Niedziela XXIV Zwykła – 12.09.2021 r.

1. Nabożeństwo fatimskie, ku czci matki Bożej, jutro /poniedziałek/ po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

2. Nabożeństwo w intencji naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

3. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00.

4. Pierwsze spotkanie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, związane z przyjęciem sakramentu bierzmowania, w czwartek po Mszy świętej wieczornej w kościele. 

5. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

6. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy świętej sprawowanej o godz. 18.00. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

7. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

8. Już dziś informujemy, że spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w poniedziałek 20 września, po Mszy świętej wieczornej w kościele.

9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane. Już dziś serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać.

10. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

11. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii.

12. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

13. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Elżbietę Grześkowiak, śp. Janinę Damrat i śp. Halinę Łapka. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

14. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!