Niedziela XXXII Zwykła – 7.11.2021 r.

1. Wymienianki za zmarłych w poniedziałek, wtorek i środę po wieczornej Mszy świętej. Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym.

2. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. W czwartek przypada Święto Niepodległości. Msza święta w intencji naszej Ojczyzny o godz. 18.00. Zapraszamy.

4. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

5. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej wieczornej. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adorację poprowadzi Wspólnota Pallotyńska.

6. Pasterz naszej Diecezji, Ks. Biskup Krzysztof Włodarczyk, zaprasza do uczestniczenia w ingresie, który będzie miał miejsce w najbliższą sobotę o godz. 11.00 w bydgoskiej katedrze.

7. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

8. W przyszłą niedzielę przypada rocznica urodzin bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Zgromadzenia naszych Sióstr Służebniczek N M P. Uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Edmunda dokonamy w przyszłą niedzielę na Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem błogosławionego.

9. Za tydzień, w niedzielę, gościć będziemy w naszej Parafii O. Zbigniewa Ptaka z Zakonu Paulinów, który na wszystkich Mszach świętych wygłosi kazanie i po Mszy będzie rozprowadzał książki.

10. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

11. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

12. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

13. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Krzysztofa Kolasińskiego. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

14. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!