Niedziela XXXI Zwykła – 31.10.2021 r.

1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. Nabożeństwo na cmentarzu o godz. 14.00.

2. W dzień zaduszny Msze święte o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy świętej wieczornej wymienianki za zmarłych.

3. Wymienianki jednorazowe można składać do wyznaczonej skrzynki wystawionej w kościele. Odmawiając różaniec, po Mszach świętych wieczornych, modlić będziemy się za naszych zmarłych, od 2 do 10 listopada, wyłączając niedzielę 7 listopada. Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym.

4. Modlitwy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, prowadzone przez Stowarzyszenie Wspierania Powołań, w I czwartek miesiąca od godz. 17.30.

5. Spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w czwartek, po Mszy świętej wieczornej i wymieniankach, w kościele.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. W piątek po wymieniankach adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota charyzmatyczna „Nowe Przymierze”.

8. Nabożeństwo wynagradzające Sercu N M P w I sobotę miesiąca po Mszy świętej sprawowanej o godz. 7.00.

9. Naszych kochanych chorych odwiedzimy z sakramentami świętymi w I sobotę miesiąca od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać do piątku włącznie.

10. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

11. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

12. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

13. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”.  

14. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Annę Bryk. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

15. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!