Niedziela XXIII Zwykła – 5.09.2021 r.

1. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla najmłodszych dzisiaj na Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00.

2. Próba parafialnego chóru, po dłuższej przerwie, w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

4. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

5. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

6. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

7. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

8. Już dziś informujemy, że pierwsze spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, związane z przyjęciem sakramentu bierzmowania, w czwartek 16 września po Mszy świętej wieczornej w kościele. 

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

11. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Albinę Bielawską. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!