Niedziela XXXIII Zwykła – 14.11.2021 r.

1. Dzisiaj przypada rocznica urodzin bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Zgromadzenia naszych Sióstr Służebniczek N M P. Uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Edmunda dokonamy na Mszy świętej sprawowanej o godz. 11.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem błogosławionego.

2. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii O. Zbigniewa z Zakonu Paulinów, który na wszystkich Mszach świętych wygłosi kazanie i po Mszy będzie rozprowadzał książki.

3. Próba naszego parafialnego chóru zawsze w poniedziałki o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4. Nabożeństwo za naszych kochanych zmarłych, z modlitwą różańcową w ich intencji, we wtorek po Mszy świętej wieczornej.

5. Nabożeństwo do matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy świętej wieczornej.

6. Spotkania Wspólnoty charyzmatycznej „Nowe Przymierze” w czwartek po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej. Zapraszamy!

7. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy świętej wieczornej. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. 

8. Spotkania scholki dziecięcej zawsze w niedzielę o godz. 10.30 w salce parafialnej. Zapraszamy chętne dzieci, które swoim śpiewem pragną wielbić Boga.

9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane. Już dziś za składane ofiary serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać. 

10. Okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej, pół godziny przed każdą Mszą świętą.

11. Intencje mszalne można zamawiać w biurze parafialnym lub po każdej Mszy świętej w zakrystii. 

12. Zachęcamy do kupna tygodnika „Przewodnik katolicki”. 

13. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do  siebie, z naszej rodziny parafialnej, śp. Krystynę Gugułę, śp. Mieczysława Bauma i śp. Tomasza Zdradę. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

14. Za wszelkie dobro, jak i za ofiary składane na tacę, serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać!  Na cały tydzień życzymy: Szczęść Boże!