Niedziela XXII Zwykła – 29.08.2021 r.

1. Próba parafialnego chóru, po dłuższej przerwie, w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

2. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

3. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolno- katechetycznego w środę o godz. 8.00.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

5. Modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań, w I czwartek miesiąca od godz. 17.30. Po Mszy świętej spotkanie Stowarzyszenia w salce parafialnej.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota charyzmatyczna „Nowe Przymierze”.

8. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Najświętszej Maryi Panny, w I sobotę miesiąca po Mszy świętej sprawowanej o godz. 7.00. 

9. Naszych kochanych chorych odwiedzimy z sakramentami świętymi w sobotę od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać do piątku włącznie.

10. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

11. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla najmłodszych w przyszłą niedzielę na Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00.

12. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

13. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

14. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

15. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

16. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!