Niedziela XXI Zwykła – 22.08.2021 r.

1. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

2. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

3. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

4. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

5. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

6. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

7. W piątek 20 sierpnia, w godzinach popołudniowych, zmarł ks. kan. prof. dr hab. Marek Pyc. Msza święta pogrzebowa, sprawowana pod przewodnictwem Abpa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski, odbędzie się w naszym kościele we wtorek 24 sierpnia o godz. 11.00. Po Mszy świętej złożenie do grobu na cmentarzu parafialnym.

8. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

9. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Bydgoskiej zaprasza narzeczonych na weekendowe katechezy przedślubne /tzw. „kursy przedmałżeńskie”/, które odbędą się 27 i 28 sierpnia o godz. 17.00 w Parafii pw. Świętej Trójcy w Bydgoszczy.

10. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy, prowadzi studia magisterskie oraz podyplomowe, nadające kwalifikacje do nauczania religii we wszystkich typach szkół. Zapraszamy chętne osoby na:

-Magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne

-2-letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne

-Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej

Rekrutacja na studia zaoczne trwa do 10 września, a rozmowy rekrutacyjne zostaną przeprowadzone dnia 14 września. 

Informacje na stronie: bydgoskateologia.pl 

11. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Marię Majka i śp. Czesława Siwińskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

12. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!