Niedziela XXVII Zwykła – 3.10.2021 r.

1. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 17.00, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

2. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. Modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań, w I czwartek miesiąca od godz. 17.30.

4. Spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania w czwartek po Mszy świętej wieczornej w kościele.

5. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

6. W piątek po nabożeństwie różańcowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

7. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

8. Przyszła niedziela to XXI Dzień papieski. Po wszystkich Mszach świętych zbierać będziemy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jak zawsze o ofiarność prosimy i serdecznie za nią dziękujemy.

9. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

10. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. Od 1 października także na przyszły 2022 rok.

11. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Edmunda Nowika i śp. Czesława Kaczmarczyka. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

13. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!