00. Tego dnia ofiary zbierane na tacę, przeznaczamy na hospicja naszej diecezji.

5. Modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań, w I czwartek miesiąca od godz. 17.30. 

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Droga krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.30, dla pozostałych po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po drodze krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota charyzmatyczna „Nowe Przymierze”.

8. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Najświętszej Maryi Panny w I sobotę miesiąca po Mszy świętej sprawowanej o godz. 7.00.

9. Naszych kochanych chorych odwiedzimy z sakramentami świętymi w sobotę od godz. 8.00. Nowych chorych prosimy zgłaszać do piątku włącznie.

10. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej w sobotę o godz. 11.00 w kościele.

11. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

12. Nabożeństwo gorzkich żali, z kazaniem o Męce Pańskiej, w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

13. Spotkanie dla kandydatów do przyjęcia Sakramentu bierzmowania w czwartek po Mszy świętej wieczornej. Na spotkaniu zostaną podane szczegóły rekolekcji, które odbędą się w następujących terminach: chłopacy 4 i 5 marca, dziewczyny 11 i 12 marca. 

14. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

15. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

16. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

17. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Reginę Ograbek, śp. Agatę Pająk i śp. Andrzeja Rzętkowskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

18. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!