Niedziela XXX Zwykła – 25.10.2020 r.

Nabożeństwa różańcowe, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, w niedzielę o godz. 17.00. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30. Zapraszamy!

W piątek, po nabożeństwie różańcowym, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota „Dom Miłosierdzia”.

Przyszła niedziela to Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 i ostatnia o godz. 18.00. W tym roku nie ma Mszy świętej na cmentarzu.

Spotkania scholki dziecięcej i dzieci chętnych śpiewem uwielbiać Jezusa, zawsze w niedzielę o godz. 10.15.

Wymienianki jednorazowe można składać do specjalnej skrzynki wystawionej  w kościele. Odmawiając różaniec, po Mszach świętych wieczornych, modlić się będziemy za naszych zmarłych od 2 do 10 listopada, wyłączając niedzielę 8 listopada. Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym.

Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, zawsze pól godziny przed każdą Mszą świętą.

Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej  w zakrystii. Można już zamawiać intencje na 2021 rok.

Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.

Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać! Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!