Niedziela XXVIII Zwykła – 10.10.2021 r

1. Dzisiejsza niedziela to XXI Dzień papieski. Po wszystkich Mszach świętych zbierać będziemy ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za ofiarność serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 17.00, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

3. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

5. W piątek po nabożeństwie różańcowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

6. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

7. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!

8. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

9. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. Od 1 października także na przyszły 2022 rok.

10. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

11. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Helenę Nowacką, śp. Wiesława Gugułę i śp. Kazimierza Koneckiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

12. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!